Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпродажба на мостри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам две болни колежки и едва смогваме с текущата работа. Някои неща са заделени, за други имам въпроси, но още не знам какви. Няма да оставя заявка без отговор, благодаря за търпението.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • Дънки 100 памук, 32/32 с крачоли "кюнци" ако се намират, може ли по еконта до София, офис Римска стена, Станислав Андреев, О88 6I76 52З
      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Имам две болни колежки и едва смогваме с текущата работа. Някои неща са заделени, за други имам въпроси, но още не знам какви. Няма да оставя заявка без отговор, благодаря за търпението.
        Значи е време да се разраствате.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

          Значи е време да се разраствате.
          С разпродажба на изровени от кьошетата на складовете дрехи, разрастването е трудно. На мен ми е кеф. Ако се беше оказало, че без двама човека можем да си вършим работата, та и да разпращаме дънки на съфорумци, щях да се притесня.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Имам две болни колежки и едва смогваме с текущата работа. Някои неща са заделени, за други имам въпроси, но още не знам какви. Няма да оставя заявка без отговор, благодаря за търпението.
            Ако са толкова зле нещата с колегата главен енергетик сме специалисти по лекуването на болни колежки В момента така или иначе сме без работа щото сме 5 човека на кръст все дърти пръчове нямаме си колежки за лекуване Вчера експедирах последните 6 палета за тоя сезон . Тия дни зазимявам машините.
            Последно редактирано от sek.1; 14-11-19, 08:05.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение

              С разпродажба на изровени от кьошетата на складовете дрехи, разрастването е трудно. На мен ми е кеф. Ако се беше оказало, че без двама човека можем да си вършим работата, та и да разпращаме дънки на съфорумци, щях да се притесня.
              Имах навъвпредвид че е добре да имате свободен капацитет.
              Разбира се, въпрос на решение на мениджмънта.
              Но тайно предполагам че ти това много добре го знаеш

              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Да ти се намира изостанал ватиран гащеризон,тип бензинджийски ? Дори и с надпис ,,Чистота" да е,все ми е тая.
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • Днес ще започнем разпращане на дънките. Колежките подсмърчат, но са на линия. Ако някой се е отказал, да казва. Тези, които не са посочили адрес, ще бъдат информирани, дали имам наличност по питането им и дали да дават адрес за получаване.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • Да си проверят Еконта: turtey, zedes123, edre.
                    Чакам потвърждение с адрес от: Иван Жоров, Крис, nissan gr, slaf4u.
                    Не мога да изпълня заявката на: Todor Ninov и mirodo.
                    Отивам да търся якета Пежот на Ники Бочев и Станьо, ще огледам и за някой полугащиризон на бат' Марто.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • slaf4u
                      slaf4u коментира
                      Редактиране на коментар
                      Адреса го пуснах на ЛС още като писах първия път. Пускам го пак ако нещо се е омотало с форума. Драсни ако не се появи.

                  • Смс имам. Днеска утре ще мина.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Да си проверят Еконта: turtey, zedes123, edre.
                      Чакам потвърждение с адрес от: Иван Жоров, Крис, nissan gr, slaf4u.
                      Не мога да изпълня заявката на: Todor Ninov и mirodo.
                      Отивам да търся якета Пежот на Ники Бочев и Станьо, ще огледам и за някой полугащиризон на бат' Марто.
                      Адреса го пуснах на ЛС още като писах първия път. Пускам го пак ако нещо се е омотало с форума. Драсни ако не се появи.
                      42

                      Коментар


                      • Тропчо
                        Тропчо коментира
                        Редактиране на коментар
                        С тая екстра "ПОТРЕБИТЕЛСКИ СЪОБЩЕНИЯ", явно нещо не съм доотворил или дочел. Сега, в ЛС (всъщност ми го вади като ЧАТ към темата) сичко ми е ясно.
                        Поздрави!

                    • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Да си проверят Еконта: turtey, zedes123, edre.
                      Чакам потвърждение с адрес от: Иван Жоров, Крис, nissan gr, slaf4u.
                      Не мога да изпълня заявката на: Todor Ninov и mirodo.
                      Отивам да търся якета Пежот на Ники Бочев и Станьо, ще огледам и за някой полугащиризон на бат' Марто.
                      Козлодуй, офис на Еконт Георги Димитров. Иван Калайджиев, тел. 0894 768 666.
                      3 чифта ако има, че един приятел питаше за евтини дънки и той 34-и номер.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • Благодаря,колега.
                        Дънките получени.
                        Ще свършат добра работа.

                        Коментар


                        • Имаш лс
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • Два броя дънки ако може / има /
                            Горе на колана 53 см. крачола от четала е 73 см.
                            Еконт Ракитово за Асен Тончев, 0897810019
                            По добре късно от колкото никога .
                            Нула89781нула019

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X