Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Командирски часовници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Командирски часовници

    Ето на какво попаднах в нета.

    Въпросът ми е имате ли впечатления от тези или подобни часовници и заслужават ли си?

    ПС Ако модераторите преценят нека изместят темата в по подходящ раздел.
    Танки грязи не боятся!

  • #2
    До: Командирски часовници

    Аз имам 12 Командирски часовника-най различни,преди време си ги колекционирахИма някой които са самонавиващи се а други не са.Според мен са добри.Нося един от почти година време и няма проблем.Постоянно почти е на ръката ми и съм доволен.Не го свалям и при работа,с него се къпя дори съм го варил и в чайника за проба

    Коментар


    • #3
      До: Командирски часовници

      Мен ме впечатли срока на експлотация, а и цената е добра. Остава въпросът за доставката само, но гледам че може да се поръча и от друга държава. Някой поръчвал ли е нещо подобно или да знае ориентировъччно колко струват подобни доставки?
      Танки грязи не боятся!

      Коментар


      • #4
        До: Командирски часовници

        Има ги и у нас по магазините ако потърсиш повечеЦените са им от 60 до 80-90 лева.

        Коментар


        • #5
          До: Командирски часовници

          стига да не попаднеш на ментак

          Коментар


          • #6
            До: Командирски часовници

            Тея нали уж са от завода та надеждата е жива.
            Танки грязи не боятся!

            Коментар


            • #7
              До: Командирски часовници


              Имах ето такъв - безсмъртно съоръжение.
              Четири години не ми слезе от ръката...даже ме беше обезкосмил
              Един приятел го утрепа - взе да го навива и му скъса пружината, а нещо с ремонта не се получи.
              Пак бих си взел - ако намерите някъде истински - викайте

              Коментар


              • #8
                До: Командирски часовници

                Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                Пак бих си взел - ако намерите някъде истински - викайте
                Ето,ама не са нови:
                http://auction.bg/adsearch.php?title...0%F1%E8+%3E%3E

                Коментар


                • #9
                  До: Командирски часовници

                  Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
                  Тея нали уж са от завода та надеждата е жива.
                  Абе, ти внимавай... Щампи се слагат лесно. Даже и, че е произведен на Марс могат да ти отпечатат отзад. Гледай да е от по-читав магазин, а не от павилионче на пазара, както и детайлите. Калпавата изработка вътре обикновено може да се познае по уж незначителни белези отвън. Например по качеството на каишката.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Командирски часовници

                    Ето още няколко идеи:
                    http://www.mwcwatches.com/shop/
                    http://www.specialopswatch.com/
                    http://www.traserh3watches.com/en/home/index.php
                    http://www.luminox.com/
                    Only after the last tree has been cut down,
                    Only after the last river has been poisoned,
                    Only after the last fish has been caught,
                    Only then will you find that money cannot be eaten.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Командирски часовници

                      ОФФ. А от къде да си намеря часовник с една стрелка? Циферблатът е разграфен не до 12 а до 24. Върти се разбира се два пъти по-бавно. Имало реклами на разни лекарствени фирми. Само механизмът ми трябва.
                      Настенни са.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Командирски часовници

                        Здравейте
                        И аз като трапера имам няколко такива предпоследния го носих около 10 години но го купих от ръка незнам предния собственик колко го е носил.Не го свалях от ръката си никога и от носенето самия часовник се износи почна да ми позеленява ръката копчето от което се навива се износи и почна да пуска вода.Тогава и аз намерих този сайт и някъде в сайта има дистрибутор за Германия. На женя ми братовчетка и се ожени там и преди 2,5 години получих чисто нов модел восток от серията Партнер ръчин автоматичен водонепропусклив за 42 евро с доставката до тях.И когато го получих го носих 2 месеца обаче прецаках датника и го взеха в Германия понеже е в гаранция (датника се навивал назад ).После пак го получих и си го нося и в момента
                        ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                        Коментар


                        • #13
                          До: Командирски часовници

                          Първоначално публикуван от константин трендафилов Преглед на мнение
                          Не го свалях от ръката си никога и от носенето самия часовник се износи почна да ми позеленява ръката копчето от което се навива се износи и почна да пуска вода.
                          Аз за това(а и не само) съм стигнал до извода, че има два вида материали за производство на корпус и каишка на часовник - титан и неподходящи. Принципно руснаците и украинците доста си падат по производството на титаниеви неща, че и цените им не са лоши в сравнине със западните. Някой има ли представа дали има и изцяло титаниеви такива часовници?
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Командирски часовници

                            Здравийте
                            този новия и той почна да позеленява незнам от каво е направен но има и скъпо модели в който има и благородни метали в немския сайт имаше цени в евро но пък верижката не е мръднала и на двата
                            ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                            Коментар


                            • #15
                              До: Командирски часовници

                              Първоначално публикуван от константин трендафилов Преглед на мнение
                              Здравийте
                              този новия и той почна да позеленява незнам от каво е направен но има и скъпо модели в който има и благородни метали в немския сайт имаше цени в евро но пък верижката не е мръднала и на двата
                              То и благородните метали, като злато и сребро, позеленяват. От всичко което съм пробвал титана е най-добре. Все пак не случайно основно от него правят протези.
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X