Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си оригинален Петромакс.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купих си оригинален Петромакс.

    Все едно е с какво гориво ще го "караш", отровните газове дето отделя са минимални.
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • От: Купих си оригинален Петромакс.

      Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
      Все едно е с какво гориво ще го "караш", отровните газове дето отделя са минимални.
      За осветление в работилница??? За отопление в добре затворен фургон???
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Купих си оригинален Петромакс.

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        За осветление в работилница??? За отопление в добре затворен фургон???
        Знам че не е много редно да бъде затворена плътно врата и ще бъде открехната и въпреки всичко искам да избера и най- подходящото за случая гориво .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • От: Купих си оригинален Петромакс.

          Нямам идея. За отпление преполага голям разход и ще мирише ако не проветряваш. Тогава пък ще стоиш на студено. Има печки за отопление на керосин. Само един път съм виждал така. Красива, топли, не мирише кой знае колко, но цената беше много неприятна. За осветление пък съвсем не мога да си го представя, освен ако няма само да цепиш дърва на тази светлина. Един акумулатор с няколко диодни лампи ще бъде по удобно.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Купих си оригинален Петромакс.

            Осветлението ще бъде бонус . Основно ще се осветява с акумулатор и ЛЕД .
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Купих си оригинален Петромакс.

              Не веднъж сме се топлили в палатката с петромакса, с едно от прозорчетата отворено.
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • От: Купих си оригинален Петромакс.

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Нямам идея. За отпление преполага голям разход и ще мирише ако не проветряваш. Тогава пък ще стоиш на студено. Има печки за отопление на керосин. Само един път съм виждал така. Красива, топли, не мирише кой знае колко, но цената беше много неприятна. За осветление пък съвсем не мога да си го представя, освен ако няма само да цепиш дърва на тази светлина. Един акумулатор с няколко диодни лампи ще бъде по удобно.
                Ам' то разликата между петромакса и керосиновата печка е че едното не свети, ама и двете топлят. Добре регулиран петромакс не мирише на нищо докато гори. Без значение дали е на керосин или на бензин.
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар


                • От: До: Купих си оригинален Петромакс.

                  Първоначално публикуван от tazz77 Преглед на мнение
                  абре ХОРА...... на илиенци петромаксите са по 40-80 лева!!! Какви са тея цени какви са тия глупости!? Ама били китаиски.......ама те всички са китайски! има редки изключения! Ползвам такъв вече 8 години и не съм имал никакви проблеми! Имам и един завещан ми от дядо ( и тои китайски) само една игла му трябва ( и то аз сам си я прецаках) абре ХОРА!!! разровете се по добре!?
                  Аз пък ще си го купя оригинален от Германия за 180 €вро и не ми пука колко струва! Кефа цена няма, a живота е кратък! Ти като искаш купи си китайски, източно кюрдистански, или маймунски. И нема нужда да се кахъриш за моите пари, ти гледай ти да си рахат!

                  ПП. Казвам 180 €вро, понеже това е цената в линка на Венци Петров от 1-ва страница.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • От: До: Купих си оригинален Петромакс.

                    Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                    Аз пък ще си го купя оригинален от Германия за 180 €вро и не ми пука колко струва! Кефа цена няма, a живота е кратък! Ти като искаш купи си китайски, източно кюрдистански, или маймунски. И нема нужда да се кахъриш за моите пари, ти гледай ти да си рахат!

                    ПП. Казвам 180 €вро, понеже това е цената в линка на Венци Петров от 1-ва страница.
                    Аха, имам китайски, индийски и германски... и не е едно и също...
                    То малко като оназ с колите: и трабанта и мерцедеса те превозват от точка "А" до точка "Б"... ама не е едно и също. Върши работа, ама не "бута густо"!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • От: Купих си оригинален Петромакс.

