Обява

Свий
Няма добавени обяви.

панталони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • панталони

    Търсят се здрави, проста кройка, без да са слим фит, ластични и прочее модерни неща.
    Предпочитам чист памук.

    В амазон.де има, и не само там. Питането е за реален магазин, да ги премеря че се оказва че съм между два размера и е куцо.

    Примерно те такова

    https://www.amazon.de/Original-Trope...JY4?th=1&psc=1

    Тия са българска фирма, ма тук магазин май йок.

    Венци ако чете да се стяга в кръста
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    Аз си взех подобни от декатлон. Водят се ловни но не са чист памук, иначе са класическа кройка подсилени на колената и задника. Имат и добра подплата.

    Коментар


    • #3
      Или ловните магазини .

      Коментар


      • turtey
        turtey коментира
        Редактиране на коментар
        Кои ловни?
        Имам предвид да имат наличност все пак на живо.

    • #4
      Декатлон са с ластик. След няколко пранета дава фира. Освен това са с къси крачоли.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #5
        Държиш ли да са камуфлажни ,едноцветни примерно войнишко зелено бива ли?
        "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
        Кольо.

        Коментар


        • #6
          Цвета е последна грижа.
          Като отрежа нещо с моторния трион и прекопая градината става естествен камуфлаж
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #7
            Имам един познат който внася от Германия почти всичко свързано с лова и риболова ,та от него си взимам панталони за лов и обикаляне по горите .100%памук ,молексин(каквото и да значи)от старото облекло на бундес армията ,много ама много дуракоустойчиви на тръни ,пързаляне по гъз и тн .супер удобни и меки ,чисто нови ,около 70 лв са но си заслужават всяка стотинка .Аз изкарвам по 7-8 ловни сезона с чифт и пак става за работа .Ако решиш утре ще се чуем да ти дам кординати.
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар


            • #8
              Метни една снимка
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #9
                Аз нося карго моделите на H&M. Разгледай и тях.
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #10
                  Купувал съм такива (като от линка) от магазини за втора употреба-от немската армия.Здрави са!
                  Cherokee WJ 4.0L- NP242
                  Honda Africa Twin XRV 750

                  Коментар


                  • #11
                    Търтьо я виж тея, чист памук нося същите черни и шарени, а цената е убиец:
                    https://www.lcw.com/bg-BG/p/set-9W6510Z8-CRR

                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #12
                      Ясно е, че идеята е да се купи нещо ново. Все пак да попитам Автора - старите дънки какво ги правите? И тоя моторен трион как ги цапа гащите?

                      Коментар


                      • #13
                        Старите дънки се късат на гъза, подшиват се и стават на къси панталони
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #14
                          Ясно.
                          Питам, щото аз за близо 50 години селски занимавки само веднъж съм вкарал в употреба нов панталон. Едно долнище от заваръчен костюм на баща ми /знаеш ги, тия с кожа отпред/, няколко зими си работех с него, но сега пак го оставих в студен резерв, че се натрупаха няколко чифта стари гащи, дето ми е жал да ги метна в контейнера ей така...В 

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X