Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов трион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бензинов трион

    Ще кажете ли своите мнения за бензинов трион vito 5200 с цена 90лв?
    Последно редактирано от Ясен; 17-08-12, 14:36.

  • #2
    бензинов трион

    einhell rpc 3835 хубав трион ли е струва на метро 165лв??
    какво мислите?

    Коментар


    • #3
      От: бензинов трион

      Колега,това тези от Метро ли са?Ако са те,по добре си вземи някоя хусварна или щилтка втора ръка,за 100-150 лв.,ще ти свърши по -добра работа,от колкото тези непознати марки Лично мнение
      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

      Коментар


      • #4
        От: бензинов трион

        Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
        Колега,това тези от Метро ли са?Ако са те,по добре си вземи някоя хусварна или щилтка втора ръка,за 100-150 лв.,ще ти свърши по -добра работа,от колкото тези непознати марки Лично мнение
        То личното твое мнение се е доказало многократно . Разбира се нещо читаво горе долу втора ръка пред тия но нейм.
        висете отпуснато

        Коментар


        • #5
          От: бензинов трион

          ще можеш ли да ми кажеш откъде мога да си купя втора ръка хускварна или щил?някой магазин или от някъде другаде ?

          Коментар


          • #6
            От: бензинов трион

            Защо заблуждавате човека, не са в Метро - първо, второ - нови са, трето - може и да работят известно време, четвърто - гаранция 2 години.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: бензинов трион

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Защо заблуждавате човека, не са в Метро - първо, второ - нови са, трето - може и да работят известно време, четвърто - гаранция 2 години.
              Преди сигурно година,комшията ми си взе една китайска резачка,куча марка,само че я закупи от Испания.Застъпихме една гора,с двете резачки,първо,нещо не можеше да се изфорсира,започне ли някой по-голям дънер,веригата запъва,преди да е докоснала кората на дървото,но айде,някак някак изкарахме един ден,нярязахме 2-3 кубика дърва.На сутринта,пак двамата,тръгна да пали,неще!Бензини работи,всичко ОК,ама неще пущината!Взех да я мъча,аз дръпнах два три пъти въжето и взеха,че се разтъркаляха,шайби и конуси от стартера и от тогава,е остави в мазето.И неговата имаше гаранция,ама като е от Испания,къде да ходи да я търси?
              Но,ако наистина,гореспоменатата резачка има 2 години гаранция,си заслужава,като лично аз пак казвам,не бих я взел поради ред причини,пък и зависи за колко кубика дръвца,ще му трябва?За по-лек дърводобив,става,ама да тръгнеш,да режеш всеки ден от сутрин до вечер...
              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

              Коментар


              • #8
                От: Бензинов трион

                М'чи те не са за дърводобив, за кастрене и рязане на някое дръвче на двора и за нарязване на 5 кубика метровици - това е предназначението им. За дърводобив от гората са съвсем други парите и гаранцията е една година.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: бензинов трион

                  Аз мисля че този от Кауфланд за 99лв е по добър избор 52 кубика китаец.Имам подобен само че го купих преди време за 200лв и още немога да го счупя.Единствено дъската е скапана и се износи нечовешки,но става от хускварна има всякакви размери.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бензинов трион

                    На комшията брат му е купил такава стояла е 1-2години в гаража без даже да се пробва с сряда я палнахме ,че момчето не е много на ясно и докато окастри сливата(не на комшийката)тя взе ,че блокира, а сипахме повечко масло ,че нали е нов мотор да се разработи оставихме я да поработи 30-тина мин. не на празен ход ами подбръмквахме от верме-на време ,ама китаеца се предаде.Засилихме се да разглобяваме почнах да разтурям и се сетих да напъна малко вала в посока обратна на въртенето и чудо ,изпука (буталото се отлепи от цилиндъра) заглобих криво-лево колкото за проба ,дръпнах канапа и тя запали ама нещо немощно ,след малко бръмкане се пооправи ,досглобихме и комшията доокастри сливата ,че даже бутна още едно дърво без блокажи и проблеми.А мой приятел всяка година си купува китаец реже си 20 куб. и я дава на манговците да му внесат дървата,те я ползват известно време ,ама нали не са много стопани и я оправят завинаги,въпреки това една я тормозят вече 4-та година ама тя инат и не се дава.И аз купих една ефтинка ама нещо не се разбрахме и я разкарах ,после уж по-маркова тя изкара 4г.преди 15 дена ме ядоса и си купих щил та разбрах ,че досега не съм имал машина

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бензинов трион

                      Ако искаш да режеш да режеш дърва безпроблемно-STIHL или HUSQVARNA !Имам Husqvarna340,доста дърва е нарязала и единственото което сменям е веригата.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бензинов трион

                        Първоначално публикуван от keymaker Преглед на мнение
                        ..............и си купих щил та разбрах ,че досега не съм имал машина
                        По-добър съветник от личния опит няма.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бензинов трион

                          На моя Партнер му се скъса виброгасителната пружина на ръкохватката. Оказа се, че става "тунингова" от пружини за челюстни накладки.
                          А за другите китаеци - отварял съм няколко. Някои стават...
                          Преди седмица ми попадна някаква на която пише shark уж убита за донор. Самоковски специауист казал че е тотална щета. Оказа се че единствено се е отвил от вибрациите единят винт за регулиране на карбуратора. Нагласих го и си я върнах на човека
                          Като за 38см3, режеше прилично.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бензинов трион

                            Аз останах изненадан днес като разглобих един "маккалъч" от призводството на "хускварна" ами като свалих капака за стартера и изпаднаха винтовете ,които държат бубината ,а тя горката останала с 50%от ламелите си и се крепи само на кабела и това не е всичко карбуратора разхалбен ,пластмасовия кавал или кокалче съм чувал да му казват ,се крепят на 2 витки(смуче въздух от неправилното място) ,а машината си моташе оборотите момчето си режеше дървата ама каза ,че докато я остави да разбута дървата и му гасне та за това я разтурихме,след ремонта се оправиха оборотите ,е с центроване щото развътяхме жигльорите до изпадане.А на блокирал китаец съм попадал на лагери с капсуловка от двете страни ,тя се стопила и затлачила лагера ,след изчопляне на стопената пластмаса и почистване да остане без капсуловка машинката се ползва вече 3-та година за по уж 10куб.м.(щото реално май няма и 8 )и се прибира в бараката до другото лято.

                            Коментар


                            • #15
                              От: бензинов трион

                              Първоначално публикуван от nov1234 Преглед на мнение
                              ще можеш ли да ми кажеш откъде мога да си купя втора ръка хускварна или щил?някой магазин или от някъде другаде ?
                              [Потърсете в интернет]
                              Последно редактирано от Plamen Alexandrov; 18-08-12, 21:11. Причина: Премахнати връзки
                              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X