Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    Ахааа!!! Знам си аз към кой отбор да се включа! Абе друго си е оцеляването с проверени в боя другари!!! Плана ми допада.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Първоначално публикуван от sharky09 Преглед на мнение
      Мнение на BENZBOSS
      Точно преди да изляза от залива в дясно са,има 3-4 от тия вьрзани.Шанса да напипам една ми е никакьв обаче,мааааалко по-голям от космическа станция,че това поне плува.

      Много сме мераклиите,а и докато се сетиш за подводницата и те са я изритали вьн - така направиха и при Чилийското и при Японското заметресение та.............да не ви отчайвам ма няма да ви огрее
      Значи ще трябва да минем от кражба/мародерство по време на криза/ на други варианти. Може например да си напазаруваме някоя от раша, там имат доста на склад но не знам дали са склонни да разменят някоя и друга срещу огнена вода че паре нема
      Тактиката е ясна:
      -среща с derhunter на центъра на бистрица, от там през бистришко бранище по маршрут Ком-Емине до морето!!!!
      - в уговорен таен час(подчертавам таен) излиза атомна подводница с капитан BENZBOSS и брат му, след обилна почерпка ни взимат с тях!!!!
      - после тихо , тихо през Босфора и Средиземно море в открития океан
      - йедене, пиене, сгодни женици , но си требе и малко каймица 6 месеца
      - избор на самотен остров одалечен построяване на база
      - леки набези до съседни острови и изоставени круизни кораби за провизии
      - и те така
      п.с. Плана си е лично мой и с/у почерпка казвам точния час на срещата в Бистрица и морето
      и никой да не споделя този план извън форума!!!!!!!!
      Баси....NG-то трябва да публикува плана на първа страница в следващия брой Направо им разбихте анкетата
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        Еййй, т'ва NG било голяма работа. С една щура анкета да накара хората да отвличат ядрена подводница. Ако ги имаше по сървайвъл сайтовете до сега да са свършили...
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          Бенца и Ник пак дадоха добро оправдание пред домашните.
          До сега оправданието за капитанското и плаванията беше - "правя го за нас, да ни излизат отпуските по-евтино".
          НО СЕГАААА... "Правя го за ВАС, за да ви спася , да оцелеете !!!"

          Коментар


          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            А бе находчиви са, две думи няма.
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              Ако не беше този готин форум надали щях да съставя толкова изпитан план.
              Поздрави на всички , весело посрещане на празниците, да сте живи и здрави всички и ако не дойде края на света сега си пожелавам за следващия край 2050 година пак да си пишем тук!!!!
              поздрави
              ЛАДА НИВА 1.7
              Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

              Коментар


              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                Баси....NG-то трябва да публикува плана на първа страница в следващия брой Направо им разбихте анкетата

                И да го публикуват няма да им свърши много работа. Как ще го разберат например това- Минаваме през ВП "Пещера" и пазаруваме суб без пари
                Друго ми прави впечатление, а именно бързото сформиране на група от хора със сходни интереси и различни умения, което само по себеси е положително като за българи. Не бързайте да плюете, това е направо не крачка а лъвски скок напред като за хора които от много време основно се делят и обединението за тях отдавна е само кух израз по време на избори.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  а за последващия?
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    И да го публикуват няма да им свърши много работа. Как ще го разберат например това- Минаваме през ВП "Пещера" и пазаруваме суб без пари
                    Друго ми прави впечатление, а именно бързото сформиране на група от хора със сходни интереси и различни умения, което само по себеси е положително като за българи. Не бързайте да плюете, това е направо не крачка а лъвски скок напред като за хора които от много време основно се делят и обединението за тях отдавна е само кух израз по време на избори.
                    Много си прав...Като се знае какви индивидуалисти сме си....
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Много си мисля,че за оцеляване трябва нещо такова:http://www.offroad-bulgaria.com/show...5+%DF%D5%C1%C7
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                        Много си мисля,че за оцеляване трябва нещо такова:http://www.offroad-bulgaria.com/show...5+%DF%D5%C1%C7
                        Ми то ги има ... и не се ползват .. едно време ни водиха да ни показват и да ни учат по такива места. Просто си избираме едно и както каза Хънтъра .. обединени си го окупираме Така имаме 2 варианта ... едно дупче дето да складираме ликуидите от ВП Пещера и после да ги разменяме я за Акули я за Лодки
                        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                        A POS
                        0885600200
                        За момента пасажер

                        Коментар


                        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                          Много си мисля,че за оцеляване трябва нещо такова:http://www.offroad-bulgaria.com/show...5+%DF%D5%C1%C7
                          А не, благодарско. Къде по-добре си е с яхта или субче на тропически остров. Я виж на Шарки плана пък после се ври в бетонни бункери.
                          Последно редактирано от derhunter; 12-12-12, 21:55.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                            Ми то ги има ... и не се ползват .. едно време ни водиха да ни показват и да ни учат по такива места. Просто си избираме едно и както каза Хънтъра .. обединени си го окупираме Така имаме 2 варианта ... едно дупче дето да складираме ликуидите от ВП Пещера и после да ги разменяме я за Акули я за Лодки
                            Не знам къде са ви водили, предполагам по центъра на столицата но ако знаеш какви съоръжениа има в близост до София...мммм мечта. Врати дебели метални по половин метър. Спец вентилация, осветление, водопровод. Даже към краят на 92-3 г. вътре си седяха сгънати одеяла, противогази.. Пък и големи, влизаш над Кремиковци и излизаш над Локорско.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Не знам къде са ви водили, предполагам по центъра на столицата но ако знаеш какви съоръжениа има в близост до София...мммм мечта. Врати дебели метални по половин метър. Спец вентилация, осветление, водопровод. Даже към краят на 92-3 г. вътре си седяха сгънати одеяла, противогази.. Пък и големи, влизаш над Кремиковци и излизаш над Локорско.
                              Ква столица бе Хънтър .. аз съм си майничка по природа от 10 г. съм пришълец В Пловдив ни водиха под тепетата ... А иначе за наоколо София си имам идея какво има ... и ми е мноо тъпо що не се ползват за нещо ти обучения показни и тн.. Седят и събират прах .. или са окрадени .. най вероятно
                              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                              A POS
                              0885600200
                              За момента пасажер

                              Коментар


                              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                                Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                                Ква столица бе Хънтър .. аз съм си майничка по природа от 10 г. съм пришълец В Пловдив ни водиха под тепетата ... А иначе за наоколо София си имам идея какво има ... и ми е мноо тъпо що не се ползват за нещо ти обучения показни и тн.. Седят и събират прах .. или са окрадени .. най вероятно
                                Вероятно това до фонтана.. Едно време и аз съм влизал, преподаваха ни някакви уроци.. Как се оцелява във него, останах с впечатление, че е малко, минахме през няколко бая дебели врати, със солидни затварящи се механизми и отидохме в стая с агрегат, уред за пречистване на въздуха/нещо като на Джуганите, кръгло цилиндрично, абе не мога го опиша точно /... Маса, столове, шкафове с някакви облекла/вероятно защитни/, противогази и няколко врати, доколкото си спомням,...... Даже във 1 клас, щяха да ни дават противогази, понеже имаше някаква химическа война ли, ядрена ли, не помня, идваха в училище, няколко дена да ни разказват за противогаза, как действа и тем подобни, даже съм слагал противогаз, за няколко минути, почуствах се много яко.......... Ама то 1ви клас Сега нищо подобно не правят
                                Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 12-12-12, 22:15.
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X