Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Аз току-що си го поръчах и утре ще ми го донесат наживо, барабар с няколко батерийки, та да видим... Естествено на далеч по-висока цена...
    На каква цена зарядното?
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #62
      От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]670445[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]670446[/ATTACH]

      Не не ги разбирам много и за това слушам тия дето ги разбират,не го тормозя много щото други са го тормозили вместо мен,до момента на откат държи.На това съм заложил като светилник на домашния пазител номер 1,за 200 лева Е па нЕма по-високо от Витоша.Е имаше преди седмица разпродажба на 95% намалени военни ма светят с 350 лумена на двойно на цената на това,а това вади 960 светилника.

      Сори за кофтите снимки,пада толко снима,аз съм невинен.
      Да питам - на колко време презареждаш батериите за да са винаги в готовност, ако стане война?
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #63
        От: Фенер с Cree XM-L T6

        Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
        Колеги, личен съвет - избягвайте фенери завършващи на "...fire"... ( С едно изключение - surefire).
        А TrustFire що за марка е или също е тотално менте?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #64
          От: Фенер с Cree XM-L T6

          Ако за 200лв, има шанс да ги вади. Ако за 20 - тсъ. Той диода струва половината. Това ми беше мисълта. Иначе има и по 30 вата диоди, дето реално ще вадят 3000. Просто струват едни пари, ако са топ биновете (биновете с най-много лумени от серията). Даже ако сложиш 30 вата диод и го пържиш само на 10, като нищо ще даде 1500 лумена, че и повече, за 10-те вата. Просто струва едни пари, дето трусно се съвместяват с крайна цена 20 лири. Само диода струва повече.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #65
            От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            На каква цена зарядното?
            45 лева
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • #66
              От: Фенер с Cree XM-L T6

              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
              45 лева

              За такова с 4 слота ли говорим?
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #67
                От: Фенер с Cree XM-L T6

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                За такова с 4 слота ли говорим?
                Да
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • #68
                  От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                  Да питам - на колко време презареждаш батериите за да са винаги в готовност, ако стане война?
                  Принципно около Август и Нова Година сменям на всички важни неща батериите,тия са още млади и не съм дозареждал още,имам и заредени резервни както и една в предния хват.
                  Майтап си правиш ма това не е за война,носих го с мен за седмица на една среден размер лодка и от там съм очарован какво петно дава та съм се замислил за още един.

                  Фенер 200 лева,батерия по 15 долара,зарядно 4 слота зареждащо и АА и ААА под 20 кинта.


                  Както казах имаше и военни стар модел на разпродажба на тая цена свалени от 1000 долара комплекта,но аз на война не ходя пьк и това свети двойно и горница.
                  Последно редактирано от BENZBOSS; 14-01-14, 16:13.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #69
                    От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Oлайтите са с 5г. гаранция и отговарят на Mil-STD: 810-F, IPX-8 и т.н.

                    Вижте, каква забележка има по американските сайтове:
                    Government Export RestrictionThis item may be regulated for export by the U.S. Department of State or the U.S. Department of Commerce. Please see our Export Policy prior to placing your order.

                    Няма, как уред отговарящ на редица стандарти да струва, колкото откровен ментак. Силата на светене се определа по ANSI/FL1 стандарта и е РЕАЛНА. за разлика от файърите които декларират хиляди лумени и отделно, като драйвер, водоустойчивост и т.н. са доста посредствени.
                    По въпроса за батериите 18650, най емката клетка на пазара е панасоник 3400ма/ч , виж ултрафайър и др. ментаци декларират дори 4200, 4800 при 1200ма/ч реални.
                    Та в крайна сметка всеки избира според собствените си изисквания.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Фенер с Cree XM-L T6

                      http://www.candlepowerforums.com/vb/...OTS-VIDEO-more!

                      Ревю,тест и сравнение между Олайта и разни други в ценовия клас,на Английски е и правен с малко повече техника и знания от колкото аз имам.

                      Това ако не вярвате на Хосе де,то и аз не вярвам на никой та си проверих кое и как и кьдето и да ровех все тия излизат с едни цицки пред другите.
                      Игьлтек 18650 батерии 3400 с Панасоник вьтре му кьсат трьтката.

                      Имаше и чисто военен кит за пукало намалено на 90%,но АЗ поне избрах Олайта който му отвява и на това плявата.

                      http://www.surefire.com/m962xm07weaponlightkit.html
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #71
                        От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                        Oлайтите са с 5г. гаранция и отговарят на Mil-STD: 810-F, IPX-8 и т.н.

                        Вижте, каква забележка има по американските сайтове:
                        Government Export RestrictionThis item may be regulated for export by the U.S. Department of State or the U.S. Department of Commerce. Please see our Export Policy prior to placing your order.

