Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки от Лидл ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Туристически обувки от Лидл ?

    Здравейте колеги ,

    В момента съм на тема туристически обувки и се оглеждам предимно в Спортдирект или Декатлон.


    Но случайно ми изпадна брошурата на Лидл за следващата седмица и се натъкнах на тях.
    Един път съм си купувал зимни обувки от тях в чужбина и едвам изкараха месец. Въпроса ми е някой ползвал ли е такива с марката CRIVIT и дали стават за нещо ?

    Цената е ниска , предполагам няма как да чакам качество на задоволително ниво ?

    http://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=1998
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

  • #2
    От: Туристически обувки от Лидл ?

    Имам от предната серия вече две години, и освен че едната кука се счупи всичко друго е ок. Пазят сухо и топло. Ползвал съм ги основно зимата в снега.
    Hyundai Galloper 3.0 V6

    0885 44 60 16

    Коментар


    • #3
      От: Туристически обувки от Лидл ?

      До колкото знам , различните продукти и серии ги произвеждат различни фирми.

      Та , ако е така всичко май е на късмет с такива обуща.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        От: Туристически обувки от Лидл ?

        Явно е въпрос И на партида. Преди няколко години взех едни намалени на 27 лв. с които две зими ходих ежедневно на работа. Останах много доволен, дори има още носене в тях. Взех същия модел за резервни, пак на едно намаление, но още на втория ден се скъса едната кука, разлепиха се първата седмица отпред. Смених куката, залепих ги, и си ги нося.

        Коментар


        • #5
          От: Туристически обувки от Лидл ?

          Според мен е много вероятно да получиш за тези пари едно добро качество,а в Сортдирект са силно надценени като цена и качество...Естествено за тройно и четворно по-висока цена ще намериш може би и по-добри...

          Коментар


          • #6
            От: Туристически обувки от Лидл ?

            Мисля в понеделник да отида да ги пробвам , поне да видя как ми стоят на крака и дали са ми удобни.

            Ако са ОК , ще рискувам и ще ги пробвам. А пък ако стане така , че евтиното излиза скъпо здраве да е .
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              От: Туристически обувки от Лидл ?

              Имам този боклук
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6C3Cx2p.png
Прегледи:1
Размер:379.7 КБ
ID:5762761

              честно казано не знам защо още не съм ги изхвърлил...

              Коментар


              • #8
                От: Туристически обувки от Лидл ?

                Ако искаш евтини тур. обувки си вземи от Декатлон. По ще свършат работа.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • #9
                  От: Туристически обувки от Лидл ?

                  Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                  Имам този боклук
                  [ATTACH=CONFIG]924910[/ATTACH]

                  честно казано не знам защо още не съм ги изхвърлил...
                  Предполагам имаш причина да ги наричаш боклук , но все пак би ли споделил какво точно ?
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Туристически обувки от Лидл ?

                    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                    Предполагам имаш причина да ги наричаш боклук , но все пак би ли споделил какво точно ?
                    Неудобни ( в смисъл основата под плата, която реално дава формата на петата се впива кофти в глезените ) и пропускат вода доста по-рано от очакваното за обувки обявени като водонепропускливи.
                    Ако не се лъжа само веднъж съм ги носил по предназначение - на едни палатки в родопите август месец. Даже тогава ги носих едва няколко часа за да установя горното, след което си обух кожените кубинки и забравих и за неудобство и за влага.
                    Последно редактирано от _kalata_; 04-08-17, 22:31.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Туристически обувки от Лидл ?

                      Аз ще отговоря вместо колегата. Тези обувки имат водозащитата на сандал.
                      Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Туристически обувки от Лидл ?

                        хахаха....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Туристически обувки от Лидл ?

                          Два пъти съм купувал от тези от Лидъл,два сезона изкарват,леки са,не пускат вода и са Ок.
                          На двамата сина също имат по един чифт ,но те ги обуват рядко.
                          Аз ходя на работа с тях всеки ден.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Туристически обувки от Лидл ?

                            Много е важно обувките да са съобразени с обекта на туризъм и сезона. Това важи за всяка екипировка. Тези от Лидъл стават за леки разходки по отъпкани пътеки в добро време (касовата бележка се запазва за рекламация). За Рила и Пирин са нужни друг съвсем клас обувки даже и през лятото.
                            ...Вегетарианците са прекрасни. Обичам да ям вегетарианци и като се замисля, съм ял само вегетарианци...
                            ...0888 766485...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Туристически обувки от Лидл ?

                              В тая връзка пропускам да отбележа че ги нося зимата в Пловдив,и най много една седмица да има сняг при нас.Във сняг и студ по балканите, имам кубинки от австрийската армия, производство на диадора.Тея от Лидъл ги нося като работни обувки.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X