Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво става като някои шофьори не знаят правилника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво става като някои шофьори не знаят правилника

    Тази сутрин тръгнах от нас за магазина и на 20тина метра от нас има нереголирано крастовище.Тъкмо го пресичам с джипа и нещо тъмно видях с периферното си зрение и последва едно тряяяяяс.Джипа ми почна да се върти през таван .Накрая спря на ел стълб .Един микробус ме е ударил във задната лява гума .Спаси ме колана да не изпадна от джипа.Пазете се колеги и винаги слагайте колана.Аз обикновено не го слагах на къси растояния но вече редовно ще го слагам.
    Последно редактирано от meha1971; 11-09-10, 16:53.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

    Кофти .Щом ти няма нищо е добре.
    Ами ако беше с кола.

    Коментар


    • #3
      От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

      Ето една снимка[ATTACH]undefined[/ATTACH]
      Прикачени файлове
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #4
        От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

        Съжалявам за случилото се!
        Добре че ти няма нищо! Винаги слагай колан!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

          Хм. Силен удар.И това е здрава кола.

          Коментар


          • #6
            От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
            Кофти .Щом ти няма нищо е добре.
            Ами ако беше с кола.
            Ако бях със кола можеше да се случи най-лошото.Сега само гърдите ме болят от колана.Не мога да се го обясня със каква скорост ме удари че ме завъртя.
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #7
              От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

              Ееех, Меха, приятелю, съжалявам за случката. Ама щом ти си добре-всичко друго е без значение.
              Онзи трябва да е имал застраховка предполагам...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

                Майната и на Йотата ти да си здрав, ще си купиш нова.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

                  Меха,добре е ,че си жив. А какво стана с шофера на буса ? Тоя бая силничко е карал?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

                    Днес ходих на самото място и още не мога да проумея с каква скорост трябва да е бил този с ванчето/Нисан Серена/ за да го претъркаля през таван два пъти и на всичко отгоре да го завърти на 180гр.
                    Добре,че на Мехата нервната му система е здрава иначе......
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                      Днес ходих на самото място и още не мога да проумея с каква скорост трябва да е бил този с ванчето/Нисан Серена/ за да го претъркаля през таван два пъти и на всичко отгоре да го завърти на 180гр.
                      Добре,че на Мехата нервната му система е здрава иначе......
                      Чаро,точно за това питах,защото мойта е ....................ох,дано не ме среща такъв.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

                        От идиотите няма спасение...В момента гледам по TV-а, някъкъв с голф, дръпнал ръчната в най-лявата лента на "Вапцаров", пред друг участник в движението с опел и тръгнал да слиза, да го бие за нещо....и тогава точно долетяла сребристата Гега! Жертви за щастие няма, само пострадали в Пирогов.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

                          Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
                          Чаро,точно за това питах,защото мойта е ....................ох,дано не ме среща такъв.
                          Което е грешка, понеже ако въпросния шофьор е с вътрешно нараняване на главата например, това не се вижда от парамедиците, требе си скенер и куп други иследвания а ти му "биеш два шамара" после спокойно ще те осъди за хулиганство и средна телесна повреда.
                          по-добрия вариянт, викаш КАТ пишат му акт еле ако той се изтърве да спомене че не е знаел нещо си от правилника и ти и държавата можете да го съдите и поради некомпетентност ...без книжка, пропуснати ползи и т.н.

                          Абе добре че е читав нашия пък другото са глупости
                          Око за око и светът ще ослепее

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

                            Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
                            Което е грешка, понеже ако въпросния шофьор е с вътрешно нараняване на главата например, това не се вижда от парамедиците, требе си скенер и куп други иследвания а ти му "биеш два шамара" после спокойно ще те осъди за хулиганство и средна телесна повреда.
                            по-добрия вариянт, викаш КАТ пишат му акт еле ако той се изтърве да спомене че не е знаел нещо си от правилника и ти и държавата можете да го съдите и поради некомпетентност ...без книжка, пропуснати ползи и т.н.

                            Абе добре че е читав нашия пък другото са глупости
                            Ице,всички наранявания на виновния са в следствие на допуснатото от него нарушение. Свидетели не са нужни.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво става като някои шофьори не знаят правелника

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Майната и на Йотата ти да си здрав, ще си купиш нова.
                              Пак ще е Тойота.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X