Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки от Лидл ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Туристически обувки от Лидл ?

    За стабилна зимна обувка обикновено се излиза с от 70лв. нагоре,а вече втори път си купувам за зимата качествени работни с цивилен вид и съм повече от доволен.Миналата година си взех немски ,а предишните работни италиански изкараха 5 зими ,като ги експлоатирах и през лятото из планината и из потоците ,с мокри и уморени крака не съм бил никога, дори и след много ходене по баирите.Трябва да са си качество без компромис,но съм против манящина от супер скъпи обувки за зимата, при стандартни условия.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #17
      От: Туристически обувки от Лидл ?

      Днес ходих сутринта до Лидъл , имаше доста хора около щанда с чепиците. Гледах , мерих...., но нещо не ми харесаха , много дървени ми се видяха , а подметката много твърда. Може и да са качествени но се преориентирах към Каримор от Спортдиректа за 85 лв. Дали съм направил правилния избор времето ще покаже.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #18
        От: Туристически обувки от Лидл ?

        Взех от Лидъл зимни, с които изкарах една зима, сега взех летни, както се заканих в тази тема. За градско ползване - да речем че стават за ползване. За туристически - хапсурт!
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: Туристически обувки от Лидл ?

          Току видях реклама на лидълските,на цвят не са същите като Тея дето ползвах.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Туристически обувки от Лидл ?

            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Днес ходих сутринта до Лидъл , имаше доста хора около щанда с чепиците. Гледах , мерих...., но нещо не ми харесаха , много дървени ми се видяха , а подметката много твърда. Може и да са качествени но се преориентирах към Каримор от Спортдиректа за 85 лв. Дали съм направил правилния избор времето ще покаже.
            Преди 3 годидини си взех от спордирект каримор ,модела мисля че беше хот рок или нещо подобно.Водеха се водонепропускливи или поне такива бяха първите 2 месеца после имах чуството че като настъпя локва я смукваха.С две думи пълен боклук.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • #21
              От: Туристически обувки от Лидл ?

              Трекинг обувките от ЛИДЛ, в моя номер / 46 / не можах да купя, защото бяха свършили. Иначе, ,,половинките" обувки от ЛИДЛ определено си заслужават. няма неприятна миризма, каквато например се полумаваше от някакво нискокачествено копие на ,,UMBRO", с видими недостътъци, каквито миналата година и тази година пускаха от ЛИДЛ. Доволен съм от обувките, които съм купил. Не бива да се очавка обаче че осигуряват защита от вода, киша и т.н.
              За кално и водно и снежно си има една марка, а тя е CRISPI
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • #22
                От: Туристически обувки от Лидл ?

                Август бяхме на море,през ноща съм заспал на терасата в хотела,някак си съм се довлякъл до леглото но маратонките и всичките ми дрехи останали там,три дни валя ,имам и клипче...та бос от Приморско в първия Лидъл за храна ,купих някакви умбро,които и в момента изглеждат като нови,в смисъл купени по принуда,но не съжалявам.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Туристически обувки от Лидл ?

                  Г;едал съм в Лидл туристически обувки - ниски и високи. Цената им беше около 45 лв. НЕ знам доколко ще издържат, ама според мен от зор-заман стават.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Туристически обувки от Лидл ?

                    Първоначално публикуван от zhorko Преглед на мнение
                    Г;едал съм в Лидл туристически обувки - ниски и високи. Цената им беше около 45 лв. НЕ знам доколко ще издържат, ама според мен от зор-заман стават.

                    Имам високи обувки, тип ,,кубинки" от ЛИДЛ България. Не се кожени, а са с някаква плетена материя. Нося ги от повече от една година и съм доволен. Да, малко ми е неудобно при свода на стъпалото, но като за парите си много добре! Имат масивен, здрав гумен борд отпред на ,,бомбе"-тата. Струваха точно 45/ЧЕТИРИДЕСЕТ И ПЕТ/ лева1 Трябва да отбележа, че поради специфичната ми походка, съетана с огромното ми тегло, съм голям враг на обувките. При мен, една обувка, за да издържи, като подмеТки, сая или шев между подметката и саята/ за често носене, повече от една година, означава, че е качествена обувка!
                    Е, не мога да ги сравнявам с ОСНОВНИТЕ МИ АУТДООР ОБУВКИ КЪМ МОМЕНТА - HAIX BLACK EAGLE 2.0 GTX, но и цената им е друга...Струват повече от 6/ШЕСТ/ ПЪТИ ПО-МАЛКО ОТ ХАИКС!
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • #25
                      От: Туристически обувки от Лидл ?

                      Да напиша мнение на лаик.Понеже имахме уговорка с приятели да се качим до рилските езера реших ,че сега е момента да си купя първите туристически обувки.Миналата седмица ги пуснаха в лидъл и си купих висок модел заедно с туристически чорапи с усилени зони.Разходката беше за неделя и в събота реших да ги поразгазя малко да преценя дали ще са ми удобни.Направих един преход от 40 минути по неравен терен край река Искър.Нарочно отидох до едно място на което има речни камъни част от който покрити с тиня, да ги тествам.Поразходих се по камъните ,нагазих и в малко вода да тествам водоустойчивост.Пропуснаха на езика но за 45 лева толкова.Направих и преход по асфалт близо 4 кил.Установих ,че са ми удобни и подметката е мека.Вчера ходих с тях до езерата по червения маршрут.За 4 часа преход нямах проблем.То маршрута не е много скален, но като за първи обувки и за 45 лева стават.Мнението ми е на лаик, който няма база за сравнение със скъпи и по качествени обувки.Единствено имах дискомфорт горе високо на последната връзка понеже ги бях стегнал много.По принцип обувките ги нося с по хлабави връзки да ги обувам без да ги развързвам.Избора ми за разходката бяха между обувките от лидъл и маратонките които имам.


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:adidas.jpg
Прегледи:1
Размер:16.3 КБ
ID:5819446
                      CR-V 2.0i RVSi 147PS

                      Коментар


                      • #26
                        От: Туристически обувки от Лидл ?

                        Първоначално публикуван от gecata1059 Преглед на мнение
                        .... Пропуснаха на езика но за 45 лева толкова....
                        До колкото съм запознат при бюджетните варианти , когато ги дават waterproof, се има на предвид газене в мокра трева , плитки локви и т. н....
                        А до колкото разбирам целите си ги потопил във вода ?
                        В този случай няма как да не пропуснат през езика.
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #27
                          От: Туристически обувки от Лидл ?

                          Не съм ги топил целите. Но долната част до нивото на началото на езика. Не съм очаквал, че няма да пропуснат. Не са гумени ботуши.
                          Просто ми беше интересно да ги тествам. Да знам до каква степен да ги мокря. В този случай във по-силен дъжд няма да издържат.
                          CR-V 2.0i RVSi 147PS

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X