Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аптечка на покрива?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аптечка на покрива?

    Днес за пореден път пренареждах багажника и се замислих сериозно за багажник на покрива.

    Докато го мислих този багажник изникна един интересен въпрос:

    Къде би било по-добре да стои аптечката? На покрива? Или в колата?

    Ако е на покрива, при евентуална катастрофа, вероятността да се намери аптечката достатъчно бързо е малка.

    Ако е в колата, има вероятност и да неможе да се достигне (примерно смачкан покрив).

    Къде е е по-добре според вас?

    П.С. Подобна тема имаше и за пожарогасителите, та от там ми тръгна мисълта...
    One Planet, One Internet!
    We Are All Connected!

    Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

  • #2
    От: Аптечка на покрива?

    Според мен мястото си и е в колата, на достъпно място. Ако пък толкова е смачкан покрива, че да не може да се извади, много е вероятно вече да не може да ти помогне, дори да я достигнеш. Да пази Господ!
    LZ1GYY
    0898 436 956

    Коментар


    • #3
      От: Аптечка на покрива?

      Не мисля, че ще е добре точно на покрива. Слънце, дъжд... Ако пък я прибереш в още някой сандък става съвсем невидима. Ако наистина искаш добро място си направи някоя системка с ремъчета да седи монтирана високо в ъгла от ляво (под тавана) в багажника. Може и отдясно естествено, но на Патрола май лявата врата се отваря първо. Така не пречи, вижда се веднага и е лесно достъпна винаги. А и не е много тежка и дет се вика с рапидки може да направиш монтажа...
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X