Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дългият път (ТВ предаване)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дългият път (ТВ предаване)

    Чудя се някои има ли тази поредица където трима със енрура BMW (cs маи беше модела) обикалят Америка, Русия, Казакстан, Монголия, Аляска и още други места, в света, има брутален руски офроуд в някои серии, и много интересни хора и случки, преживявания, чудя се някои има ли филмчетата или в някои торент да ги има? Та да ги сподели с нас или някакво инфо,снимки в наи лошият варянт?
    Последно редактирано от Plamen Alexandrov; 16-02-12, 00:25. Причина: Редакция размер на шрифт

  • #2
    До: Дългият път!!!

    Аз ги имам всички серии ,обаче не знам как да ги споделя щото съм доста зле с компютърната грамотност! Така че дай идея.

    П.П. Май някъде във форума попаднах на линка ама не се сещам къде!
    П.П. А ей го линка към темата:http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=4958
    а ето и линка от където дръпнах филма:http://htftp.offroad-bulgaria.com/ob...hnfuehrer/lwr/
    Последно редактирано от sl.daskalov; 13-08-07, 20:04.
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #3
      До: Дългият път!!!

      номер 1 си

      Коментар


      • #4
        До: Дългият път!!!

        Тия дни отново го въртят по Дискавъри. Филмът изключително много ме кефи. Заслужава си да се види.

        Коментар


        • #5
          До: Дългият път!!!

          Тихомире, май го въртят по Експлорър. Единия от мотористите е известният артист Юън МакГрегър и целта им е да обиколат света с тежки ендуро мотори на БМВ. Гледал съм Сибирските епизоди, наистина има тежък офф роуд.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: Дългият път!!!

            Момчета, подготвя се втора поредица филми от тях...

            В началото на май тази година тръгнаха на "Long Way Down", от Шотландия през Европа и Африка до Кейп Таун...


            http://www.bbc.co.uk/longwaydown/
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • #7
              До: Дългият път!!!

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Тихомире, май го въртят по Експлорър. Единия от мотористите е известният артист Юън МакГрегър и целта им е да обиколат света с тежки ендуро мотори на БМВ. Гледал съм Сибирските епизоди, наистина има тежък офф роуд.
              Да,прав си. Днес около 13,30-14 ч. даваха един от епизодите /в Монголия/. Интересен факт имаше в началото когато организираха прехода и търсеха фирма която да им отпусне мотори без да се налага да ги купуват. Спряха се на две марки БМВ и КТМ , като Юън искаше да е БМВ , а Чарли КТМ. За да му импонира Юън се съгласи на КТМ , които им обещаха мотори , но в последния момент им отказаха , което много ги огорчи. Мотивът за отказа бе , че нямало да се справят и така ги засегнаха подценявайки способностите им. Както и да е , БМВ излязоха много точни и освен че им осигуриха моторите , им проведоха и кратък курс по управление в екстремни условия. И историята показа , че двамата се справиха отлично с трудностите и направиха много добра реклама на БМВ.

              Коментар


              • #8
                До: Дългият път!!!

                А някой знае ли откъде мога да си сваля филмираното им участие в ралито Париж - Дакар?
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #9
                  До: Дългият път!!!

                  Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                  ... двамата се справиха отлично с трудностите и направиха много добра реклама на БМВ.

                  и на иж
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дългият път!!!

                    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                    и на иж
                    Да, даже този, който караше "иж"а остана доста изненадан от доброто представяне на мотора, и още по-учуден, че в Русия могат да правят такива машини.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X