Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вързанки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вързанки

    Какви трябва да здравите и трудно развръзващи се вързанки за обувки?


    П.П. Става въпрос за високи обувки, които примерно могат да се ползват без проблем в планината.

  • #2
    До: Вързанки

    По подобен въпрос, колегата Jimi ми даде добър съвет, вече проверено добър. Плоските се разхлабват и развързват по-трудно.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #3
      До: Вързанки

      Аз също залагам на плоски.До сега всичките ми обувки и маратонки който съм имал и не са били с плоски връзки съм ги завързвал доста често.Едно време имах няколко чифта обувки с кръгли връзки и накрая ги смених с плоски и се оправиха проблемите ми.Сега като си вържа маратонките и мога по няколко седмици да не ги развързвам и завързвам.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #4
        До: Вързанки

        Отиваш и си купуваш от Ташев връвчици за укрепване на багаж към раници от външната страна - идеални са. Другия вариант е да си купиш връзки за туристически обувки от реномиран производител - вярвай ми - оригиналните връзки на хубавите туристически обувки изкарват докато се скъсат обувките.
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • #5
          До: Вързанки

          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
          Отиваш и си купуваш от Ташев връвчици за укрепване на багаж към раници от външната страна - идеални са. Другия вариант е да си купиш връзки за туристически обувки от реномиран производител - вярвай ми - оригиналните връзки на хубавите туристически обувки изкарват докато се скъсат обувките.
          +1
          Оригиналните връзки наистина са най-доброто решение независимо дали са плоски или кръгли. Задължително още един чифт в раницата за евентуална смяна.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар


          • #6
            До: Вързанки

            С възможно най-малко разтягане при опън.

            Коментар


            • #7
              До: Вързанки

              Няма значение какви стига да ползваш метода на Дик Марчинко.А именно завръзваш ги на възел, а краищата ги режеш в основата за да не се закачат по шубраците.Когато си сваляш кубинажа направо режеш връзките, за следващото обуване нови.
              LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

              Коментар


              • #8
                До: Вързанки

                Подкрепям chris_vicom . Виж по магазините за туристическа екипировка. Сечението на самите връзки може да има някакво значение, ако са от пазара. Повечето съвременни туристически обувки са с кръгло сечение. Важен е материала и оплетката. Когато са от реномиран производител не се развръзват.
                LZ1GYY
                0898 436 956

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X