Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Той е с две успоредно, мога да ги вържа последователно , стария драйвер явно е имал възможност да намаля и да повишава напрежението .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      стария драйвер явно е имал възможност да намаля и да повишава напрежението .
      Надали. Тия дето го могат са с 2 дросела, или един д 4 извода. И пак обикновено са с по-ника ефективност. В общия случай слагат понижаващ на фенерите с един диод или повишаващ на тия с повече. В последните години има евтини решения с ефективност 95%, че и отгоре.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Витарата така и не я взех, търся заден кардан за проба сега. Но пък издирих драйверите .

        Имам и от двата вида. Първият дето е 1050mA (тоя с 3те еднакви малки чипа като транзистори), 3 броя (по единият съм запоявал нещо), с характеристики:
        - 3 x 7135IC included
        - Diameter: 17mm
        - Thickness: 1.5mm
        - Voltage: 3~4.5V
        - Current: 1050mA
        - 5 Modes: Hi > Mid > Low > Strobe > SOS- Mode Memory: No
        - Reverse connection protection

        Вторият с малката бобина (дето са 4 броя) не съм и правил опит да го пускам май:
        - 17mm diameter board with 6mm max height
        - AX2002 chip (upgraded from Zetex C310 in 6/2009)
        - Schottky SS14 diode
        - Suitable for driving 1~4 LEDs (not suitable for 1 white LED from 1 Li-ion cell)
        - 925mA ±5% constant current output
        - Accepts 3.6~16V input voltage, needs to be 0.5~0.9V higher than total LED Vf
        - Short circuit and thermal protection
        - Lead wires already soldered on the board

        Тоя трябв да има един резистор по него с който се задава тока. Та би трябвало да може да се пусне и на по-голям, и на по-малък ток.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:drivers.JPG
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5588847

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Не си ли харесахте нищо? Че ще ходя утре или събота до Еконт и ще ми е лесно да пусна нещата ако си харесате .

          Тия за високото напрежение ги вземах за къмпинг лампи дето работят на 12V акумулатори. Да мога да вържа 2-3 диода последователн и да им контролирам тока с малки загуби.

          Другото е подходящо за фенери - всяко от тия с 3те крака е регулатор за 350mA ток с голямо КПД и малък пад на напрежение. И съответно има 3 режима - пуска 1, 2 или 3 от тия да работят. Та се получава 350мА, 700мА или 1050мА.

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
            Не си ли харесахте нищо? Че ще ходя утре или събота до Еконт и ще ми е лесно да пусна нещата ако си харесате .

            Тия за високото напрежение ги вземах за къмпинг лампи дето работят на 12V акумулатори. Да мога да вържа 2-3 диода последователн и да им контролирам тока с малки загуби.

            Другото е подходящо за фенери - всяко от тия с 3те крака е регулатор за 350mA ток с голямо КПД и малък пад на напрежение. И съответно има 3 режима - пуска 1, 2 или 3 от тия да работят. Та се получава 350мА, 700мА или 1050мА.
            Уфф.. мислех че съм писал. С травелинк се разбрахме за доставката.
            Аз имам нужда от един с 3 режима или 5 все едно. Нека травелинк да пише какво му трябва.
            За транспорта - офис Еконт, Пловдив, Беласица на ул. Беласица. За Иван Стоянов, телефона ми е в подписа

            Благодаря!

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              На мен ми трябват от тези "високоволтовите" .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Драйвърите получени !!! Благодарско, кръчмата е в мен

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Те да свършат работа, пък кръчмата не е важна .

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                    Те да свършат работа, пък кръчмата не е важна .
                    E как да не е важна, без кръчмата всеедно нищо не сме свършили :mrgeeen:

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      На този дългия фенер, който показах по-горе се оказа, че в пакета от две батерии едната го играе само подложка, хич не е свързана и е някаква дефектна .
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        На този дългия фенер, който показах по-горе се оказа, че в пакета от две батерии едната го играе само подложка, хич не е свързана и е някаква дефектна .
                        Хех, поне ти се е отворило място

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Имам 5-6 такива и още 2 същите, но филипс.От лаптоп са.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01915.jpg
Прегледи:1
Размер:58.2 КБ
ID:5599688

                          Въпроса ми е, ще ми вършат ли добра работа за светулките?
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Имам 5-6 такива и още 2 същите, но филипс.От лаптоп са.

                            [ATTACH=CONFIG]726112[/ATTACH]

                            Въпроса ми е, ще ми вършат ли добра работа за светулките?
                            АКо работят ще ти вършат екстра работа. Аз ползвам такива и нямата нищо общо с Ултра/Мега/Хипер/Супер файър...

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Работят и още как.Значи сега ми остава да търся зарядно.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Тея зелените трябва да са сони,екстра са,няколко месеца съм със същите
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X