Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

    Планувам да ида на палатка на море средата на Ноември но по това време на годината никога не съм го правил.
    Спал съм няколко нощи на около -10 градуса, пролетно време и това ми е опита "на студено"

    Ако не вали, какво да имам предвид за подобни мераци?

    Тъй като правя план да ида с кола, мисля сериозно да се подсигуря със завивки и дрехи, къркане и посуда. Ще заложа на изпитаната палатка и да я наметна за протокола с някакво платнище заради роса, вятър и т.н. макар да няма оплаквания и без него.

    Още нещо, на което да наблегна?
    Публикувайте отговор

  • #2
    От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
    ...

    Още нещо, на което да наблегна?
    Хотел или бунгала на близо!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

      В коя държава това, в кой климатичен пояс ?
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

        В нашата държава и в този климатичен пояс, нищо особено няма, освен че няма смисъл, извън този да докажеш на себеси, че си башка-чишит...
        Няма нужда се носят никакви различни неща, освен нормално носените по това време дрехи. Кашон "Русенско", отменя всякаква посуда. И прочее в този ред.
        Важно е да не водиш жена си, щот ако за себеси си башка-чишит, за нея ще си чисто и просто ...грешка
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #5
          От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

          Това за една нощ ли?
          Като падне снега, съм навит.
          Имам минусов чувал, спал съм на -10 -15 без грижи.

          Коментар


          • #6
            От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

            На някое езеро в комбинация рибка и жар
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • #7
              От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

              Имай впредвид влагата най-вече и вятъра комбинацията е убийствена,ползвай екипировка която не се влияе много от влага и защитава от вятър.Ако нямаш нужната си вземи за смяна ,ако периода е по-дълъг.Ако температурите са минусови ще се радваш на всичко от -1;-2 нагоре.Огъня прави чудеса ,само като го гледаш.Храна ,мазно калорично ,замразени зеленчуци ,шоколад,чайове и топла вода.Затоплящите атрибути вършат супер работа,разните там термо торбички ,колани .Ако е само за приключението се и изкъпи в морето водата е към 10 тина градуса и все пак на морето си е цивилизация и да се намръзнеш ,винаги има къде да се подслониш.Аз се къпах преди няколко години Адриатика ,дълбоко е и водата е студена и лятото,а беше 6 ноември,много беше ободряващо и не толкова студено като плуваш по-бързо.Като се подсушиш кожата боцка ,почервенява и се загрява много приятно като се облечеш добре.Абе приключения всякакви ,важното е да се мисли и да се преценяват рисковете от всичко.Това е от мен!Успех и приятно прекарване!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                ...Още нещо, на което да наблегна?
                Koлата да е паркирана на място, от което да можеш да си тръгнеш веднага, без риск от окопаване и темподобни приятности, особено при по-силен (снего)валеж.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #9
                  От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                  Това време редовно се попълваха зимните запаси от риба. Една седмица на високопланински язовир, нищо особено, освен да затънеш. Но все пак това беше преди да си тръгне Шефа от земите ни
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                    Добре де, защо да ходиш на море в края на ноември, като още сега може да отидеш на планина?
                    Ефекта ще е същия.

                    PS И аз съм се къпал в морето - на един 8-ми декември...Обещах си, че повече така няма да правя - още ми е студено, като се сетя..

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                      Какъв снеговалеж през ноември на морето.
                      повече се притеснявай за вятъра.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                        Още нещо, на което да наблегна?
                        Вземи си някоя СТУДентка
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                          Здравейте, миналата година един колега коментираше, че всеки път зимния сезон ходи на палатка на язовир. При него си е вече традиция да го прави и мислех , че беше около Коледа.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                            Още нещо, на което да наблегна?
                            Лодка.
                            Без такава само ще обикаляш празните плажове. Красиво е, ама доскучава.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0176.jpg
Прегледи:1
Размер:191.7 КБ
ID:5771873

                              На Нова Година
                              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X