Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпродажба на мостри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Баси цените,😳съмнява ме някой да си купи 2 броя с тия цени,или 1 за проба или направо 3.

    Как ти излиза сметката не знам,кое му плащаш с тия 10 лева............И да знам какво е мостра
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • И днес беше малко натоварено, та не стигнахме до разпращане. Има за уточняване още някои размери, че информацията ми пристига и по телефон, и в темата, и на ЛС, и на някакви "потребителски съобщения", и на Вайбър, и на Ватсап, и на... Ще се постарая да спазя хронологията, за да не остане някой онеправдан.
      Ники, имам спомен че якетата ги бях пуснал в Пежо- форума на 60 лв. Тук ще ги разпродавам на 35, че много подмятане им се събра из склада.
      Босееееее, Босе! Аз ако тръгна да им смятам плат, копчета, конци... на тия дрехи, сметката никъде не излиза. Някъде в началото писах, че тези дрехи отдавна са си изиграли ролята на мостри, еталонни серии за сваляне на мерки и т.н. Тези цени са на база т.нар. ситуационен анализ. В момента ми пречат, няма изгледи да се реализират в търговската мрежа, а ми трябват пари за новогодишния банкет на фирмата.
      Капиш?
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • Много скромен банкет
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Ники, имам спомен че якетата ги бях пуснал в Пежо- форума на 60 лв. Тук ще ги разпродавам на 35, че много подмятане им се събра из склада.
          :
          За мен поне едно . Аз от край време съм си фен на френското автомобилостроене . Той и Петър е така неговата Гега е френска и отпред оригинално е с емблемата на Пежо

          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            За мен поне едно . Аз от край време съм си фен на френското автомобилостроене . Той и Петър е така неговата Гега е френска и отпред оригинално е с емблемата на Пежо
            Абе аз яке не ща. Но на дънките си държа
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • Капиш сьм аз,тук има такива с надпис Сампъл на етикета ма не са по 10 лева,кой кьде ги е набарал не е ясно ма 10 лева баааааси цената.Нещо с канадска гъска пьлнено имаш ли?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Капиш сьм аз,тук има такива с надпис Сампъл на етикета ма не са по 10 лева,кой кьде ги е набарал не е ясно ма 10 лева баааааси цената.Нещо с канадска гъска пьлнено имаш ли?
                Да ти дообясня. На 1 узо, бутилка вино, половин литър арменски коняк и много морски специалитети, които се борят, кой пръв да излезе от мен.
                Ситуационният анализ няма нищо общо с нормалната аритметика. Никой не те пита колко кинти си дал за дроселовата клапа на 20- годишния си кошник, колко ти струва спортния волан, новия мокет в багажника, амортисьорите и тази чудесна топка на скоростния лост. Факт е, че жена ти те е зарязала. Тристайният ти апартамент от 40 кв.м. в който си се изнесъл, няма паркоместа за този твой втори автомобил. В момента ти пречи.
                Аргументите- ама, аз съм вкарал 5000 кинта в тая кола- не пречат цената ѝ да е 1500 кинта.
                Наздраве!
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • Още едно обяснение. В момента започвам да шия комплект, от същия плат, като този, дето дадох на sek.1. за 40 лева.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07815_copy.jpg
Прегледи:450
Размер:99.6 КБ
ID:6525908Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07821_copy.jpg
Прегледи:427
Размер:86.9 КБ
ID:6525909Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07820_copy.jpg
Прегледи:418
Размер:91.8 КБ
ID:6525910
                  Да, ама това, ако трябва да го шия сега е 100- 110 кинта без светлоотразителите.
                  Едното е 40, другото е 110... баси неспрасведливостта.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • Значи ще ушиеш и за мен някоя мостра Не държа да ме виждат от далеч
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Значи ще ушиеш и за мен някоя мостра Не държа да ме виждат от далеч
                      Тук идва ред за обясняване на поредната "пазарна несправедливост". Във всички магазини за работни дрехи можеш да намериш комплект, който изглежда по същия начин на витрината, струващ 30- 35 кинта. Защо този струва 100, би могъл да разбере само човек, който го е ползвал. Същата, неоспорима логика, се прехвърля и върху такива като мен. Защо трябва да купувам плат, струващ 16 кинта на метър, при положение, че в съседния склад го продават същия (е, почти) за 2,50 лв./м?
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение

                        Тук идва ред за обясняване на поредната "пазарна несправедливост". Във всички магазини за работни дрехи можеш да намериш комплект, който изглежда по същия начин на витрината, струващ 30- 35 кинта. Защо този струва 100, би могъл да разбере само човек, който го е ползвал. Същата, неоспорима логика, се прехвърля и върху такива като мен. Защо трябва да купувам плат, струващ 16 кинта на метър, при положение, че в съседния склад го продават същия (е, почти) за 2,50 лв./м?
                        Виж сега аз винаги съм бил производственик . Пласмента винаги е бил грижа на други . Навремето за това спряхме производството на капачки тип Омния . Пласмента по големите вериги беше кошмар . Висиш по цял ден с камиона и не знаеш кога ще те разтоварят . Сега проблема с транспорта си е на клиента щом иска капачки кроненкорки от нас си ги взима от завода с негов транспорт и то ако е платил . При нашия директор лабаво няма Миналата година гърците вдигнаха от една дата цената на ламарината с 50 Евро на тон нашия въобще не се бави с крайната цена
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • Станьо, ти земи ми прати оня костюм. Да видя къде са му слабите места. Ако са по шевовете е едно, ако са по крачолите- друго.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Станьо, ти земи ми прати оня костюм. Да видя къде са му слабите места. Ако са по шевовете е едно, ако са по крачолите- друго.
                            Още не съм му извъртял ресурса нося си го Шевовете не са мръднали по плата има износване ама то при тази експлоатация е повече от нормално . Няма друг при мен да е издържал толкова много . Щом държиш да ти го пращам за експертиза няма проблеми само жената да го изпере че сега не е много за пращане най малкото е силно запалим При мен работните дрехи са подложени на всякакви нефтопродукти масла ; греси ; нафта ; бензин ; мазут няколко вида промишлени разредители ; борьол ; стружки ; пръски от флекс и заваряване . Характерното за мен е че като примерно отстранявам авария аз не се пазя от мърсотията като доста колеги . Почнеш ли да пипаш с два пръста да не се омърляш нищо няма да направиш . Повече мърсотия има само по мините и евентуално огняр на парен локомотив
                            Последно редактирано от sek.1; 12-11-19, 04:09.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • Пуснах ти едни мерки на лично и моля да провериш какво и аш останало.
                              Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

                              Коментар


                              • Ще яде ли Хасан баница?
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X