Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    И аз съм определено ЗА!
    Амммм, очаквах повече от теб, но явно си решил да не ми дърпаш ушите много тук, на мегдана.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Тея дни по стечение на обстоятелствата си носих активно брикчето. Майка ми го видя за пръв път и констатира, че кройката е много интересна /тя има сериозен посетителски опит из рови-рови обектите и там е виждала всякакви/, а впоследствие най-малко два пъти изказа мнение, че ми стои много добре
      Нямам забележки, по навик си ползвам левия джоб, но другите никак не са излишни и ако имаме нарастване на обстановката ще бъдат нужни
      Само за копчетата - каквото казаха и другите преди мен.

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Аз да питам:
        1. Какво стана със серийната желязна риза?
        2. Какво стана с проекта за железните гащи?

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
          Тея дни по стечение на обстоятелствата си носих активно брикчето. Майка ми го видя за пръв път и констатира, че кройката е много интересна /тя има сериозен посетителски опит из рови-рови обектите и там е виждала всякакви/, а впоследствие най-малко два пъти изказа мнение, че ми стои много добре
          Нямам забележки, по навик си ползвам левия джоб, но другите никак не са излишни и ако имаме нарастване на обстановката ще бъдат нужни
          Само за копчетата - каквото казаха и другите преди мен.
          Именно!

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Аз да питам:
          1. Какво стана със серийната желязна риза?
          2. Какво стана с проекта за железните гащи?
          В момента изчакваме развитието на международната обстановка, за да подберем най- подходящите за събитията гащи и риза. Може да отидем направо и на гащиризон. С качулка, лепени шевове и прочее.
          Иначе казано, от Маркетинг ми препоръчаха да изчакам, с цел изкуствено създаване на глад на пазара, в очакване да скъсате първата партида ризи. Освен това смятат, че обратната информация е недостатъчна за по- сериозни изводи относно настроенията и нуждите на потребителя от подобен род изделие.
          Плата съм го купил, ще се шие през май.
          За панталона, очаквах съдействие от хора, сведущи по темата. Взел съм за разкрой един панталон на 5.11, но ще трябва доста да го пообработя откъм джобове, гайки и прочее елементи. Вероятно, от оригинала ще остане само основната кройка и силует. Единственото готино нещо в него е конструкцията на "чатала", която е доста странна, но ще позволи свобода на движенията при клякане и ходене. Нещо подобно на подмишницата на ризата. Ако Венци и Злати дадат едно рамо и по този въпрос, ще бъда много благодарен.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Нови пет стинки. Велкрото не издържа на новия ми гсм. 270 g е
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Нови пет стинки. Велкрото не издържа на новия ми гсм.
              Ако си носиш горивосмазочните материали в джоба- нормално е.
              Кво стана? Разши се, меката част се разръфа или "кукичките" изтърваха? Може ли снимка отблизо на двете части на велкрото?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Наред изглежда велкрото, просто изпуска. Ще снимам утре.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Аз пък си чупя маникюра, докат си извадя запалката, ма си трая.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Венци,срам ме е че офисите ни са през 100 метра ,пък няма време.Ама не съм забравил,че първите 10-12 години ще е така.

                    Има ли някакви такива работни дрехи,по точно панталон.

                    Момъка на руски говори за памук,но ти си знаеш.Правите джобове са задължителни,на тях закачваме ножове,клещи,резачки ,фазомери, маркери и т.н



                    https://youtu.be/w41ZlZwtwcQ
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Те го те. Видимо нищо му няма. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:velkro.jpg
Прегледи:1
Размер:202.8 КБ
ID:5785667

                      Явно теглото на телефона му идва в повече.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Венци,срам ме е че офисите ни са през 100 метра ,пък няма време.Ама не съм забравил,че първите 10-12 години ще е така.

                        Има ли някакви такива работни дрехи,по точно панталон.

                        Момъка на руски говори за памук,но ти си знаеш.Правите джобове са задължителни,на тях закачваме ножове,клещи,резачки ,фазомери, маркери и т.н



                        https://youtu.be/w41ZlZwtwcQ

                        Ползвам тези панталони https://www.engelbert-strauss.de/bun...65181-277.html . Гледам че на етикетите на всички дрехи има и на български и предполагам че има офис и в БГ . Аз лично съм много доволен от комфорта . Единствен недостатък до момента е че ми е малко по-топло с тях и в момента ги замених с тези https://www.engelbert-strauss.de/arb...Origin=REORDER . Последните са от 100 % памук .
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Венци,срам ме е че офисите ни са през 100 метра ,пък няма време.Ама не съм забравил,че първите 10-12 години ще е така.

                          Има ли някакви такива работни дрехи,по точно панталон.

                          Момъка на руски говори за памук,но ти си знаеш.Правите джобове са задължителни,на тях закачваме ножове,клещи,резачки ,фазомери, маркери и т.н

                          https://youtu.be/w41ZlZwtwcQ
                          Толи, отваряш една много дълга тема, но ще се постарая да ти отговоря в няколко реда.
                          Момъкът се жалва, че досегашните му дрехи или са торба, или ако са ти по мярка, шевовете в чатала отиват на кино. slatanic може да ти сподели лични впечатления по този въпрос с мои дрехи. На следващите ще му подсиля съответните шевове, но тогава, вероятно, ще изпрегне платът. Младьежът от клипа е открил за себе си платовете с ликра "97 % хлопок и 3 % какого то там спандекса". Спандекс, стреч, ликра, еластан... наречи го, както искаш, това са търговски наименования на почти едно и също нещо. Факт е, че от няколко години насам, този материал се налага все по- сериозно в мъжките дрехи. Доскоро, беше приоритет на дамските и на "истинските мъже" им се струваше някакси гейско да турят такова нещо. В "търговските колекции" ние сме го вкарали отдавна, но в работното облекло имаме точно 3 фирми, които са се престрашили да го ползуват. Материалът си има някои недостатъци, но предимствата му са повече. Едно от основните му предимства е, че наистина можеш да зашиеш едно уширо маваши или йоко гери на натрапника, без да се налага после да ходиш на шивач (на чекръкчия- може би) с оглед на достолепната ми възраст. Ако ми дадеш една ценова категория, в която да се включа, можем да се разберем за джобовете- те са подробност.
                          Последно редактирано от Тропчо; 12-04-18, 20:14.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            @Тропчо - ако критерият за истинско мъжкарство е като клекнеш да си качиш м&дите при сливиците (както е с официалните ми панталони) - официално се обявявам за не-мъжкар. То затова и в свободното си време нося основно разни торбести военни панталони - щото ми е удобно да си мандахерцам макарите...
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Те го те. Видимо нищо му няма. [ATTACH=CONFIG]954058[/ATTACH]

                              Явно теглото на телефона му идва в повече.
                              Това велкро го сложих за проба, благодарение на личното посещение от представител на една белгийска фирма за такива работи. Реших да го пробвам. Ако си изолиран случай, бих го ползвал и занапред, но ако има и други недоволни, следващото ще е YKK. За него icerunner да каже. Пришиването на по- големи лепенки ще затрудни отварянето на джоба с една ръка, а магнитите и копчетата ги бистрихме вече...
                              Къф тоа тилифон бе? Да не е Нокиа 100, половин кило, с 10 см. антена- първият ми мобифон?
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Не мисля че е до модела велкро. Просто си има ограничения материала.
                                Нокия е фирма за тоалетна хартия основно, и не съм запознат с опитите им да правят гсм-и та не мога да сравня с посочения от теб модел.
                                Иначе най-обикновен сървайвърски тел ползвам - армор2
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X