Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna 455 Rancher гасне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Husqvarna 455 Rancher гасне

    Здравейте, при последното рязане резачката гаснеше на свободен ход. Свалихме капака и пластината на спирачката леко се беше свила. В резултат на това капака не може да легне върху водещото колело. Пластината няма как да се обтегне. Разглобихме, но всичко е здраво. Решихме да я пробваме без спирачка, но след едно дърво пак угасна. И така няколко пъти. Трябва да я форсираш за да не гасне. Някой имал ли е такъв проблем имате ли идеи как да го реша?

  • #2
    Доста са възможните причини и най добре да не пробвате с човъркане (всяка ровена машинка ми е образувала допълнителни нерви) ,а да потърсите някой да Я погледне. Превантивно може да смените свещта,да заредите нов бензин,да проверите гайките на карбуратора(за разхлабване) и да пробвате. Евентуално може да увеличите малко просвета на дросела с винта за празен ход. Ако не се стабилизира ...при разбиращ човек.

    Коментар


    • #3
      На винта който регулира оборотите явно е изпаднала някаква гумичка която не му дава да се развива самоволно . На моята се случи същото и аз го * оправих * така ...вече три години си работи добре . Реглажа с пластинката трябва да се направи на загрял двигател. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:хуск.jpg
Прегледи:92
Размер:169.1 КБ
ID:6783901
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        На винта който регулира оборотите явно е изпаднала някаква гумичка която не му дава да се развива самоволно . На моята се случи същото и аз го * оправих * така ...вече три години си работи добре . Реглажа с пластинката трябва да се направи на загрял двигател.
        това над шнура леко в дясно ли е винта за обороти?
        Все на майстори сме я карали и оттогава само някакви нови проблеми се появяват

        Коментар


        • #5
          Там дето е жълтата тръбичка. Другите дупки са за високи обороти .
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X