Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си оригинален Петромакс.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Купих си оригинален Петромакс.

    Я виж тук:
    http://www.petromax.de/
    Имаш избор на други езици...
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • #32
      До: Купих си оригинален Петромакс.

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Уважаеми съфорумци, изключително зле съм с немския. На сайта, връзка към който е дал Венцислав Петров има петромакси като този от темата. Даже пише нещо за НАТО и Бундесфера, явно модела е същия, чак врътките са същите сини. Само че изобщо не можах да разбера: Във същата кутия ли се предлагат. Моля някой, по-добър в немския от мен да ме осветли, ако обича! Благодаря предварително!

      П. П. За катинарчето от снимките на targa и не смея да мечтая...
      Катинарчето струва 2 лева. От същото място.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #33
        До: Купих си оригинален Петромакс.

        От кое също място? С впечатление съм, че твоя петромакс е купен в брой "на живо", а не от "телевизора" през клавиатурата. Там откъдето си се снабдил ти, има ли още - та дори и да не става въпрос за същата цена?!
        Не ми трябва петромаксова лампа по принцип, или изобщо осветителен уред някакъв, такива с практическо приложение имам достатъчно. Говоря за автентичен вехт петромакс, със сандък и по възможност катинарче. Ако не автентичен, то поне достоверна съвременна реплика.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #34
          До: Купих си оригинален Петромакс.

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Уважаеми съфорумци, изключително зле съм с немския. На сайта, връзка към който е дал Венцислав Петров има петромакси като този от темата.
          По принцип разгледах сайта посочено от Венцислав Петров и има и английска версия горе вляво със знаменцата се избира езика. Освен това ако имаш проблем с превода на даден сайт от даден език използвай translate.google.com спрява се много добре с повечето езици при превод на английски.

          Коментар


          • #35
            До: Купих си оригинален Петромакс.

            Благодаря!
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #36
              До: Купих си оригинален Петромакс.

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              От кое също място? С впечатление съм, че твоя петромакс е купен в брой "на живо", а не от "телевизора" през клавиатурата. Там откъдето си се снабдил ти, има ли още - та дори и да не става въпрос за същата цена?!
              Не ми трябва петромаксова лампа по принцип, или изобщо осветителен уред някакъв, такива с практическо приложение имам достатъчно. Говоря за автентичен вехт петромакс, със сандък и по възможност катинарче. Ако не автентичен, то поне достоверна съвременна реплика.
              Бяха 4 броя. 3те ги купихме за 1 час и ония 4въртия го покриха. Поне 5 пъти съм ги питал, дали не го продават. Не става въпрос за друга цена. Просто не го дават. А катинарчета сигурно имат още.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #37
                До: Купих си оригинален Петромакс.

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                На фона на всичката сиромашия се изръсих 140 лв. Ама работата беше, или сега или никога. Специални благодарности на Пламен Атанасов че ме светна. Петромакса е оригинален, въс военен сандък, с пружинни тампони. Снимки довечера.
                много хубава покупка аз имам 2 но на газ вече е скъпо да се свети и ги ползвам рядко,сага ползвам само лампи на батерий

                Коментар


                • #38
                  От: Купих си оригинален Петромакс.

                  Да съживим малко темата.

                  Тарга виж какво си взех вчера за 30лв.

                  Изглежда оригинално,с метална фасонка е и е палено само един-два пъти.Вече имам три:
                  два броя китаиски (единия е чисто нов още не е пален взет за 40лв.)
                  един брои TILLEY-X246B.
                  В упътването пише че работи с чист керосин.Смятам да го пробвам с бензин дали ще работи.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:180320111368.jpg
Прегледи:1
Размер:163.0 КБ
ID:5261629Натиснете снимката за да я уголемите

Име:180320111369.jpg
Прегледи:1
Размер:167.6 КБ
ID:5261628Натиснете снимката за да я уголемите

Име:180320111371.jpg
Прегледи:1
Размер:161.0 КБ
ID:5261630Натиснете снимката за да я уголемите

Име:180320111375.jpg
Прегледи:1
Размер:126.8 КБ
ID:5261631Натиснете снимката за да я уголемите

Име:180320111372.jpg
Прегледи:1
Размер:177.4 КБ
ID:5261632
                  Последно редактирано от bochopz; 18-03-11, 11:31.
                  . LRE Bulgaria.
                  RRC SE V8 91г.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Купих си оригинален Петромакс.

                    Да на бензин ще бачка. Пробвано е!!!
                    Only after the last tree has been cut down,
                    Only after the last river has been poisoned,
                    Only after the last fish has been caught,
                    Only then will you find that money cannot be eaten.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Купих си оригинален Петромакс.

                      Честито. Кефиш.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Купих си оригинален Петромакс.

                        И аз взех та си купих един Ето този:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24072011256.jpg
Прегледи:1
Размер:194.6 КБ
ID:5291730
                        Не знам само колко вата е,но му слагам чорапчета за 5-600,та...доволен съм засега.
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Купих си оригинален Петромакс.

                          Красавец е. Честито.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Купих си оригинален Петромакс.

                            Честито! Да му пазиш керамиката, че са кът. А мощноста е 280 вата, някъде по него трябва да пише 350 С.Р.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Купих си оригинален Петромакс.

                              Благодаря ви Значи,каквито и чорапи да му слагам - все няма да светне като по-големия..?
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Купих си оригинален Петромакс.

                                Точно, даже мисля, че е по-ефективен с чорапчетата които за 300-400 С.Р. Но това е истинската светлина. Няма значение от марката.
                                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X