Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

    Здравейте.Решил съм,да ремонтирам моторни триони.Търся дилъри,който внасят резервни части.Знае ли някой,от къде,мога да пазарувам за сервиза?

  • #2
    От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

    http://www.argo-market.com/ Внасят и машини и части имат добър сервиз . Човека който отговаря за продажбите се казва Калоян Драгозов ника във форума му е Драгозов . Свържи се с него .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      http://www.argo-market.com/ Внасят и машини и части имат добър сервиз . Човека който отговаря за продажбите се казва Калоян Драгозов ника във форума му е Драгозов . Свържи се с него .
      Благодаря.Ще проверя как са нещата там.Ако имате още идеи кажете.Свързах се фирма Мина но за сега не ме устройва тяхната оферта.

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

        Здравей колега, хубаво решение си взел. Звънни ми утре на телефона в подписа да си говорим за резервни части и консумативи за моторни триони, работя във фирма вносител точно на такива неща, но ако пиша тук ще се сметне за реклама.
        Та звънни ми утре.
        Поздрави.

        Като гледам сайта на Арго-маркет- те също зареждат от нас
        Последно редактирано от mmtrance; 04-12-11, 16:54. Причина: допълнение
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

          Странна работа, никой не знае, че имам контакти с всички големи, Мина също, макар , че не са големи.
          Не е като да няма в подписа ми и моторни триони, или поне имаше до скоро.
          Мога да съдействам, но имай предвид, че ремонта не са само резервните части, има си обучения по спецификата на всеки голям производител, бил съм и на Хуск, и на Щил, не са еднакви, има и нужда от едни инструменти, дето ги няма на Илиянци и битака, около 2000лв. е инвестицията само в инструменти.
          Не всеки може да диагностицира проблем с мембрана на валбро, ако кажеш как - почти си готов.
          Успех !!!
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

            Абсолютно подкрепям мнението на Майстора. Хубавият инструмент е и скъп. А и акъла не може да се купи, друго е да минеш на курс.

            Само във връзка с мембраните никой няма и да диагностицира коя мембрана се е предала, сменява се всичко на куп. А покрай мембраните и още неща, за да набъбне сметката.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
              Абсолютно подкрепям мнението на Майстора. Хубавият инструмент е и скъп. А и акъла не може да се купи, друго е да минеш на курс.

              Само във връзка с мембраните никой няма и да диагностицира коя мембрана се е предала, сменява се всичко на куп. А покрай мембраните и още неща, за да набъбне сметката.
              Най-хараби целия карбуратор, колко съм се мъчил с първата машина , докато разбера , от швабата от Щил, че нашият бензин прецаква едно малко перце от мембранта, разяжда го и то спира да действа , като клапан. Днес баща ми има същия проблем с една машина, в смисъл - той е потребител, не сервизен техник, аз зная проблема, но съм в София, той във Варна. Ще разбера утре колко искат да го одрусат и май ще ми праща машината в София.

              За курса - всеки производител си има своите специфични процедури по ремонт, ако не си запознат с тях караш с теслата. Да де, ама някой двигатели, разбираш ли, трябвало да се сглобяват използвайки ..... поялник, ама 500 Вт. Ей такива работи. За к'во поялник - на курса ще ви кажат.

              ПП. Чак сега забелязах, че съм в грешка, то не ставало въпрос за верижни триони, а за верЕжни, там съм съм лаик и не знам дори кой ги произвежда.
              Последно редактирано от maystor; 04-12-11, 23:31.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

                Благодаря за отговорите за сега.Споделям мнението на колегата за инструментите,също и за горивата.Но нека говорим за осигуряване на резервни части.Въпросът е като имаш клиент да не го моташ и лъжеш.Това е повече от майсторлъка.И ако не е тайна?Дайте някакъв линк в нета,за инструментите които говорим.

                Коментар


                • #9
                  От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

                  В нета специализиран инструмент няма. Той е при вносителите. А без да си представител на марката, няма и как да го купиш легално, както и няма как да звъннеш на "швабата", както се изразява Майстора, и да питаш, аджеба, как да я извадя тази джаджа, без да ползвам чука, длетото и мамата. Няма как и да ползваш схемите, разбивките, тех.документацията, инструкциите и т.н.

                  От друга страна, ако само ремонтираш някъде, някакви резачки, не ти и трябва специализиран инструмент - 2000штил, 2200 хускварна, стандартни, но хубави к-ти, отвертки, клещи и отидоха 5000лв. Колко ремонта трябва да направиш? Отделно точилен апарат, хидравлична нитачка .......

                  Затова базов инструмент - клещи, отвертки, чук, шесто-и еврейски к-ти, парцали и мерак. И ако работиш добре, хората ще те търсят.

                  А за части, просто няма как. Най-лесното е, отиваш при местен представител на Штил/Хускварна и казваш, ще пазарувам части, правя ремонти и т.н. ако са разбрани, ще ти дадат 10% отбив от цената.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ремонт на вережни триони.От къде да пазарувам части?

                    Първоначално публикуван от motorbox Преглед на мнение
                    Благодаря за отговорите за сега.Споделям мнението на колегата за инструментите,също и за горивата.Но нека говорим за осигуряване на резервни части.Въпросът е като имаш клиент да не го моташ и лъжеш.Това е повече от майсторлъка.И ако не е тайна?Дайте някакъв линк в нета,за инструментите които говорим.
                    Иди до Хускварна, кажи: така и така , аз съм пич, и ще ......, те ще ти отговорят ....... и започваш, в Щил е малко по-трудно,но не и невъзможно, другите марки не са ти кахър - просто няма резервни части. В смисъл, че Партнер, Йонсеред и МакКълък са си все на Хускварна и части има, но на Мина Солото е под въпрос.
                    Хи, хи, инструментът на Хускварна и Щил е доставен от един човек от форума - познай ника.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X