Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
    Да и такъв ще си поръчам, но с 2х26650 и 3хL2 .
    Това пък ми е голямо. Това с прегряването си важи с пълна сила и за тоя. Иначе има и с по 7 диода и 4 батерии 18650. С отделна дръжчица. Сигурно не може да се носи от жега от един момент нататък.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      R40 e като за теб. лигите ми течаха, ама просто е безсмислена инвестиция за мен. Ползвам фенер 2 пъти в годината.
      И аз така.....снощи се прибрах,днес трьгвам на други 10 дни в морето,фенер ползвам 2 пьти на час поне,че в Сиатьл по това време на годината си е тьмно.

      Р40 е едни 60-80% повече пари от М22 уориър който пак дава 1000 лумена,но работи с 18650 батерии каквито имам,имам и 3 зарядни за тях,а до момента да се наложи да сменям батерия защото е свьршила не и се е случвало с него.Предимството да избивам и болт с него сьщо не е за подценяване,става за чук,последно пробван преди 2 дни като ми се изкьрти управлението на една моторна.Като се сьбереме на една лодка и сме с 5 такива та и това си е предимство,тоя П40 е сладрче,но аз ще им чакам М серията,на тия единствения + е USBто за мен поне,другото сьм го намерил в М22.

      Челници не видя ли някои от по така???Главно ме интересува да дьржат на бой,да мога да плувам с тях,а ако може и да гмуркам и да СВЕТИ.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Челници не видя ли някои от по така???Глда дьржат на бой,да мога да плувам с тях,а ако може и да гмуркам и да СВЕТИ.
        С гугъл попаднах на история показваща че не е добра идея да се плува през нощта с фенер, привличало неприятна малка акула...

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Да поразбутам темата ,попаднах на драйвери модифицирани от човек известен в ловния форум,смятам в обикновен китаец да набутам драйвер с неколко десетки режима,т6 диод ,подмяна на пластмасовата леща със стъклена,както и подмяна на задния пластмасов калпав бутон,диаметъра на платките еднакъв ли е на повечето фенери?
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            https://www.fasttech.com/category/16.../?led%20driver
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Реших да взема нещо яко,не ми се дават пари за данък марка.Каква е разликата между XML2 U2 и същия само че U4 няма много в нета за тозии U4 .Като дойде ще се похваля
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                T6 свети с 280 лумена, U2 с 300, U4 с 340, при 700mA, 6V. Пише го в даташита.

                V5 свети най-много, ама сигурно е неприлично скъп и трудно намираем. В даташита са листнати номера на чаркове до V4, ама само на 5000К и с ниско CRI.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Поръчах на човека,тяло за мод,кварцово стъкло,пружини от мед и кобалт позлатени,качествен бутон, същите ползвали олайт,допълнително медна планка,оказа се драйвера е най скъпата част във фенера,режимите са къстъм за всеки клиент,човека каза 1500 лумена и около 16 вата на макс с U4 .
                  А и батерия за него...
                  Човека е известен,има рег и във форума ако не бъркам,но не взема участие
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    16 вата греят доста, трябва добре да се допре всичко.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      16 вата греят доста, трябва добре да се допре всичко.
                      Ако драйвера мери и температура, няма страшно. Като тръгне да прегрява намалява тока. Какви са конкретните не знам.

                      Ама и принципно при добър контакт между диод и тяло, би трябвало да не може да се държи с ръка бая преди да загрее фатално. Поне на мен предела на търпимост за повече от 10-ина секунди ми е около 60 градуса.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        За всеки нормален 60те гр. се усещат така. А на евтините фенери проблемът е контакта ,,радиатор" на диода- общо тяло. И не винаги е лечим. Но ще видим, като го събере колегата. А и сме го разисквали.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Мда,затова има още една дебела медна плочка ,доколкото разбрах със силиконова паста,вече е в еконт,но сега се връщам от една язовирна стена около Видин,утре ще е при мен.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Я като споменахте малко по-горе модифицирани драйвери - можете ли да ми предложите нещо с малка консумация и 2-3-4 режима? Примерно максималният да е 200-300мА, минималният да е нещо около 20-30мА. Захранването няма да е 3.7 волта батерия, ама ще е съпоставимо - 3 х AA.

                            Идеята е да се вгради в едни къмпинг лампи дето ги продават в Декатлон-а за по 10лв. След смяна на диода с по-читав докарах около 40% повече светлина при същата консумация. Сега ако се намери и смислен драйвер с 2-3 режима лампата ще върши чудесна работа .

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Незнам как точно да покажа това което имам вече.Всички мои фенери от които съм бил много доволен,са детска играчка в сравнение с това,вярно че цената е трицифрена,но всеки лев си заслужава.Драйвера е с 16 битов процесор[emoji3] и може да сложиш три групи с по ен на брой във всяка група вариянти може каквито си поръчаш
                              22 лв.е най скъпия драйвер
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                С това да се похваля
                                Както разбрах наскоро,има китове за мод,това е един от тях,идва празно ,тоест рефлектор,тяло и капачка с бутон,стъкло кварц,6061 алуминий,пружини от мед и кобалт позлатени.За драйвера и диода ще пиша по късно.За батерията ми казаха че е една от най добрите в момента ,ще видим.Свети уникално.За режимите на драйвера избрах 10% ,30%,100% ,истинска офтайм памет каквото и да значи истинска,но работи.Махам батерията,слагам я и си помни последния режим,и тръгва от него.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1444326903286.jpg
Прегледи:2
Размер:99.9 КБ
ID:5685744Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1444326915898.jpg
Прегледи:1
Размер:75.2 КБ
ID:5685745Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1444326926893.jpg
Прегледи:1
Размер:88.4 КБ
ID:5685746Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1444326937492.jpg
Прегледи:1
Размер:92.6 КБ
ID:5685747
                                Последно редактирано от Roninn; 08-10-15, 20:54.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X