Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на палатка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Избор на палатка

    Благодаря Пенчо за преложението,но искам да взема нещо новичко та да му се порадвам и аз още дълги годинки.А за ракийката няма проблем,стига поводи да има
    Pathfinder 4.0L

    Коментар


    • #62
      От: Избор на палатка

      Здравейте, искам и аз да помоля за помощ, ако някой има впечатления от тези две палатки, да сподели мнението си:
      [h=1][SIZE=4]Палатка TRIMM PASAT 3/4: http://www.trimm.cz/en/catalog/pasat-c1264.htm
      [h=1][SIZE=4]Палатка ZAJO NORSK 3: http://www.zajo.net/en/norsk-3-timber.p878-3.html
      Знам, че Зайо е с алуминиеви рейки за разлика от Трима, но Трим четох да ги хвалят за Зайото няма много мнения.
      Последно редактирано от icerunner; 15-06-13, 19:05.

      Коментар


      • #63
        От: Избор на палатка

        Норск 3 е по-добра палатката.

        Коментар


        • #64
          От: Избор на палатка

          Всъщност, като се загледах и двете са с алуминиеви рейки. Значи май разликата е само в марката.

          Коментар


          • #65
            От: Избор на палатка

            Не е само в марките. Виж им характеристиките...

            Коментар


            • #66
              От: Избор на палатка

              Прав си. Според характеристиките Норск 3 има два входа и по-добра дъждоустойчивост, а Пасата е с малко по-голямо спално помещение. Но според това, за което ми трябва на мен, само качествата на марката е от значение.

              Коментар


              • #67
                От: Избор на палатка

                Първоначално публикуван от Nachev Преглед на мнение
                Всъщност, като се загледах и двете са с алуминиеви рейки. Значи май разликата е само в марката.
                Zajo-то е 350 гр по-лека, външния слой е по-водоустойчив (5000 мм срещу 3000 на Трим-а). И не на последно място - има две предверия и два изхода (Трим-а е с един). Нощно време на тоя дето е най-вътре (най-далече от изхода) в Трим-а, ако му се допикае - в палатката ще настане сумо с елементи на тетрис. А при наличие на по-нервни колеги по палатка, може и бушон да си заработи
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #68
                  От: Избор на палатка

                  Още един глас за НОРСК 3 на Зайко- имам такава от 4 месеца, и съм много доволен.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Избор на палатка

                    От няколко години ползвам Зайо, но друг модел - Montana 2 и нямам оплаквания.
                    Достатъчно просторна, качествена и лека.
                    За двама+дете е идеална.
                    Единственият недостатък, който съм видял, е че рейките влизат в уши от плат това затруднява преминаването на рейките при разпъване и свиване. 30 сек повече.
                    На другата ми палатка е решено по-добре, с кукички, които на които се закачат рейките.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Избор на палатка

                      Благодаря за инфото

                      Коментар


                      • #71
                        От: Избор на палатка

                        Здравейте пак..ами купих си палатката и днес направих един тест драив в западния парк да видим какво реално съм си купилзащото досега 1-2 месеца си седеше в сака.Като първи впечатления и особено опасения мога да кажа,че за 20-30 мин с жената я опънахме при положение,че до сега сефте имам досег с палатка.Нямаше опътване и тн.само по картинка и по интуиция кое как ,се справихме за норматив Ся не съм се заигравал на 100% всичко да е опънато,просто целата ми беше да оттренираме едно разпъване.Ами доволен съм...широко, децата вътре прави си щъкат...абе идилия.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6875.jpg
Прегледи:1
Размер:293.4 КБ
ID:5495022Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6874.jpg
Прегледи:1
Размер:140.1 КБ
ID:5495023
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6877.jpg
Прегледи:1
Размер:143.1 КБ
ID:5495024
                        Pathfinder 4.0L

                        Коментар


                        • #72
                          От: Избор на палатка

                          Eдна идея за "спасително" подслонче. Компактно и леко.

                          http://www.olight.bg/spasitelna-palatkapodslon

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tent.jpg
Прегледи:2
Размер:40.9 КБ
ID:5534354

                          Коментар


                          • #73
                            От: Избор на палатка

                            Да, добра идея. Колко тежи това нещо?

                            Коментар


                            • #74
                              От: Избор на палатка

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Да, добра идея. Колко тежи това нещо?
                              160 грама само! Идеално за в раницата!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Избор на палатка

                                А като габарити? И цената също?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X