Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хамак с допълнително въже - въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хамак с допълнително въже - въпрос

    Здравейте, вчера си купих хамак, до сега не съм опъвал никога, гледах видеа в нета и придобих долу горе представа как да го наместя, но в магазина момчето ми каза, че въжетата, които вървят с хамака са леко къси и ми препоръча да си купя карабинери и допълнително въже, взех ги, въжето ми е 4 метра, предполагам трябва да го разрежа на две равни части [ нали? ], но проблема ми е, че при самото слагане на хамака не мога да разбера къде точно му е мястото на допълнителното въже - да прави връзка хамак > карабинер, дърво > карабинер - къде точно? Извинявам се за глупавите въпроси, просто нямам никакъв опит с хамаците.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:108187051_401447094149307_6069780440752277532_n.jpg
Прегледи:186
Размер:36.2 КБ
ID:6624420

  • #2
    И аз съм така,и от възли не вдявам.

    Аз правя примка около дьрвото с дебело въже и правя ухо за което закачам карабинера,а за него хамака.

    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      И аз съм така,и от възли не вдявам.

      Аз правя примка около дьрвото с дебело въже и правя ухо за което закачам карабинера,а за него хамака.
      Благодаря за бързия отговор, ами това въже, което идва със самия хамак? Като цяло сега съм с 4 въжета общо и от това, което разбрах от пича в магазина е, че трябва да свържа 1 + 1 от едната страна и 1 + 1 от другата, може да съм разбрал аз грешно?

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Това което идва с хамака ще се скъса много бързо от дърветата,намери си по-дебело за основно

    • #4
      Понякога няма подходящи дървета достатъчно близо едно до друго.
      А възли има в ютюб.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • #5
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BF53B652-5EF1-4E72-89D2-89684DDE795E.jpeg
Прегледи:136
Размер:207.5 КБ
ID:6624519
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #6
          Имам същия хамак от около 3 години , може и повече. До сега съм го ползвал само 2 пъти с допълнително въже.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            Ползвай лента , вместо въже .
            При вас поне има изобилие
            Иначе сте добре дошли

          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Къса се,трябва да е нещо което приплъзва по дьрвото иначе кората го протрива на едно и също място.
            Въжета при мен колко искаш,стари за връзване на лодки,за теглене не стават пък и си имам ма за катапулта са се Отепали,децата налупват по една каска и екшън.

          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            Пробвай въжето , след като го минеш през примката , няколко намотки около дървото ,така няма да се трие в дървото

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X