Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпродажба на мостри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от aptt Преглед на мнение
    Два броя дънки ако може / има /
    Горе на колана 53 см. крачола от четала е 73 см.
    Еконт Ракитово за Асен Тончев, 0897810019
    Намерих едни, които мисля ще ти станат, ама са лееееекинко изпрошнати на джоба. Не че не е фьешън, ама ако ги искаш на 5 кинта, да пращам. От тези, дето са с ликра.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20191205_144620_copy.jpg
Прегледи:798
Размер:226.1 КБ
ID:6533251
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • Давай , никакъв проблем .
      По добре късно от колкото никога .
      Нула89781нула019

      Коментар


      • Панталон получен, благодаря.
        По добре късно от колкото никога .
        Нула89781нула019

        Коментар


        • Здравейте, има ли налични дънки още ?

          Коментар


          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Има останали само № 30, но март месец ще ми излезе една голяма партида, която пускам днес. Предполагам, от нея ще имам поне 20-30 бр. второ качество. Междувременно ако ми отпадне нещо, пак ще пиша. Напоследък нямам много време, ама ще гледам да влизам по- честичко от веднъж на месец.

        • Малко в страни от темата . Имам си крачна шевна машина Сингер наследство от баба ми . Това ми е първата машина в живота която поправих още в детските ми години и до ден днешен ми служи вярно в кърпенето на работните дрехи Преди докато го имаше завод Витоша имах много контакти там и нямах никакви проблеми с конци ; игли и прочие консумативи . Доста години минаха и нещата които бях позапасил вече привършват най вече иглите . Другото което ми трябва много е читава вдевачка че тия от левчето карат по десетина вдявания и им се измъква или се къса телчето а вече и с лупата трудно вдявам конеца . Та от къде мога да си напазарувам читави консумативи ? Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSCN1771.jpg Прегледи:0 Размер:143.7 КБ ID:6546401
          Последно редактирано от sek.1; 10-01-20, 09:04.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Така де точно от лидълския комплект последно и се скъса телчето . Тия дни пак от левчето взех два комплекта с игли за ръчно шиене само заради вдевачките .

          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            За вдевачка можеш да отидеш в някой рибарски магазин и да си купиш силиконови стопери за подвижно перо. Телчето им е доста здраво. С игли мога да те засипя, но си имат особености и модели (за бързооборотни, бавнооборотни машини, дебели, тънки...) дай ми дебелина на опашката на някоя игла, която ти пасва, че и там вкараха 20 стандарта, а такава машина като твоята- нямам.

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Иглите на сингера са 40мм дълги горе са 2 мм с шлайфана част . На времето ги бяха кръстили плоски . Никакъв проблем няма работи си и с кръгли просто ориентирам отвора на иглата и стягам . Аз работя с игли от 90 нагоре там 100 ;120 защото кърпя основно работните и чат пат ловджийските дрехи . Скоростта при тая машина е доста относително понятие . Имам и електромотор за нея ама съм го слагал само един път за проба .

        • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Станьо, ти земи ми прати оня костюм. Да видя къде са му слабите места. Ако са по шевовете е едно, ако са по крачолите- друго.
          Сериозно да ти го пращам ли за експертиза ? Че тамън е изпран и виси на простора .

          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Все се каня като идвам в София да ти се обадя и все не сколасвам.

        • Номер 52 ли беше, че забравих?
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Там някъде . Като съмне ще го погледна .

        • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSCN1788.jpg Прегледи:0 Размер:141.6 КБ ID:6551540Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSCN1782.jpg Прегледи:0 Размер:264.9 КБ ID:6551538Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSCN1784.jpg Прегледи:0 Размер:234.0 КБ ID:6551539 Те това е размера с ролетката . По здрави работни дрехи не съм имал в тоя живот . Толкова години изкараха а още не съм почнал да кърпя кръпките . Яке на Пежо изрови ли ми ?
          Последно редактирано от sek.1; 23-01-20, 08:33.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Няма лошо хващай ги . Две от бабите ми са завършили преди 09.09.1944 година в София частното стопанско училище на някоя си Филимена . След като са го завършили пра дядо ми им е купил на двете по един Сингер да си изкарват хляба . Единя сингер е при мен в София другия на вилата .
            Последно редактирано от sek.1; 23-01-20, 14:47.

          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            Тогава явно не са знаели, че има професионални машини и хоби серии, моята е още по-дърта, преди 30та година.
            Записвам се и аз за някоя дрешка от подобен материал, може и цял гащеризон, но предпочитам някаква връхна дреха с качулка от такава или подобна материя(ако въобще се произвежда нещо такова). ~185см ~90кг, ако трябват по-точни мерки ще взема.

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            То и тоя Сингер е там някъде произведен около 1930 година .

        • Някоя мостра да е изпадала ? Че оня ден се закачих на една тел и се поразпраха отзад та колегата се бъзика добре че се казва Пламен а не Хасан
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Утре ще видя. Не съм ходил в склада от две седмици.

        • Станьо, нещо не открих работни комплекти, ама намерих яке на Пежо № L. Утре ще дойде една колежка да ми помага, може тя да намери нещо, та изчакай. Ако искаш, прати ми една актуална гръдна обиколка, да видя няма ли да те обзаведа и с една outdoor ризка за трийсетина кинта?
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • Emilppp
            Emilppp коментира
            Редактиране на коментар
            Аз нямам претенции какво пише... нито отвън, нито отвътре..

          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Емо, ти земи да ми дойдеш на гости в офиса. Да не дойда аз!

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Въобще не ми дреме какво пише въпроса е да ми стане .

        • Дай данни за Еконта, че съм ги затрил някъде. Ъ-ъ-ъ-ъ, на сек1 пиша.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • Успя ли да премериш парадния костюм? По мярка ли ти е?
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Успя ли да премериш парадния костюм? По мярка ли ти е?
              Парадния е супер . Ризата я отнесе голямата дъщеря якето ми е горе долу тамън ама ако жената разбере какво е Пежо като нищо ще го облече Утре ми идва ламарината събота и неделя пускаме машишините и ще ги облека да си припомнят какво е то прлоклятието на новите работни дрехи на главния механик Колегите казват че с този талисман проклятието било по слабо
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от sek.1; 22-05-20, 05:29.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Парадния е супер . Ризата я отнесе голямата дъщеря якето ми е горе долу тамън ама ако жената разбере какво е Пежо като нищо ще го облече Утре ми идва ламарината събота и неделя пускаме машишините и ще ги облека да си припомнят какво е то прлоклятието на новите работни дрехи на главния механик
                Облечи си синя фланелка и гащи, щото ще пусне боя, давам ти гаранция. Опитах да те запозная с "общите условия на потребителя", като ти натъртих на ситния шрифт, ама явно си корава кратуна и не приемаш сериозно съпътстващата документация на изделието.
                Мога да ти пратя яке XL. Ти искаше 4-5XL, ама мисля че ще ти е възголемичко.
                Ризата е мъжка кройка. Да зема малко да я вталя тук-там, щом ще е за дъщерята?
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  На дъщерята грам не и пука че е мъжка кройката . Виж за якето не е зле да е по голямо .

              • Един технологичен въпрос . Дизайнера на работните дрехи жена ли ви е ?
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X