Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
    Ами просто препоръчах, да не купувате марка "..файър"...
    Хехе... На батерията ми дори не пише UltraFire а UltroFire ...
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • #92
      От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
      Предложи ми нещо на Олайт,дето да върши "работата", на МОЯ -60 лв,(дето съм го показал по горе в темата) и да е по евтин например от ..... 500 лв ...(500 лв,щот съм ларж ).

      Само не разбирам за какво се бьзикате.

      Препорьчвам - 960 лумена Олайт М22 за 200 лева или щом си ларж 3600 лумена Найткор куад за скромните 400 долара ма си приготви и стотина лева за батерии.

      Порови в Ибей,намери средна големина свестен марков с електрониката в него който да отговаря на едни военни стандарти на млатене в дувара,плати го 30-40 долара и намери кой да ти го донесе в БГто,за под 60-80 кинта ще имаш нещо на което ще му се радваш с години,нещо което ще става и за фенер.
      Може някой да е уцелил евтиничьк ОГИН от братски Китай ма не сьм аз тоя,все на горския на фаса попадам като реша да мина тьнко та ако намерите нещо коео да дьржи,да свети добре,да извади 3-4 месеца без проблем………..свирнете да наскубя малко,сериозно говоря.Е не го искам лилаво светещ или голям колко Маглайт с 3 батерии в него,такива гледах за 20 долара тук и не си взех,а какво остава да се пусна на Китайче.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #93
        От: Фенер с Cree XM-L T6

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Принципно около Август и Нова Година сменям на всички важни неща батериите,тия са още млади и не съм дозареждал още,имам и заредени резервни както и една в предния хват.
        Майтап си правиш ма това не е за война,носих го с мен за седмица на една среден размер лодка и от там съм очарован какво петно дава та съм се замислил за още един.

        Фенер 200 лева,батерия по 15 долара,зарядно 4 слота зареждащо и АА и ААА под 20 кинта.


        Както казах имаше и военни стар модел на разпродажба на тая цена свалени от 1000 долара комплекта,но аз на война не ходя пьк и това свети двойно и горница.
        Къф майтап! Преди година установих, че всичките ми зареждаеми АА и ААА батерии са пълен шит от неизползване. Лятото взех едно такова: http://www.ebay.com/itm/Underwater-D...item5d4170b984 и едно такова http://www.ebay.com/itm/CREE-Q5-180L...item53f6d4e400 и съм ги метнал при леководолазните, та ме интересуваше дали ще укрякат до следващата година батериите, ама явно - не. Мерси, все пак.
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • #94
          От: Фенер с Cree XM-L T6

          Зависи от батериите,пробвай Енелооп на Санио,дават им разряд 10-15% за десетина години или поне там някъде помня.Те като батерии държат ма трябва да са вън от евтините фенери.Моя опит със средна хубост фенери по около 30 долара маркови купени от дилъра тук / водолазни,пускал съм ги с въдицата на 50 метра и светят /е отчайващ,на третия ден мъждука,на петия не свети,слагаш нови батерии и свети като истински,оставяш го 5 дни заключен и пак няма никой.

          Аз 2 такива,брата един,един в малката кола...........а какво да очаквам от фенер за 8 долара на който пише 180 лумена на единия и 1600 на другия.Всеки един от тях купен от водолазния щанд в един от най-големите вериги магазини в света за такова оборудване,все пак отговорна светкавица се води,ако ми се наложи да режа въже от винта на лодка да имам с какво да светя.И ньцки,не греда ми автогол,брата неговите даже ги изхвърли,моите са на дъното на един сандък,последна резерва.

          Аз ще се радвам да намерите як китаец който да работи.Аз не дадох 200 долара за ЛЕД работен фенер,а за 55 купих 2 броя Тьф Лед с 12 диоди,киснаха 24 часа в кофа солена вода,бих им по един шут после и работят,резервен имаме марков някакъв ма остаря и оп,малко от другите след като даже и Австралийците ги ползват за лов на кенгуро по техните пикапи и са доволни.От 3 все един ще оцелее,ако ли не включвам тия от раницата.


          Оставиви как свети,виж теста който пуснах на по предна страница,забележи в графиката до колко Олайта изтисква батерията и колко лумена вади за колко време с една и съща батерия като на конкурентите.Реално за 3 батерии и зарядно АЗ поне дадох повече пари от колкото за фенера,но от 15 броя фенери да речем тоя изпълнява най-важната функция,не съм богат,но не ми дреме дали е 80-100 или 120 долара,искам го да свети и да не се предава,ако ще ми кляка или ще го мисля..........с чука по тиквата.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #95
            От: Фенер с Cree XM-L T6

            Пробвай зарядно за АА и ААА ЛаКросс,разрежда ги,търси скапани батерии,зарежда бавно или на колко ампера искаш.........ма е около 40 долара копеУенцето,то по-добре батерии да си купи човек.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #96
              От: Фенер с Cree XM-L T6

              Да, тогава минах на саньо енвелоп. А от тия фенери T6-цата свети зашеметяващо за големината и вида си - тя е с батерия 18650.
              Другия - Q5, който го дават да свети 180 лумена и ми излезе десетина лева ми го предлагаха в един специализиран леководолазен магазин дооборудван с две батерийки АА и сложен в красива картонена кутия за скромната цена от 45 лв?!?
              И въпреки скромната си цена и двата фенера вършат чудесно работата си по предназначение. Естествено никога не съм очаквал от тях халсионско осветление.
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #97
                От: Фенер с Cree XM-L T6

