Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Olight Seeker

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Olight Seeker

    От скоро съм собственик на Търсача, като съшия го използвам на работа т.е . на границата. Въпросният хубавец ми върши страхотни чудесии като осветява в турбо режим над 200 метра а за моята работа това е необходимо. Отделно е компактен, а при необходимост мога да го заредя от запалката на роувъра

  • #2
    От: Olight Seeker

    Око да види като рька не може да пипне.

    е така ти чакам снимките
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Olight Seeker

      А той каквито снимки има, с фенера осветени...
      Не са за показване на цивилни обаче.

      И аз ползвам няколко Олайта - доволен съм.

      Коментар


      • #4
        От: Olight Seeker

        Да видя пьк няма да казвам на никой.

        От Олайт и аз сьм доволен,минахме на такива.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Olight Seeker

          Честито.
          Отличен фенер за твоята работа. Мощност , здравина, компактност и икономичност в едно.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10403169_692168827519051_704482499469797356_n.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5616383 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10551025_692168694185731_7287982972576784359_n.jpg
Прегледи:1
Размер:67.0 КБ
ID:5616384

          Коментар


          • #6
            От: Olight Seeker

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Око да види като рька не може да пипне.

            е така ти чакам снимките
            Какво искаш да ти снимам как осветявам могамби ....
            Значи въпросното чудо го нося в макспедишана, защото имам толкова неща с мен че лошо ми става. тетра, резервна батерия за тетра, втори прожектор феникс, нож на викториноск, зарядното за запалката , кабел за зарядното, и т.н. добре че е малък инак лошо.

            Коментар


            • #7
              От: Olight Seeker

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:olight_r20_seeker-2_enl.jpg
Прегледи:1
Размер:100.3 КБ
ID:5620178

              Коментар


              • #8
                От: Olight Seeker

                Искам да кажа че много мои колеги започнаха да хвърлят онези китайци с лупите и започнаха да си купуват olight или skillhunt, a други кото видят търсача да питат от къде да си го купят. Прчина за това е размер сила на светлина и икономичност на батерията

                Коментар


                • #9
                  От: Olight Seeker

                  Ей как не съм го видял това...Тамън си поръчах втори S10L2 :-) Олайт са страхотни спор няма.За какви пари и от къде?п.п.Честито :-)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Olight Seeker

                    пишеш Olight.bg влизаш в сайта поръчка и действаш - ти си човека и няма да се разочароваш

                    Коментар


                    • #11
                      От: Olight Seeker

                      Ето тук - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=166861 Олайт България са търговски партньори на форума и има и специални цени.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        От: Olight Seeker

                        Добре примерно ми на мен ми харесва http://www.olight.bg/olight-r20-seeker-600lm този в сайта е 130 лв за мен като член на форума колко ще е ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Olight Seeker

                          Човекът е написал:

                          Първоначално публикуван от jose
                          Здравейте,
                          Олайт България представя на вашето внимание различни иновативни продукти и екипировка.
                          Нашата практика е първо да тестваме лично всеки един продукт, в планината, на лов или на стрелбището!

                          Членовете на форума ползват специална 10% отстъпка на всички предлагани от фирмата продукти! За целта използвайте ЛС или ...
                          ...
                          Иначе и аз имам намерение да взема един Olight St25 но по св.Паралей този месец
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #14
                            От: Olight Seeker

                            Първоначално публикуван от drakon27 Преглед на мнение
                            Добре примерно ми на мен ми харесва http://www.olight.bg/olight-r20-seeker-600lm този в сайта е 130 лв за мен като член на форума колко ще е ?
                            Добре че си го виждал на живо Търсача в действие като търсех тарамбуки с него. Забравих да ти кажа че в комплекта към него има и зарядно което спокойно ще влючиш в запалката на Ситроена или Роувъра стига да са все още здрави последните

                            Коментар


                            • #15
                              От: Olight Seeker

                              Народе видях още клиенти които да се радват на стоката предлагана от Хосе. Скачайте на прожекторите. Масово колегите по границата ги ползват и са със супер добри отзиви. Масово се ползват служебни, онези с лупите и ОЛАЙГТ. Най са доволни от последните. Мнение на колеги след командировката.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X