                        Няма, как уред отговарящ на редица стандарти да струва, колкото откровен ментак. Силата на светене се определа по ANSI/FL1 стандарта и е РЕАЛНА. за разлика от файърите които декларират хиляди лумени и отделно, като драйвер, водоустойчивост и т.н. са доста посредствени.
                        По въпроса за батериите 18650, най емката клетка на пазара е панасоник 3400ма/ч , виж ултрафайър и др. ментаци декларират дори 4200, 4800 при 1200ма/ч реални.
                        Та в крайна сметка всеки избира според собствените си изисквания.

                        На нещо което материалите му струват 20лв да дам още 200-300 само защото халумина са го нарязали наляво, вместо надясно... молим ти се. И що се месиш в тази тема? Още отначало доста хора писаха ясно - за толкоз пари качеството си е добре. 3 години кара, ако се не лъжа единия дето има "ментак" и още си работи. Свети повече от добре. Ама и по 3 години да карат, за цената на един супер-дупер марков ще взема 10. Вашите можете да ги изкарвате с декларация за наследство. За лумените вече стана ясно, че не са верни. Като дойдат приемам съревнование да видим. Олайт срещу тези дето ще дойдат. Кой свети по-добре.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          Като дойдат приемам съревнование да видим. Олайт срещу тези дето ще дойдат. Кой свети по-добре.
                          Кой с кой модел да сравним та да видя дали вече някой е правил тест?То ясно кой ще бие ма е така за борбата.

                          И си прав,че не са в една ценова категория,не е само алумина ми и електрониката вьтре и диода и другите камбанки,не струва 20 кинта за сьжаление.Аз сьм взимал подобни фенерчета за никакви пари и ДА,светят,но ядат батерии без да ги ползваш та като му е заредена свети,но след 3 дни цьк и ньцки,изял си батериите в заспало сьстояние.Не може да се разчита на такова,ако е за нещо неотговорно и имаш батерии и мерак за зареждане може и да стане ма да ми папка батерии и да не свети като ми трябва………такива имам поне 4,стоят си без батерии и чакам да спре тока за да ги ползвам.

                          Ето за майтап един с 3500 лумена за 400 долара.

                          http://www.nitecore.com/productDetai...5#.UtVxSv0w1i0
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #73
                            От: Фенер с Cree XM-L T6

                            http://www.amazon.com/dp/B005LUMUKM/...m&linkCode=as1

                            8 долара с безплатна доставка до мен,кутия цигари е 7.За нищо свястно не мога да го ползвам обаче или поне не се сещам,оставиш го в колата и след 3 дни цьк и нищо.Е може да го дьржиш отделно от батериите ма чак толкова мерак за това нямам.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #74
                              От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              И си прав,че не са в една ценова категория,не е само алумина ми и електрониката вьтре и диода и другите камбанки,не струва 20 кинта за сьжаление.
                              Всичко е ясно, ама в тема дето на майтап поръчваме ей така да има не може да си рекламираме скъпата техника и да обясняваме аджеба колко сме по-напред с мат'рияла. Аз защо писах в първия пост:
                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              Ако някой има по-добра идея за толкова пари да казва
                              Тук поръчваме на кило. А за теста съм сериозен, защото аз пък не съм много убеден за това кой ще бие.

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              http://www.amazon.com/dp/B005LUMUKM/...m&linkCode=as1

                              8 долара с безплатна доставка до мен,кутия цигари е 7.За нищо свястно не мога да го ползвам обаче или поне не се сещам,оставиш го в колата и след 3 дни цьк и нищо.Е може да го дьржиш отделно от батериите ма чак толкова мерак за това нямам.
                              Досега като чета срещам само такива дето работят. Като барнем някой дето се скапе на третия ден първо тук ще кажем
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Аз темата я видях сьвсем в началото,но си трая защото знам за какви цени става вьпрос като говорим за пратки,мита,разправии……….ма всеки си знае за него,аз за 10 долара фенер не сьм срещал който и да вади над 200 лумена и да му се вярва или поне аз да му вярвам.

                                То за теста и аз сьм сериозен,дай марка и модел и да видим с какво е сравнен и кое бие.Ако 1 бие 2 ще сравня после 1 с Олайта и да видим разлика макар,че сьвсем сериозно ти казвам НЯМА СМИСЬЛ,в момента няма светило да свети като като това или поне аз не знам.


                                Дано уцелиш.В колата имам един подобен който като почне да си скапва батерията и бутона му за включване почва да свети червено.Ми кога вляза в колата на жената и все е червено,на третата минута и мрак.Не че ми е дотрябвал някога защото обикновенно си мькна раницата с мен,а там имам 3 добри ма дразни,влизам и погледа ми все так,някой ден ще го засиля на боклука.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X