                      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                      Осветлението ще бъде бонус . Основно ще се осветява с акумулатор и ЛЕД .
                      Отоплението -виж зибро камин.Различни мощности и не са скъпи.А с 500 Вата от петромакса няма да се стоплиш.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • От: Купих си оригинален Петромакс.

                        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                        Отоплението -виж зибро камин.Различни мощности и не са скъпи.А с 500 Вата от петромакса няма да се стоплиш.
                        Първо ми идва малко големичко и доста голямо неизвестно за момента . Отделно че ще се наложи да купувам още нещо и да му търся масто когато не го ползвам . Много благодаря обаче за предложението , вече знам и за нещо за което не съм предполагал че съществува . На спокойствие ще го разгледам .
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • От: Купих си оригинален Петромакс.

                          Бих се замислил за приспособена мини печка с дърва и квото има да гори вътре. Ще се учудя да се стоплиш с петромакс.
                          Примерно.
                          http://automedia.investor.bg/a/0-nac...obilna-ekstra/
                          Пийте червено вино! Дава здраве.
                          А то ни трябва за да пием ракия!

                          Коментар


                          • От: Купих си оригинален Петромакс.

                            Погледни това кръглото. Работи на бензин. https://de.wikipedia.org/wiki/Katalytofen , http://www.scherning.de/Lampen/OEM_Katalyt.htm
                            Имам го някъде в мазето.

                            Коментар


                            • От: Купих си оригинален Петромакс.

                              За петромакса или Anchor (китайския) имам една идея - отгоре има отвори през които излизат изгорелите газове от лампата.Ако можеш на този отвор да сложиш един кръгъл маркуч-въздуховод от този тип: https://www.oiebg.com/ventilatsiya/v...av-wyzduhovod/ мисля, че ще ти се получи и можеш да си спокоен че вътре няма да има отровни газове от лампата.

                              НО трябва да имаш отвор навън, през който да изкараш този въздуховод ...Освен това ще трябва да е термоустойчив поне до едно 250 градуса, че да не стане фал ...

                              Коментар


                              • От: Купих си оригинален Петромакс.

                                Първоначално публикуван от Гергин Преглед на мнение
                                Бих се замислил за приспособена мини печка с дърва и квото има да гори вътре. Ще се учудя да се стоплиш с петромакс.
                                Примерно.
                                http://automedia.investor.bg/a/0-nac...obilna-ekstra/

                                Хубаво ама как ще ме гледат съседите ако си запаля печка да се грея и да се забавлявам в ремаркето ........Все пак става въпрос за град в западна Германия .

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Погледни това кръглото. Работи на бензин. https://de.wikipedia.org/wiki/Katalytofen , http://www.scherning.de/Lampen/OEM_Katalyt.htm
                                Имам го някъде в мазето.
                                Благодаря Пенчо и за твоето предложение , но не мисля да си купувам още нещо и да се чудя как да го съхранявам . За мен реалното и истинското решение е въздушна печка на вебасто . Обаче чак толкова мерак за хоби работа в ремаркето при студено време нямам .......

                                Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
                                За петромакса или Anchor (китайския) имам една идея - отгоре има отвори през които излизат изгорелите газове от лампата.Ако можеш на този отвор да сложиш един кръгъл маркуч-въздуховод от този тип: https://www.oiebg.com/ventilatsiya/v...av-wyzduhovod/ мисля, че ще ти се получи и можеш да си спокоен че вътре няма да има отровни газове от лампата.

                                НО трябва да имаш отвор навън, през който да изкараш този въздуховод ...Освен това ще трябва да е термоустойчив поне до едно 250 градуса, че да не стане фал ...
                                Планирах , ако се налага да го ползвам да оставям едната врата леко открехната . Имам го и знам че дядото от когото го наследих го е ползвал в палатка за отопление . Палатката е била супер проветрива и заради това не са се притеснявали . Благодаря ви за съветите и препоръките . Малко или много зимата , малко по малко си заминава и явно ще имам нужда чак след около 8-9 месеца .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X