Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трисезонни обувки за Рила и Пирин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Здравейте,
    Ще съм благодарен, ако споделите мнения и препоръки за трисезонни обувки за планина. Неинтензивно ползване, до 10-15 дни на година максимум. Рила и Пирин по високото, също и централен Балкан. Планините ми са далеко и не мога да отделя повече време, не че нямам мерак.
    Тъй като повечето време обувките ще са прибрани, не ми се затварят много пари в тях.
    Благодаря на включилите се.

  • #2
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Alpina Vento Mid, страхотни обувки на страхотна цена, имам ги от 3 години и съм много доволен.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

      Кубинки... След съответната обработка и разтъпкване.
      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

      Коментар


      • #4
        От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

        Trezeta Hurricane са подходящи обувки на разумна цена.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #5
          От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

          Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
          Кубинки... След съответната обработка и разтъпкване.
          При сегашното разнообразие от обувки да мааш с кубинки е особена форма на мазохизъм, алпината е чудесна бюджетна обувка, по евтини варианти има в декатлона.

          Коментар


          • #6
            От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
            При сегашното разнообразие от обувки да мааш с кубинки е особена форма на мазохизъм
            ...
            Нима се учудваш при наличието на поне десет казарменоносталгични теми ?!
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18225603_l.jpg
Прегледи:1
Размер:48.3 КБ
ID:5765428

              За около 100 лв. с доставката може да си вземеш нещо такова. Доста прилично качество според мои приятели , такива си поръчах и ги чакам.
              Последно редактирано от nickbochev; 29-08-17, 22:29. Причина: снимка, вместо линк към търговски сайт
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #8
                От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]928595[/ATTACH]

                За около 100 лв. с доставката може да си вземеш нещо такова. Доста прилично качество според мои приятели , такива си поръчах и ги чакам.
                След 2 чифта от тая марка бих казал че декатлонските са мааалко по читави. Въпреки че за 100 кинта, 3 сезонна обувка е малко несериозно, освен ако не се визира много късна пролет и много ранна есен.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от nickbochev; 29-08-17, 22:31. Причина: оформяне на цитат

                Коментар


                • #9
                  От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                  Благодаря за споделеното.
                  Имам резерви към дистанционна поръчка и доставка. От 43 до 45 номер на различни фирми ги усещам различно като големина и удобство. Днес пообиколих по магазините във Варна и не съм впечатлен от качеството в диапазона до 100+лева. Е, имаше и читави, ама около 300 - 350 лева, сори.
                  Любенов, прав си, че истинска за 3 сезона не е около 100. Но за зимата и ранна пролет/късна есен си имам други.
                  А за кубинките нищо лошо Бил съм с тях и по високото у нас, и по Доломитите в нелеки преходи. Но сегашните са като мекици, меко бомбе, мека подметка
                  Като във вица - а какъв шоколад имаше едно време...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                    Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                    Кубинки... След съответната обработка и разтъпкване.
                    Първоначално публикуван от гоше Преглед на мнение
                    ... Но сегашните са като мекици, меко бомбе, мека подметка
                    Като във вица - а какъв шоколад имаше едно време...
                    Имам си такива от едно време. Много са здрави, ама са ми тежки и неудобни и много отдавна се отказах да ги използвам като туристически.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Нима се учудваш при наличието на поне десет казарменоносталгични теми ?!
                      Защо ли като се каже "кубинки" разбираш непременно български? И те стават, но далеч не ние сме я измислили тази обувка.
                      Ето тук http://www.bushcraftbg.com/forum/index.php?topic=3.0 колегите са си дали труда да напишат почти всичко за тях включително и за небългарските. (ако линка е нарушение на правилата моля да бъда извинен)
                      Питащия до колкото разбирам иска да ходи на планина "чат-пат" и то само в България и за тази цел едни читави кубинки ще са му напълно достатъчни според мен, но нека да има повече мнения и сам да си прецени.
                      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                        Керимор за чеп за зеле не става, личен опит.
                        Читави италиански кубинки за под 150 лв. няма.
                        Български бяха направили в Габрово за контингента в Афганистан, по отзиви на съфорумци габровлии са много добри.
                        Обаче трябва да си от Габрово.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                          Преди четири години в МЕТРО попаднах на HEAD намалени с 50%, и ги взех за 115 или 120лв.
                          Естествена кожа, добре хващаща и глезена, като подметката е много добра за каманяк, но не от най-твърдите.
                          Единственият недостатък, според мен, им е, че не държат на вода, но пък и никога не съм ги импрегнирал с каквото и да било.
                          Беше добро попадение, но поради други причини съм ги ползвал само 5-6 пъти. Надявам се пак да им дойде времето.
                          Колега, не знам кой номер носиш, но разгледай по тарикатските магазини за намалени останали единични бройки.
                          Не мисля, че обувките са нещо с което може да се прави компромис.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                            Гледам в Миндъл са пуснали някакви за по 40 кинта, без вотърптуф, ама за толко пари ше си туриш по един найлон на краката и си ти.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Гледам в Миндъл са пуснали някакви за по 40 кинта, без вотърптуф, ама за толко пари ше си туриш по един найлон на краката и си ти.
                              E айде де....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X