Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
    А доволен ли си?
    Cree Q5 пише на капака,свети като другите,с една идея малко по-синьо ,доволен съм от всичките !
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

      Сините батерии са 3800 mAh ,червените са 4000 mAh

      Току що разглеждам списанието което днес взех от щайнберг и попаднах на това ....едва ли е реклама,по скоро ги давам за назидание !
      2600 mAh за 31.67 лв.
      2900 mAh за 42.80 лв.
      А съм сигурен че са китайци !

      Ако сложа на мойта кола километраж до 400 км/ч това значи ли,че каквото и да караш мога да го дам за назидание защото едва ли е до 300 км/ч километражчето?Коя да е кола,цифричката важна само.Така лесно ако гледаш само какво пише на батерията,но ако се разровиш малко повече ще видиш,че един размер батерии дават един максимум и над него никой не скача,не е измислено още нищо,че има лепенки на разни Китайци сочещи различно.На едно Опелче / това ми дойде на езика / му сложи 400 километраж и газ,дали ще вдигне и 200 с 2.0 мотор друга тема,пише 400 обаче.


      Панасоник 18650 с акьл 3400 е около 20 долара тук,4000 по километраж само,за парите и дума да не става,а за батерия пьк вьобще.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Въобще не съм и обелил дума дали е вярно или не,за 4 лв. кво пише не ме интересува,да върши работа е важно,снимките бяха за сравнение,погледни снимката с цената на щайнберг още веднъж.Гарантирам обаче че при цена 4 лв. никога няма да дам 40 лв. за подобна ако ще и да е супер ултра качествена,тая от 4 лв. я зареждам през няколко месеца веднъж и никога не ме е предавала,макар да усещам че вече си заминава след 2 г. служба.Ако пък се сетя да добавя още една става една друга работа ,с тая синята свети минимум 5 часа без проблем,повече не ми е нужно,няма саморазряд да ме мъчи.
        Последно редактирано от Roninn; 22-01-14, 00:38.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          ХКачеството струва пари,вече кой за какво и колко качествено друг въпрос.Назидание не знам,аз ако мога да нося една батерия с мен навряна на отговорно място ще си взема възможно най-доброто па ако ще и 50 лева за батерийка да ми искат.

          Има едни Панасоници с прозрачна лента на тях,прегледай ги,поне двойно като батерия ще са на това което ти ползваш.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            В смисъл като капацитет ли?
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Резултатът от зареждането - двете мъртвотодени батерии си останаха мъртви, а другите две си светеха на 7 или 8 месец и ако си бях дал труда да ги заредя - сега на десетия месец нямаше да имам и две убити батерии...
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Изводът - няма смисъл да си купувате 3 фенера, ако ползвате един и то рядко...
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Айде и аз да вмъкна малко информация.
                  Най-емките батерии 18650 в момента са с клетка на панасоник 3400ма/ч. Очаква се и нова клетка на панасоник 3600ма/ч , но май още не е официално анонсирана.
                  Също така са добри с клетка 3100 (панасоник), или 2600 (саньо).
                  Сините са с реална емкост около 1000-1200ма/ч, но не ги оставяйте без надзор на зарядното и не ги зареждайте над 4,2волта.

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Цена на панасоника и на саньо-то и има ли ги при теб?
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Ако сложа батерия три пъти с по голям капацитет от синята,ще зареждам веднъж за 2014 ,2015 и края на 2016 хвърлям и си купувам нова?
                      И аз искам цена!
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Аз съм се замислил дали да не взема да си пробвам фенеро с батерии 26650. Требе да потърся кои и къде са читави.
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Има го на сайта им - SKILHUNT за 35лв. На заплата ще поръчам за баща ми, че той иска батерията да му е истинска. Зарядното е 40лв. Замислям се да поръчам едно, че и батерия за мен. Фенерите са си фенери, ама като оставих батерия за 5лв и зарядно за 6лв през нощта и аз се замислих

                          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                          Аз съм се замислил дали да не взема да си пробвам фенеро с батерии 26650. Требе да потърся кои и къде са читави.
                          Както вече писах 16850 е стандарт за размера на батериите. Същото е и 26650. 18650 са 18.6 х 65.2мм, а 26650 са 32 х 61.9мм. Ако фенера ти е за 26650 тогава може да пробваш.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Както вече писах 16850 е стандарт за размера на батериите. Същото е и 26650. 18650 са 18.6 х 65.2мм, а 26650 са 32 х 61.9мм. Ако фенера ти е за 26650 тогава може да пробваш.
                            Наясно съм размерите. Фенера си дойде оригинално с 18650, но с адаптор да не хлопа в корпуса, за да може без адаптор да поеме 26650. 35 лв е било. Сега е 29 лв.
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                              Айде и аз да вмъкна малко информация.
                              Най-емките батерии 18650 в момента са с клетка на панасоник 3400ма/ч. Очаква се и нова клетка на панасоник 3600ма/ч , но май още не е официално анонсирана.
                              Също така са добри с клетка 3100 (панасоник), или 2600 (саньо).
                              Сините са с реална емкост около 1000-1200ма/ч, но не ги оставяйте без надзор на зарядното и не ги зареждайте над 4,2волта.
                              Все пак,трябва да се отбележи,че има "сини" и сини батерии Не мисля,че цвета на батериите е признак за "енергоемкост".Има и доста добри "китайски" батерии.Поръчвайте си директно оттам.. Болшинството от тукашните сини,дето се предлагат, са взимани на килограм и са възможно най-евтините( нискокачествени,с неверни данни и т.н).

                              В интерес на истината -винаги когато зареждам батерии, гледам зарядното с батериите да го поставям в контакт, който е на възможно най-пожаробезопасното място.

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                                Наясно съм размерите. Фенера си дойде оригинално с 18650, но с адаптор да не хлопа в корпуса, за да може без адаптор да поеме 26650. 35 лв е било. Сега е 29 лв.
                                Цената на зарядното и батериите ей сега ги проверих, ама са за "Интелигентно зарядно устройство Skilhunt M II за всякакви батерии" и "Акумулаторна батерия SKILHUNT 18650 3,7V 3400ma/h".
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X