Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трисезонни обувки за Рила и Пирин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • гоше
    отговори
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Благодаря за споделеното.
    Имам резерви към дистанционна поръчка и доставка. От 43 до 45 номер на различни фирми ги усещам различно като големина и удобство. Днес пообиколих по магазините във Варна и не съм впечатлен от качеството в диапазона до 100+лева. Е, имаше и читави, ама около 300 - 350 лева, сори.
    Любенов, прав си, че истинска за 3 сезона не е около 100. Но за зимата и ранна пролет/късна есен си имам други.
    А за кубинките нищо лошо Бил съм с тях и по високото у нас, и по Доломитите в нелеки преходи. Но сегашните са като мекици, меко бомбе, мека подметка
    Като във вица - а какъв шоколад имаше едно време...

    Остави коментар:


  • Любенов
    отговори
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]928595[/ATTACH]

    За около 100 лв. с доставката може да си вземеш нещо такова. Доста прилично качество според мои приятели , такива си поръчах и ги чакам.
    След 2 чифта от тая марка бих казал че декатлонските са мааалко по читави. Въпреки че за 100 кинта, 3 сезонна обувка е малко несериозно, освен ако не се визира много късна пролет и много ранна есен.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от nickbochev; 29-08-17, 22:31. Причина: оформяне на цитат

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18225603_l.jpg
Прегледи:1
Размер:48.3 КБ
ID:5765428

    За около 100 лв. с доставката може да си вземеш нещо такова. Доста прилично качество според мои приятели , такива си поръчах и ги чакам.
    Последно редактирано от nickbochev; 29-08-17, 22:29. Причина: снимка, вместо линк към търговски сайт

    Остави коментар:


  • Джоу (x3mrjoe)
    отговори
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
    При сегашното разнообразие от обувки да мааш с кубинки е особена форма на мазохизъм
    ...
    Нима се учудваш при наличието на поне десет казарменоносталгични теми ?!

    Остави коментар:


  • Любенов
    отговори
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
    Кубинки... След съответната обработка и разтъпкване.
    При сегашното разнообразие от обувки да мааш с кубинки е особена форма на мазохизъм, алпината е чудесна бюджетна обувка, по евтини варианти има в декатлона.

    Остави коментар:


  • didogen
    отговори
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Trezeta Hurricane са подходящи обувки на разумна цена.

    Остави коментар:


  • siem
    отговори
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Кубинки... След съответната обработка и разтъпкване.

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Alpina Vento Mid, страхотни обувки на страхотна цена, имам ги от 3 години и съм много доволен.

    Остави коментар:


  • Трисезонни обувки за Рила и Пирин

    Здравейте,
    Ще съм благодарен, ако споделите мнения и препоръки за трисезонни обувки за планина. Неинтензивно ползване, до 10-15 дни на година максимум. Рила и Пирин по високото, също и централен Балкан. Планините ми са далеко и не мога да отделя повече време, не че нямам мерак.
    Тъй като повечето време обувките ще са прибрани, не ми се затварят много пари в тях.
    Благодаря на включилите се.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X