Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки Merrell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Туристически обувки Merrell

    Може ли някой да сподели къде в София продават Merrell ? Носих един чифт трисезонни и останах много доволен .

    Коментар


    • #32
      От: Туристически обувки Merrell

      До Фестивална, магазина е в нещо като трафопост
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #33
        От: Туристически обувки Merrell

        На 5те кьошета,зад спирката на трамвая,посока НДК.
        Пътят е целта.

        Коментар


        • #34
          От: Туристически обувки Merrell

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          До Фестивална, магазина е в нещо като трафопост
          АЛПИН СПОРТ
          София, ж.к. Гео Милев, между зала Фестивална и ст. Академик
          тел: +359 886 456600
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • #35
            От: Туристически обувки Merrell

            Колеги,искам да използвам тази тема,за да не отварям друга.Какво бихте ми казали за тези http://www.sportsdirect.com/karrimor...lcode=18208403 Да уточня,че няма да ходя с тях по планини,реки,долини и тем подобни.Работя като шофьор и ми се налага да прецапвам някоя и друга локва,особено сега зимата,и въобще като е мокро де.Трябва ми нещо топло и дишащо,че краката ми са винаги на лед и това ми причинява трудности в ходенето,особено след цял ден слизане и качване в буса.За сравнение ще кажа,че зимата карам все с ниски летни маратонки и къси чорапи(щот съм мноо умЯн)
            "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
            Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

            Коментар


            • #36
              От: Туристически обувки Merrell

              Лично за мен в България единствената конкуренция на Merrell е Salomon. Купувам си чукундури и на двете марки просто защото ми харесват. Досега нямам съсипани техни обувки за разлика от прехвалени пътъци като Adidas, Nike, Puma и прочее кока коли. Timberland, North face, Columbia, Chiruca и ред други фирми правят невероятни обувки но в България 90% са ментаци та риска не си заслужава.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #37
                От: Туристически обувки Merrell

                Купих си днес тоз модел

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpg
Прегледи:1
Размер:3.1 КБ
ID:5611944

                VERTIS VENTILATOR

                намалени на 86 кинта в Декатлона.Много удобни!Залепнаха ми на краката!А и една година техническа гаранция им дават.
                Дано да са читави.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Туристически обувки Merrell

                  Винаги съм харесвал Мерелите, но откакто станаха Марка с главно М и си радуха цените (в момента новите им модели излизат на 200+ лева) почнах да се оглеждам за някаква по-разумна алтернатива. Днес, след едночасов престой в един известен магазин и пробване на почти всичко, което ми хвана окото, се обух с това:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:treksta_alter_ego_gtx_dsc_8754.jpg
Прегледи:1
Размер:330.8 КБ
ID:5662523
                  Treksta, моделът е AlterEgoGTX
                  Фирмата, до този момент, беше напълно непозната за мен, но първите ми впечатления от обувките са... ами несравними с нищо, което съм носил до момента. Усещането е за абсолютно обгръщане на крака и попиване на всеки детайл от извивките на ходилото, което дава едновременно невероятна стабилност и абсолютна лекота и свобода на движението. След покупката се поразрових в нета, да видя какво, аджеба, съм си купил и установих, че тия пичове са вкарали бая сериозен инженеринг в разработването на обувките си. Създали са специални калъпи, на базата на десетки хиляди 3D-сканирани ходила и всички части от обувката, включително и тези, които не са в пряк контакт с крака, са оформени така, че да следват формата на калъпа. Факт, че вече няколко часа стоя с тях и ги чувствам просто като част от ходилото. Тестовете навън предстоят, но за начало ги опитах на мокри плочки и съм доста приятно изненадан от сцеплението.
                  Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Туристически обувки Merrell

                    без да правя реклама на фирмата,едни испански Бор....ал задовляват всякакви вкусове
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • #40
                      От: Туристически обувки Merrell

                      Здравейте,
                      Нося Мерел от 5 години. Имам обувки за воден спорт. Влизам в морето без проблеми, няма им нищо. Имам още 4 вида и нямам проблеми с тях.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X