Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трисезонни обувки за Рила и Пирин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Не е ли само онлайн магазин?
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #47
      От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

      Алпина съм виждал и в магазин за инструменти Юниор.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #48
        От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

        Не Екстрем спорт е реален магазин на ъгъла на Дондуков и 11 август в София
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #49
          От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Не Екстрем спорт е реален магазин на ъгъла на Дондуков и 11 август в София
          А мерси.

          Сега остава некой да даде жокер за магнума, къде може да се пробва, и все нещо ще си избера.




          Да кажа, че първите ми такива обувки бяха някъде около 200лв и от тогава за мен това е психологическата граница, примерно в диапазона 170-220лв давам за обувки, над тия пари не, та ако ще да фърчат сами. Скоро един приятел си купи лоуа за около 400, да марка са до колкото зная, добри са според моите наблюдения, но не може да няма нещо за половината пари, че и надолу, което да върши същата работа и да е горе-долу там някъде издръжливо. Въпроса с удобството е по-специфичен и на кой каквото му пасне, независимо от марката.
          Последно редактирано от Самодържец; 14-09-17, 20:20.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #50
            От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

            Екстрем спорт сега имат до неделя щанд и на ловното изложение в Експо центъра, вчера ги видях там
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #51
              От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              А мерси.

              Сега остава некой да даде жокер за магнума, къде може да се пробва, и все нещо ще си избера.




              Да кажа, че първите ми такива обувки бяха някъде около 200лв и от тогава за мен това е психологическата граница, примерно в диапазона 170-220лв давам за обувки, над тия пари не, та ако ще да фърчат сами. Скоро един приятел си купи лоуа за около 400, да марка са до колкото зная, добри са според моите наблюдения, но не може да няма нещо за половината пари, че и надолу, което да върши същата работа и да е горе-долу там някъде издръжливо. Въпроса с удобството е по-специфичен и на кой каквото му пасне, независимо от марката.
              Разгледай Планика, имат сайт, имат и магазин в ЦУМ. Стават като цяло, без да са връх, но и цените са им народни.

              Коментар


              • #52
                От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                Първоначално публикуван от гоше Преглед на мнение
                Здравейте,
                Ще съм благодарен, ако споделите мнения и препоръки за трисезонни обувки за планина. Неинтензивно ползване, до 10-15 дни на година максимум. Рила и Пирин по високото, също и централен Балкан. Планините ми са далеко и не мога да отделя повече време, не че нямам мерак.
                Тъй като повечето време обувките ще са прибрани, не ми се затварят много пари в тях.
                Благодаря на включилите се.

                Марката е CRISPI. Много здрави, много премислени и много качествено изработени обувки...
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • #53
                  От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                  Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                  Марката е CRISPI. Много здрави, много премислени и много качествено изработени обувки...
                  Аз съм на същото мнение. Определено най-удобните, които съм пробвал (избирах дълго и внимателно) и затова ги нося. Обаче не са точно бюджетни, което беше условие.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                    Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                    Аз съм на същото мнение. Определено най-удобните, които съм пробвал (избирах дълго и внимателно) и затова ги нося. Обаче не са точно бюджетни, което беше условие.
                    Верно е, че Crispi не са бюджетни обувки. Но за сметка на това, купувайки ги си решаваш проблема с обувките за извън града за планина, гора, мокро, кални, снежно и так далее. Нося ги вече втора година. В преспите проправям пъртина и няма изпотяване и влага на краката. Като танк си с тези обувки.Газил съм в потоци и бари, в калища. За последно онзи ден обикалях на язовир ,,Батак" в заливаемата зона. До върха на езиците потънал в кал, няма пропускане. Човек трябва да се замисли, дали е достатъчно богат, за да купува евтини обувки, както досега съм правил. Всеки вложен лев в Crispi си заслужава. Имам вече достатъчен опит, за да направя обективна оценка. Не само гортекса и вибрамените подметки са важи и ценни. Поддържат ти и ти пазят глезена. Дори без вълнени чорапи, няма потене, няма и претриване, няма и помен от мазоли. Да, Криспи Спорт, не са евтини обвки ( моите с отстъпка, стъпиха на 418 лева, ), но ще ми служат с години....Няма хлъзгане в мокра трева, няма мазоли, няма потене. Сухо, удобно и комфортно. Облечени в гума ,,бомбета".
                    Ще купувам втори чифт Crispi. Дотолкова си ги харесвам.
                    Освен това не е непостижима сума, при условие, че обувките са с много ресурс.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • #55
                      От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                      Я едно питане. "Планика" читав избор ли е за три и четирисезонни обувки? Имайте предвид, че повече от 90% ще се носят в градски условия.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                        Андрей, имам зимни Криспи и също съм доволен от качеството им. Но те са си за по-сериозна "работа" по високото зиме.
                        Както писах по-горе, намерих бюджетно решение на въпроса си, от което съм доволен и за което също писах. Бях склонен да взема и нещо по-скъпо/качествено, но времето ме притискаше, както и ограничения избор във Варна, а обувки без да пробвам не купувам.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                          Аз да ви разкажа случай от вчера.

                          С приятел, който вчера сутринта ходи да кара ски на Бонсови поляни, влизаме по обед в едно кафе, и отпред минава един човек, и моят приятел с заглежда в обувките му, които бяха кожени, и му каза, че са много готини и, че с тях могат да се карат и ски, а човека спря, усмихна се, и каза, че са му от '62 година, но забравих марката.
                          Много бяха хубави дори и на прима виста.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #58
                            От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Аз да ви разкажа случай от вчера.

                            С приятел, който вчера сутринта ходи да кара ски на Бонсови поляни, влизаме по обед в едно кафе, и отпред минава един човек, и моят приятел с заглежда в обувките му, които бяха кожени, и му каза, че са много готини и, че с тях могат да се карат и ски, а човека спря, усмихна се, и каза, че са му от '62 година, но забравих марката.
                            Много бяха хубави дори и на прима виста.
                            Щеше да е добре да се знае такава марка

                            Може да подновим темата след 55 години, за да проверим кой сегашни марки продължават да държат фронта

                            Коментар


                            • #59
                              От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                              Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                              Щеше да е добре да се знае такава марка
                              ...
                              Щеше, ама разговора продължи 10 сек., а аз си гледах в краката щото под тях имаше разклатени замръзнали плочки, а аз се крЕпа и с метална тояга.

                              Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                              ...
                              Може да подновим темата след 55 години, за да проверим кой сегашни марки продължават да държат фронта
                              Може, ама едва ли ще има живи обувки произведени през този век.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #60
                                От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                Я едно питане. "Планика" читав избор ли е за три и четирисезонни обувки? Имайте предвид, че повече от 90% ще се носят в градски условия.
                                Ползвам такива за лек лов от известно време. Стават горе-долу, като за цената. Но, има едно голямо но, пише, че са с мембрана, а на мокро пускат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X