Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся MOLLE платформа за бедро.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся MOLLE платформа за бедро.

    Става въпрос за нещо подобно на това тук. Може и без торбичките, макар че е желателно да е с тях. Въпросът е дали се намират по оръжейните магазини в България (да видя, да пипна, да премеря) или да се хвърлям на поръчка от ebay ?
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    До: Търся MOLLE платформа за бедро.

    По добре си поръчай от вън. До сега тука не съм виждал такива. Ако не е тайна, за къде ти трябва? Знам какво е, за какво се използва и т.н. Търся си работа в тази сфера, имам и доста опит. Идеи някакви да дадеш,ако искашможе да пишеш на ЛС!
    За да хванеш луд,прати луд да го хване :D
    Jeep Grand Cherokee Limited WJ 2.7

    Коментар


    • #3
      До: Търся MOLLE платформа за бедро.

      Ами аз вече си я поръчах от ebay, дойде преди 1 седмица. Опасявам се че няма да го ползвам за това за което си мислиш - ще се ползва за пешеходен туризъм. На по-големичките туристически раници (60+ литра) кръстните колани са част от носещата система на раницата, което означава че трябва да са постоянно закопчани. Това от своя страна не позволява на колана на панталоните да се закачва оборудване, а в джобовете на панталона не можеш да събереш кой знае какво (а пък и по-обемните неща убиват). Поради ред прични, когато съм на планина, има определен набор от вещи, които държа да са винаги в мен, а не в раницата - нож, GPS, кутийка с вещи от първа необходимост - та за това го и използвам.

      Тук можеш да видиш снимки от сефтето миналият уикенд на Бовска Скакля.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X