Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да премина мостчето?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Как да премина мостчето?

    Здравей Чавдаре един приятел твърди че е минал по въпросния мост джипа му е самурайобаче имал е сериозен навигатор ти го познаваш дето го бях пратил да правите водно съидинение у вас
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • #32
      До: Как да премина мостчето?

      Силно се съмнявам да е минал точно по това мостче.Сега ходих да го снимам и премеря отново/за кой ли път/.Ширината е 1.5м вътре и 2м.до края на парапетите.От твърда почва да другият край е 12крачки,т.е около 10-11м.Ето и снимките:
      На една от тях в далечината се виждат тополите на Дунава.От мостчето да реката са 4км.
      Прикачени файлове
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #33
        До: Как да премина мостчето?

        "ББоса" ти е пуснал снимка какво се прави. Слагаш някаква лека рампа отпред и отзад да се качиш на парапета и от двете страни и си готов, после си ги прибираш Точно е направено като на армейския полигон, само че там се минава по обърнати релси. Това упражнение се учеше и "зил"-а като го засилиш направо, и държиш ръба в центъра на капака да се проектира върху дясната страна, минаваш. Първия път е с навигатор (инструктор) и на страх, след това с газ до ламарината, като изхвърли предницата на рампата, кацаш чак от другата страна Пробвай
        П.П. "Джип4о" го мерих, без степенките той е широк 1.48...т.е "самурай" би трябвало да си мине по земята.
        Последно редактирано от дядо владо; 08-03-09, 09:57.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #34
          До: Как да премина мостчето?

          Имам две новини-едната хубава и едната е .....смешна.Първата е ,че минах по мостчето,ще видите снимките.
          Втората е ,че "Спартак" се оказа "Спарта"-т.е. немската овчарка,която ми дадоха за мъжко кученце вчера установих,че е момиченце.Интерестно и ветеринарите ,които и правиха ваксините и те записаха кучето за мъжко.
          Но да не ви мъча повече ето снимките от преди 1час.:
          Естествено имаше и разходка из блатото и до Дунава/м/у друго,ако някой ходи по такива места да внимава,защото тази година кърлежите са излезли много рано и са в изобилие/
          Разбира се ,това преминаване нямаше да се осъществи без навигатор,в този случай Миглен/още е ерген,да се замислят момите/,който е служил в някакво понтонно подделение.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение010.jpg
Прегледи:1
Размер:131.7 КБ
ID:5093902

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение011.jpg
Прегледи:1
Размер:112.7 КБ
ID:5093903

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение012.jpg
Прегледи:1
Размер:118.8 КБ
ID:5093904

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение013.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5093905

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение014.jpg
Прегледи:1
Размер:129.7 КБ
ID:5093906

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение015.jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5093907

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение016.jpg
Прегледи:1
Размер:118.3 КБ
ID:5093908

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение017.jpg
Прегледи:1
Размер:106.2 КБ
ID:5093909

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение018.jpg
Прегледи:2
Размер:124.8 КБ
ID:5093910
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #35
            До: Как да премина мостчето?

            Браво Чавдаревидя ли че можеш да минешмоя джип може и да мине без да качвам едната страна на парапетанепременно ще го пробвам тази седмица
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #36
              До: Как да премина мостчето?

              Ето още снимки:
              Прикачени файлове
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • #37
                До: Как да премина мостчето?

                Чаро аз с двете гуми върху парапета ли трябва да го мина

                Коментар


                • #38
                  До: Как да премина мостчето?

                  Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                  Чаро аз с двете гуми върху парапета ли трябва да го мина
                  Хе твойте май ще увиснат от двете страни на мостчето
                  Николай Папазов

                  Коментар


                  • #39
                    До: Как да премина мостчето?

                    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                    Хе твойте май ще увиснат от двете страни на мостчето
                    Дай да пробваме,че ми стана интересно

                    Коментар


                    • #40
                      До: Как да премина мостчето?

                      попрочетох малко за влажната зона - няма никъде ограничене за придвижване
                      http://www.kalimok.org/index.php?opt...id=75&Itemid=2

                      - даже се говори и за това че зоната се прави И за благото на местното население (те всички така казват).
                      По закон след като е разрешето не може да Ви забраняват достъп. Това е само ЗМ и няма качествата скоро да стане Резерват - което би променило нещата. В горния ми пост съм написал защо предполагам са го изпълнили по този начин.

                      А инак виждам си се "обадил" на неволята
                      има достатъчно идеи - няма какно да ги повтарям.

                      Радвам се че няма сърдити, въпреки различните гледни точки. Ако мен ме питаше защо съм заминал и не се занимавам с опазване на ок. среда в БГ - повярвай ми - направил съм достатъчно - не е тук мястото просто.

                      За съжаление трябва да призная че има нещо гнило в ... .Калимок - опитайте се на сайта да намерите телефон или адрес на дружеството ..

                      Поздрави и успех
                      Последно редактирано от Slick; 09-03-09, 00:38.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Как да премина мостчето?

                        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                        попрочетох малко за влажната зона - няма никъде ограничене за придвижване
                        http://www.kalimok.org/index.php?opt...id=75&Itemid=2

                        - даже се говори и за това че зоната се прави И за благото на местното население (те всички така казват).
                        По закон след като е разрешето не може да Ви забраняват достъп. Това е само ЗМ и няма качествата скоро да стане Резерват - което би променило нещата. В горния ми пост съм написал защо предполагам са го изпълнили по този начин.

                        А инак виждам си се "обадил" на неволята
                        има достатъчно идеи - няма какно да ги повтарям.

                        Радвам се че няма сърдити, въпреки различните гледни точки. Ако мен ме питаше защо съм заминал и не се занимавам с опазване на ок. среда в БГ - повярвай ми - направил съм достатъчно - не е тук мястото просто.

                        За съжаление трябва да призная че има нещо гнило в ... .Калимок - опитайте се на сайта да намерите телефон или адрес на дружеството ..

                        Поздрави и успех
                        Целият проект се "финансирал" от някаква частна американска фондация-поне така каза изпълнителният директор на "Калимок-Бръшлен".Негови тел.имам-свестен е!
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #42
                          До: Как да премина мостчето?

                          Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                          Чаро аз с двете гуми върху парапета ли трябва да го мина
                          Може да качиш и двете гуми,но ще трябва да поработим с шлайфа върху арматурите ,оставени да сърчат по 1.5см на десният парапет.Иначе ще правиш две гуми-на влизане и на излизане от мостчето.
                          Р.Р.Съжалявам,че не мога да отговарям веднага,но нета ми е през чиния и вечер дори страница не мога да заредя.Мога ,когато не е толкова натоварен трафика и тово е обикновено рано сутрин.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #43
                            До: Как да премина мостчето?

                            абе гледам че подпорите на моста са доста по-широки от парапетите. Това значи че може да се добавят някви греди и така дебелината на парапета ще стане достатъчно широка да се качи каквато и да е кола с растояние м/у гумите повече от 1,5 метра.
                            Явно самите подпори са мислени за широк мост така че трябва да се жертват малко средства.
                            Друг е въпроса дали е редно да се завирате там щото ако вие отивате с добри намерения, някои хора не ...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X