От: Купих си оригинален Петромакс.
Все едно е с какво гориво ще го "караш", отровните газове дето отделя са минимални.
Все едно е с какво гориво ще го "караш", отровните газове дето отделя са минимални.
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар