Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хамак за теглич на автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хамак за теглич на автомобил

    Здравейте, колеги,

    Преди малко попаднах на клип, в който беше показан хамак, който се закрепва за теглича на автомобила. За момента видях две разновидности - за един или двама души. Може да има и за повече, не съм се разтърсвал по-обстойно.

    Някой пробвал ли е такъв продукт? Предимства/недостатъци? Всяка информация би била полезна. Също така, дали този продукт може да бъде намерен в България или трябва да се поръчва от чужбина. Благодаря!

    Снимки от интернет:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:286.1 КБ
ID:6146934 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:273.1 КБ
ID:6146935 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:106.7 КБ
ID:6146936

  • #2
    От: Хамак за теглич на автомобил

    Това не е баш на теглича първо, и второ на тегличите им дават 100-120 кг. натиск. Ако е захванато към рама или на гредата на теглича съм по-съгласен.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      От: Хамак за теглич на автомобил

      Да, не е точно на теглича, но по бързата процедура го написах, че е на теглича. Иначе, като гледам, е за американския стандарт на теглич. Явно се маха теглича и се поставя на негово място.

      Коментар


      • #4
        От: Хамак за теглич на автомобил

        Сгъваем стол е по-удобен, заема по-малко място и не е вързан за колата. Ако е зор за люлка - у нас растат дървета повсеместно.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • #5
          От: Хамак за теглич на автомобил

          Aз също съм на мнение, че такива конзоли и лостове са безсмислени и е по-лесно и удобно на стол или класически хамаци. Особено ако общото водоизместване на двамата люлеещи се над 250 - 300 литра
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #6
            От: Хамак за теглич на автомобил

            И сега като се юрнат маса американци с "лайфстайл" наклонности да го купуват и някой ще направи едни бързи пари... Понякога съжалявам, че не живея в САЩ, че какви изпаткали идеи ми идват... Междувременно, всички тия приспособления ще седят покрити с други подобни изгъзици в някой гаража, докато не отидат за скрап или не почнат след 30 години да ги търсят други изпаткали колекционери...

            Странна страна са щатите... Страна на възможности...
            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

            Коментар


            • #7
              От: Хамак за теглич на автомобил

              Имам стойка(универсална самоделка), става за: каяк 4м.; до 4 велосипеда; всякакъв извънгабаритен товар(багаж) и т.н. Не виждам никакъв проблем в това да монтирам подобна рамка за люлка или хамак, тента, кош, къмпинг оборудване и каквото и да е на теглича-стига да е достатъчно удобно! По язовирите с отдръпването на водата през топлата част от годината е достатъчно оскъдно от към храсти, дървета и прочее природни дадености. На тази стойка може да се импровизира и да се монтира лятна баня, а защо не и кухня, при условие, че нямам каравана. И много ми се обикаля а имам ремарке(ТА)!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X