                Стрелба в тьмното,аз колко сьм сьбрал не си е работа,но пьк разчитам на 3 марки и 5 фенера на крьсТ,с моя кьсмет каквото друго взема все залязва по никое време,само батерии сменям.
                Бях взел едни малки фенерчета на UK уж водолазни,да ми стоят закачени на ципа на якето,че ако цопна да им светкам на тия дето трябва да ме тьрсят.За майтап го нахаках в пералнята едното и гльтна вода,а не е като да сьм го варил.Това на реномирана фирма за водолазни фенери…………смятай като скоча на китаец какьв зор - не си струва да го тормозя или да издевателствам с него,няма да издьржи до никьде.

                Е видя ги,цена на кутия цигари,висят и чакат,по нета ревюта Най-добре похарчените 8 долара……………слагам го на паркинга пред нас,обувам ботушите и един сватбарки шут и до там,спира да свети още у вьздуха преди да е паднало,а това го правя щото много мразя да ми падне от джоба и да спре.


                Ако ти кажа Стрийм Лайта как го подкарах ше се пукнеш да се хилиш.То не беше парфюм в него / е това имах под рька сега / па гел за брьснене,короужьн блок,нафтен парцал………и няма и няма,все му прекьсва бутона за включване.И нали противоводен водолазен и не пуска вода и го напьлних с такава,поджуркаха го децата една вечер и алилуя брадьр,свети вече 3 седмици ма до него имам 2 стабилни,тоя го играе Сивушка,нищо не тьрся от тоз вол.30 долара с доживотна гаранция,другия пьт ше му пикам на фенера и така ще им го занесатоя е третия на тая фирма дето му отказва бутона след около 50 включвания.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #98
                  От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Мойте китайци ми стоят в чантата с инструменти над 2 години и никакъв проблем,батериите зареждам кат се сетя,на 2-3 месеца,без каквито и да било претенции,много съм доволен.
                  Ако се стигне до обща поръчка,бройте ме и мен.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #99
                    От: Фенер с Cree XM-L T6

                    http://www.ebay.co.uk/itm/2811879584...ht_3817wt_3548

                    Тези батерий са интересни, не съм чел какви са предимствата им пред Li-ion.

                    Между другото това че китайците си хабят батерийте в стен-бай поне при моите 3 фенерчета не е вярно, защото се палят и гасят през копчето на задната капачка което прекъсва веригата когато те са угасени без да имат никаква утечка.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      И да не е прекъсвача в капачката пак няма утечки, тъй като ключа е често механичен и прекъсва веригата - или работи или не!

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Аз 2 такива,брата един,един в малката кола...........а какво да очаквам от фенер за 8 долара на който пише 180 лумена на единия и 1600 на другия.Всеки един от тях купен от водолазния щанд в един от най-големите вериги магазини в света за такова оборудване,все пак отговорна светкавица се води,ако ми се наложи да режа въже от винта на лодка да имам с какво да светя.И ньцки,не греда ми автогол,брата неговите даже ги изхвърли,моите са на дъното на един сандък,последна резерва.

                        Аз ще се радвам да намерите як китаец който да работи.Аз не дадох 200 долара за ЛЕД работен фенер,а за 55 купих 2 броя Тьф Лед с 12 диоди,киснаха 24 часа в кофа солена вода,бих им по един шут после и работят,резервен имаме марков някакъв ма остаря и оп,малко от другите след като даже и Австралийците ги ползват за лов на кенгуро по техните пикапи и са доволни.От 3 все един ще оцелее,ако ли не включвам тия от раницата.

                        Май няма какво друго да правите и само си чешете езиците в тази тема????
                        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                        0898 51 31 46

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Може би вече трябва да се даде насока на главния удар.
                          п.п. и на мен ми се мота едно китайче в багажника на голфчето-железен е
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            И да не е прекъсвача в капачката пак няма утечки, тъй като ключа е често механичен и прекъсва веригата - или работи или не!
                            Спокойно можеш да приемеш,че те льжа



                            Единия Луд - имаш нещо да кажеш по темата ли?Чеша си каквото искам и се опитвам да спестя на някои хора едни пари ма това ти убягва.Кажи сега ти с тоя модел фенери какви взимания имаш?
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              И аз да кажа моя опит. Имам два китаеца - Trust Fite и Cree. Имам и Olight M22 warrior. Е има си разлика.

                              Освен в светенето има ралика и в надеждността, което също е важно. Китайците започнаха да дават ядове с бутоните - превключват си сами режимите, на единия пък не може да се смени. За сега с Олайта нямам проблем и се превърна в любимият ми фенер.

                              С две думи - китайците /моите/ вършат работа за парите си, ама ако ми трябва надеждност разчитам на Олайта.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140115_082833.jpg
Прегледи:1
Размер:58.1 КБ
ID:5554538
                              Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                              BMW F650CS
                              Радо о885 5о 59 5о

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Китайците колко време си ги ползвал или след колко ползване клекнаха?Чудя се дали аз не сьм много груб ма какво да сьм,копченце натиснеш и нищо не се случва,може и от карька да е,но пьк и 5 от 5 да речем баси
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X