Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Играчки BAHCO за попреминали момченца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Играчки BAHCO за попреминали момченца

    Ще поема риска темата да бъде затрита като твърде рекламна, ама не мога да се удържа...
    Официално заявявам, че не работя във въпросната фирма и нямам никакви отношения с нея, освен като редови клиент.

    Ама там е като в пещерата на Али Баба бе!!

    Ето какви играчки си взех днес, откровени ментета - не са китайски, баси!!











    както и

    и
    които са си оригинални (китайски ), ама изработката си е някакси... по-така, приятни са на пипане.

    А в това http://www.kammarton.com/files/produ...duct_912_4.pdf
    съм безнадеждно влюбен и ще гасна по него до следващата заплата


    Ето, разгледайте сами: http://www.kammarton.com/lang_bg/partners.php?id=17

    Пак да повторя, не ща да правя никакви реклами, просто като намеря нещо, което си струва, мисля, че е правилно да го споделя с хората тука.

  • #2
    До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

    Аз ползвам нож за лов,на тази фирма и съм много довален,много е удобен и не се изтапява лесно.

    Коментар


    • #3
      До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

      според мен..... преди , когато марката беше "сандвик" нещата бяха по качествени.... имам трион като този от комунистическо време и наистина е супер , но си е сандвик, прав ъгъл(също сандвик) .... а напоследък каквото съм купувал(нож , прав ъгъл) не е на това ниво , а парите са си същите .....
      на теб колега denislav честито и дано да излезнат читави нещата и да ти вършат работа

      Коментар


      • #4
        До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

        Ще споделиш ли цена на Мултитула и ножа от последната снимка?

        ПС. Видях вече, благодаря. Мултитула - 45лв, ножа - 18.
        Последно редактирано от Злой; 09-01-10, 21:50.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

          Гадняр.....и аз искаааааааааааааааам пъкккк...

          Коментар


          • #6
            До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

            И аз го искам този малкия назъбения /гаден на вид/ нож. Имам ги 2 от тази марка и съм доволен, но този го виждам за 1 път.
            :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

            Коментар


            • #7
              До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

              Мълииииии! И аз искам!
              Каде е пещерата на Али Баба?
              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

              Коментар


              • #8
                До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

                Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
                Мълииииии! И аз искам!
                Каде е пещерата на Али Баба?

                У ваше село...
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #9
                  До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

                  Понеже са ми конкуренти и не може да бъде реклама - има и друг търговец на Bahco - Диафест ООД. Вижте в нета за адреса, малко са им по-добри цените, а иначе стоманата си е същата, но понеже търговската марка Сандвик беше купена от Снап-он, то старите инструменти Сандвик, сега излизат под марката Бако, която пък от своя страна, беше собственост на Сандвик, но Американците не я пожелаха.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

                    И аз останах доволен като минах днес през пещерата ( снимки 1,2,3,4 ), въпреки надписа на първата снимка , а другото ми е подарак от двамата ми колеги в одела за рожденият ми ден.

                    P.S. явно не съм си сверил датата и чесовника на фотоапарата
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Играчки BAHCO за попреминали момченца

                      Брат ми от 6 месеца използва ключове като от поледните сники (5 и 6). В сервиз работи момчето, доста бой са отнесли. До дне днешен цъкат перфектно. Аз очаквах до сега да смени 3-4-5 комплекта
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Играчки BAHCO за попреминали момченца

                        Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                        Ще поема риска темата да бъде затрита като твърде рекламна, ама не мога да се удържа...
                        Официално заявявам, че не работя във въпросната фирма и нямам никакви отношения с нея, освен като редови клиент.

                        Ама там е като в пещерата на Али Баба бе!!

                        Ето какви играчки си взех днес, откровени ментета - не са китайски, баси!!











                        както и

                        и
                        които са си оригинални (китайски ), ама изработката си е някакси... по-така, приятни са на пипане.

                        А в това http://www.kammarton.com/files/produ...duct_912_4.pdf
                        съм безнадеждно влюбен и ще гасна по него до следващата заплата


                        Ето, разгледайте сами: http://www.kammarton.com/lang_bg/partners.php?id=17

                        Пак да повторя, не ща да правя никакви реклами, просто като намеря нещо, което си струва, мисля, че е правилно да го споделя с хората тука.
                        Виж много ми е интересен мултитула и ножката със серетираното острие та искам да знам от къде мога да си ги купя.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Играчки BAHCO за попреминали момченца

                          @
                          ORKA_71

                          Фирмата е Каммартон,има я в линка,който си цитирал,има го и адреса там.Точно това ножче го гледах и пиапх на живо...Не ми допадна.Не ми вдъхна сигурност ни острието,ни изработката.Наистина е китайче,струва 18лв,но и това му е много според мен...На снимка изглежда страхотно-факт.И до там.Ако искаш пробвай го.
                          За мултитула,ползвам Leatherman,та не съм го гледал горния.Според мен е по добре да заложиш на по скъпо,но по сигурно и доказано.
                          Пътят е целта.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Играчки BAHCO за попреминали момченца

                            По стечение на обстоятелствата се озовах във фирма вносител на играчките на BAHCO както и още подобни, та ако мога да съм полезен - пишете.
                            пс. Ако модераторите сметнат поста ми за реклама - извинявам се и нека го изтрият.


                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • #15
                              От: Играчки BAHCO за попреминали момченца

                              Доста закъснял въпрос, но още ли си в тази фирма?
                              "Make love, not war!"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X