Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Командирски часовници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Командирски часовници

    Първоначално публикуван от lazarlk Преглед на мнение
    Пояснете за незнаещите как да си го поръчат.
    Пробвай през интернет. Обикновено става.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #32
      От: Командирски часовници

      Леле че още ли ги има тия часовници. Не мога да повярвам Баща ми има един подобен, който е може би вече на 40 години часовник. Гледам тука едни някакви нови часовници и вадят много яки модели. Прегледах ги и имат много як фосфор, който се води тритиум или нещо такова. Май скоро ще си имам нов часовник, даже съм си го харесал вече - направо часовник трепач.

      Коментар


      • #33
        От: Командирски часовници

        И аз си бях закупил такъв (с артилерииски циферблат) преди време от Интернет и повече от две години почти не го бях свалял, и наистина капачето на врътката за навиване от страната на ръката ми се изтърка почти до край:-) Стъклото, обаче не е от "стъкло" ами някакъв полимер, моето е цялото в стопилки от заваръчния апарат, и се наложи часовникарят да ми прави ново. Ремнота не беше скъп. Лошото само че и на моя механизма за навиване се прецака и пружината изтърва след 10-11 навивки, а това прави около 12-13 часа - тоет трябва да го навивам по два пъти на денонощие... Ако някой го иска, подарявам го:-)
        Последно редактирано от Plamen Alexandrov; 13-11-13, 17:17.

        Коментар


        • #34
          От: Командирски часовници

          Здравейте!

          Не разбирам нищо от часовници, имам поглед върху съвсем различни неща и за това въпросът ми може да ви се стори меко казано глупав, но все пак...

          Съвсем случайно се запалих по гореспоменатите часовници, бърз поглед в ибея, за да си харесам нещо, което и на днешно време ще изглежда добре и попаднах на ето ТОВА

          ​Разгледах повечето сайтове, но при марковите такъв модел не видях, а ми харесва най-много от всички.. гледам от Москва идва. Да рискувам ли?
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • #35
            От: Командирски часовници

            Преславе, нещо не ми вдъхва доверие баш този часовник. Виж страница на производителя на часовници Командирские http://shop.vostok-inc.com/index.php...tegory&path=47, и сравни този твоя с оригиналните.

            Коментар


            • #36
              От: Командирски часовници

              Преславе, не се набутвай Единственото хубаво при тях е херметизацията е решена чисто механично и просто - като приключиш с навиването, въртока се затяга като гайка с резба към корпуса и уплътнява плътно...
              Но са доста неточни, искат постоянно навиване (повечето) и т.н.
              Из къщи имам май 2 или 3, подарявани от различни структури. Единия го носих 1-2 месеца и ми омръзна да го сверявам и навивам.... Другия си е в опаковката (производство г.Чистополь, Татарстан), със снимката на Гепард 3.9 (не видях такъв в линка на Сибирский - може да е и ведомствена поръчка)...
              Абе - пазя ги като спомен и уважение към приятелите, но не са практични и удобни...
              С Касиото се родих...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #37
                От: Командирски часовници

                Колко бързо ме разобедихте, баси...
                Без да ми се смеете-имах и продължавам да имам огромното желание часовникът ми да е руски и... да му личи, че е руски! Нещо друго може ли да ми предложите?
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • #38
                  От: Командирски часовници

                  Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                  Колко бързо ме разобедихте, баси...
                  Без да ми се смеете-имах и продължавам да имам огромното желание часовникът ми да е руски и... да му личи, че е руски! Нещо друго може ли да ми предложите?
                  Виж:Восток или Слава.
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • #39
                    От: Командирски часовници

                    Те командирските са на Восток... Иначе имаше и Полет, но май избягаха от 'руския' дизайн...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Командирски часовници

                      Здравейте
                      Към Преслав виж ми мненията на предната страница,от около една година пак го подносих .След почистване и пълна профилактика отново съм с него,усещам го тежък руска работа и знам ,че е с мен така му свикнах ако го сваля все едно съм гол.В другата тема за часовниците писах за патината и начина по не за мен с който съм я преодолял.Касиото което носих му стана малка верижката и затова го оставих.
                      ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X