Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камуфлажни дрехи от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камуфлажни дрехи от къде?

    Колеги може ли да ми помогнете? Трябват ми 20-30 чифта панталони и горна дреха, камуфлаж от тези старите на БА. Трябват ми за игри на пейнбол, да са ралични размери, на добра цена. Знае ми някой от къде мога да намеря, а съм от София но мога и да се разходя. Благодаря предварително.

  • #2
    До: Камуфлажни дрехи от къде?

    Бай Стефчо, последна спирка на автобус 98.

    Коментар


    • #3
      До: Камуфлажни дрехи от къде?

      От мен. Имам останали комплекти яке и панталон. Ще ги дам на прилична цена. 0889/310360 Цецо.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #4
        До: Камуфлажни дрехи от къде?

        Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
        Колеги може ли да ми помогнете? Трябват ми 20-30 чифта панталони и горна дреха, камуфлаж от тези старите на БА. Трябват ми за игри на пейнбол, да са ралични размери, на добра цена. Знае ми някой от къде мога да намеря, а съм от София но мога и да се разходя. Благодаря предварително.
        На седмичните пазари в Разлог, Банско, Белица и Якоруда има цели сергии. В Якоруда е в събота, за другите не съм сигурен. Май в Банско е в неделя, но със сигурност са някъде в района.
        Не знам дали в Софийско има такива пазари, ама що не погледнеш на битака?

        Коментар


        • #5
          До: Камуфлажни дрехи от къде?

          Като свърши магистралата за Бургас,минеш кръговото в края и,и продължиш към Ст.Загора на около километър след това от доста време съм виждал да се продават...също такива дрехи от около месец се предлагат на една сергия точно срещу Шел-Ябланица,но вчера ги нямаше-на същото място имаше две полицейски коли...
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #6
            До: Камуфлажни дрехи от къде?

            Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
            Колеги може ли да ми помогнете? Трябват ми 20-30 чифта панталони и горна дреха, камуфлаж от тези старите на БА. Трябват ми за игри на пейнбол, да са ралични размери, на добра цена. Знае ми някой от къде мога да намеря, а съм от София но мога и да се разходя. Благодаря предварително.
            В Неделя , преди обяд има пазар на Богоров. Там има няколко доста заредени сергии!
            VARADERO SD2

            Коментар


            • #7
              До: Камуфлажни дрехи от къде?

              благодаря на всички за бързия отговор мисля че ще свърша работа

              Коментар


              • #8
                От: Камуфлажни дрехи от къде?

                продавам зимен камуфлаж , шуба панталон с подплати които се свалят и риза.цвят сив, размер 176/100 цена.150лв. добавям и летен панталон, при интерес снимки мога да прщам по скаип или направо да го показвам. намира се в софия . тел 0887333240 или скаип ; shamshal1 ВЪЗМОЖНИ СА БАРТЕРИ пр. за телефони и за др. неща .оферти на скаипа че там съм почти нон стоп

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X