Обява

Свий
Няма добавени обяви.

практични съвети в кофти ситуация..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • практични съвети в кофти ситуация..

    Няма да е зле да обменим малко опит, какво да се прави в неочаквана кофти ситуация, защото човек не знае кога и какво може да го спаси...

    Пример : като скъсаш ремък, сваляш незабавно някой дамски чорапогащник и го връзваш върху шайбите..гаранция /пробвано/ поне 500 км пътуване с този модифициран Гудиър..

    Още едно полезно нещо, ако някой влезе с яхтата си далеч в открито море и ГПС-са се развали, преди да умреш от жажда, слагаш една тенджера на спиртника, пълниш с морска вода, вариш я, отгоре слагаш кърпа и щом кърпата се напои я изтискваш, пиеш и продължаваш да се кефиш на пътуването..

    Ще дам един пример, който не е свален от интернет, а е случка преди години от квартал Младост 1, бл. 4....вх.А, ет.8

    Едно копеле с маска звъни на вратата на едно семейство и когато жената отваря /сама в къщата/, вади нож и казва че търси мъжа й../сметки за оправяне/..

    Тя го хваща за ръката и го води в кухнята, в този момент пържи картофи , в момента в който влизат тя му лисва тигана с нагорещеното олио в лицето!

    Умна и бързомислеща жена, голяма рядкост!

  • #2
    Някой беше споменал за червен пипер и пробит радиатор!!!
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Точно, аз съм чувал и за сурово яйце, но тогава карахме москвичи , сега незнам дали става в микропроцесорните возила..

      Коментар


      • #4
        Това с яйцето в радиатора съм го гледам по Дискавъри в Разбивачи на митове! Наистина стана и то за секунда, две! Изглежда удачно!
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #5
          Аз ви предлагам за теч от радиатора боза - изпробвано е на много коли , дори на Мерцедес и действа по-добре от пипера/ не пречи на помпата/ , не задръства и е вечно. Използвал съм го лично много пъти.

          Коментар


          • #6
            Давам още един пример..
            Падаш с колата във вода /карал си по заледено езеро но не си си направил добре сметката за дебелината на леда/ !
            Нямаш никакъв шанс да отвориш вратата, трябва да изчакаш хладнокръвно водата да влезе през дупките и когато достигне брадичката ти , поемаш дълбоко въздух и тогава отваряш!

            Коментар


            • #7
              Кви са тия кулинарни мурафети? Кви яйца и кви пипери?

              Иначе за вратата във водата - отваряш леко прозореца, за да се напълни по-бързо и да се изравни налягането.

              Коментар


              • #8
                Някой знае ли какво да прави, ако види кълбовидна мълния до себе си, докато пътува с колата си?

                Коментар


                • #9
                  Къде по-точно - вътре в колата , или навън? Ако е навън - да бега по-бързо и по-надалеч! Ако е вътре - да се помоли на Господ за последно!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                    Иначе за вратата във водата - отваряш леко прозореца, за да се напълни по-бързо и да се изравни налягането.
                    Знаеш ти, стара лисицо!

                    Я ми кажи,ако те подгони мечка накъде трябва да бягаш - надолу по баира или нагоре?

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Тихомир Севов
                      Къде по-точно - вътре в колата , или навън? Ако е навън - да бега по-бързо и по-надалеч! Ако е вътре - да се помоли на Господ за последно!
                      Вътре няма да влезне, но сигурно не е гот!

                      По-важно е че кълбовидната мълния има максимална скорост на движение около 50 км/ч., дадеш ли газ - адио бейби, задния да му мисли!

                      Коментар


                      • #12
                        Един сериозен въпрос, караш, срещу теб автомобил движи се в твоята лента /възможно е да е заспал/, ти свириш с клаксона, мигаш той не реагира..
                        Неговото платно е празно, да завиеш ли към насрещното или не?!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Volk
                          Един сериозен въпрос, караш, срещу теб автомобил движи се в твоята лента /възможно е да е заспал/, ти свириш с клаксона, мигаш той не реагира..
                          Неговото платно е празно, да завиеш ли към насрещното или не?!

                          Аз мисля че ако те подгони мечка не бягай!Само ще си играе с теб!ПО добре стой!Така казват по филмите!

                          По въпроса за автомобила спорет мен намаляваш скороста и тогава през неговото платно и да те няма!
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Volk

                            Я ми кажи,ако те подгони мечка накъде трябва да бягаш - надолу по баира или нагоре?
                            Естествено , че надолу - на мечката предните крака са по-къси и затова е силна в набирането нагоре по баира , докато надолу може и да заоре нос !

                            Коментар


                            • #15
                              Ей личи си бившия ловец!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X