Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Палатка с дзвЕра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Палатка с дзвЕра

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Ела с мен лодка да караш за 20 дни и да видиш как се товари с пикап на 4 курса.
    В морето е друго.
    Там трябва да си максимално подготвен за оцеляване, че морето е враждебна среда за нас.
    Докато в гора, или някъде където не само си на някакви си минути от цивилизацията няма нужда от подготовка като за трета световна.

    Ама нали казахме, че е за кеф, а там може всичко.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #47
      От: Палатка с дзвЕра

      Босе,не ги слушай тия.Земи 2,3,5 кутии durex,хем ще има за децата,да играят...
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #48
        От: Палатка с дзвЕра

        Земи едно такова чудо и твойте хора нема да искат да се прибират в къщи.

        Коментар


        • #49
          От: Палатка с дзвЕра

          Моята жена няма проблеми никакви с дивотията, е последно време си взема едно столче сгъваемо , че има проблем с минискуса и трудно става от земята
          За забавление си носи книга и нещата с които прави бижута

          Иначе сме били така :

          ..... оф не мога да кача снимки .. ама идеята е , че преди имах VW Scirocco и беше пълно до тавана , сега със Subaru Outback , пак няма място. Една година , когато бяхме без рабта и двамата , пътувахме на стоп с по една раница и винаги ни е било кеф
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #50
            От: Палатка с дзвЕра

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Май ще товариш още една кола, ми се струва.

            Един full-size truck ( нали така се казва голям пикап? ) под наем за два-три дни колко струва?

            В сравнение с моите ли?МНОГО.Като сметнеш,че дзвЕро е около 2000 пари то как да дам около 130 долара на ден за джипка,то така ако го смятам едни ски и една палатка и сьм дал повече от половината кола.Гуми за него с багажника са над половината кола като цена и се е утепал за екшьн,караш като подарен с усмивка.
            Сьбьрбьна не сьм го засичал колко му е багажното,но като сложа Рекаротата на децата на втория ред и мога да сгьна само третия.Багажника на 140 е големичак плюс 20 кубика на тавана и ако ги сравня може да излезе,че влачи долу горе еднакьв обем багаж.Е има вариант да сложа Якима на рентната джипка ма чак пьк толкова мерак нямам и си карам джугана.


            Коле аз така се стягам за всичко,не само за в океана - на карти да играя имам 3 пепелника около мен,е така да има.

            Каравана няма кьде да паркирам пьк и ще ми трябва влекач и работата става майка си и баща си еле за 3-4 излета в година.За сега сьм на списьк,мощен списьк кой какво влачи из горите та да си избера на мен какво ми е по душа.

            Дурекси не,не е интересно
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: Палатка с дзвЕра

              Багажника на 140 е 525 литра,багажника на тавана сьм го замислил да е 560.

              Сьбърбьна има багажник 39 кубически фита или около 1000 литра,почти двойно ако сгьнеш третия ред.

              мх,това товари колко 2 броя 140 пьк аз имам 3,има мегдан за товарене значи
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #52
                От: Палатка с дзвЕра

                Какви са тези 20 кубика, дето два пъти ги споменаваш? Двайсет литра е смешка, двайсет куб. метра е невъзможно. Някакви цоло-производни кубици ли?
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #53
                  От: Палатка с дзвЕра

                  Фитове,че тук сме на такива.

                  Е предния пост преди твоя го сметнах в литри та да е по-лесно или 525 литра багажник и още 560 литра кутия на тавана.Понеже нямаме ограничение за товарене тук мога да сложа и над капака на багажника и да врьзвам за теглич и калници / ала аз и брата с кабрио и багаж в дьждовен Хавайски ден /.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    От: Палатка с дзвЕра

                    А фит, нещо различно ли е от фут (12 цола)?
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Палатка с дзвЕра

                      Множественото му число или 12 инча или 2 пишки е фут
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X