Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Претоварване = прекършено шаси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Претоварване = прекършено шаси

    Внимавайте, по колко и как си товарите камионите! : -)

    Встал на дыбы

  • #2
    От: Претоварване = прекършено шаси

    Първоначално публикуван от Румбата Преглед на мнение
    Внимавайте, по колко и как си товарите камионите! : -)

    Встал на дыбы
    Хаха е това беше възможно най глупавото дето можеха да направят, това може и на непретоварен камион да се случи. Трябваше да отворят и да разтоварят по-голямата част от ... май е пясък.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Претоварване = прекършено шаси

      Баси как се скърши, все едно е стъклен! Не знам колко са го претоварили, ама като знам какви добичета са и колко даянат на претоварване, оливането е било сериозно, а явно и системно, ако съдим по скършването.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Претоварване = прекършено шаси

        Аз пак го гледах. Незнам дали толкова са се оляли с претоварването (даже не съм сигурен дали е много претоварен), но ми се струва, че с рамата се получило нещо като лост за тежести (щанги), т.е. в предната част е двигателя, най отзад товара и по средата "гъвкава" рама която не е предназначена за такива действия.

        Като знам едно време с металите баща ми е товарил по 9-10 тона на ифата, а и дават 4 тона и колко пъти е ходила до Шумен (400-500км) никога не е имало някакви изкривявания на рамата камоли да се счупи.


        п.п. Сетих се, че и на нашата улица докато слагаха разни отводнителни/канализационни тръби имаше подобна случка. На един от камионите дето докарваха от изкопаната пръст да дозасипят рововете, му се случи същото в резултат на мократа и залепнала купчина пръст по каросерията и вирна кабината , беше шкода май. Бяха се засилили да го свалят по същия начин, ама един младок склати възрасните, че ще прчупят камиона, та с един от багерите изгребаха пръстта и мина без инциденти.
        На око е трудно (особено ако не ти е ежедневие) да кажеш дали е претоварен, ама в моя случай, изобщо не ми изглеждаше претоварен въпросния камион.
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X