Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Сега, ако целта е да се отпори нещо - при обещанието да пускаш серия, ще пробваме.

    Нека да кажа за джобовете - при мен имат почти чисто декоративна функция и дали са единични или двойни май няма значение. Има дотолкова че двойните изглеждат някак по-солидно отвън.

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Аз забелязвам общо свиване след пране и сушене. Все още ми става, но сега ми е точно по размер, докато в началото повече стоеше като връхна дреха и по добре покриваше нещата "за скрито носене" по колана. Плата продължава да ми е любим на пипане, ако може да се помисли върху предварителната обработка за да не променя размерите си горовия продукт.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Абе Тропчо, времето днес кара на едни размисли - предвижда ли се тираж, ризи с къси ръкави (горски)?
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Подсещаш ме за един период, га бехме млади. Направихме едни ризи без ръкави. Освен, че се запознах с няколко рокерски банди, до един- читави момчета, друг кяр нямаше.
          Всичко може. Ако тук 20 човека кажат "дай", ще пусна стотина бройки. Дотогава, смятам че е по- лесно да си резнеш ръкавите и да сдиплиш един подгъв (еле па, ти) отколкото да си наставиш липсващия ръкав.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Разбрах та...
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Освен това ръкавите могат да се навиват . На повечето военни ризи си имат едно езиче с копче .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Сиреч, използувайки инструментите на мултилевълмаркетинга, мога да разчитам на положителни отзиви. Остава да се спазарим, колко да платя на всеки от вас.
                Само твърд % от реализирани от конкретния човек бройки Единственния инструмент от MLM в случая е препоръката.....
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Тъй! Докато чакам някой да напише тук нещо, вече имам плата, а мисля че намерих и копчетата- един от най- сериозно критикуваните елементи.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180226_214714.jpg
Прегледи:1
Размер:652.5 КБ
ID:5782035


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180226_204128.jpg
Прегледи:1
Размер:680.4 КБ
ID:5782036


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180226_204449.jpg
Прегледи:1
Размер:597.7 КБ
ID:5782037


                  Имат незначителна разлика в окраската (която ще се запази при боядисването) и профила. Здрави са, удобни за работа и струват 4,5 стотинки/бр. каквото и да значи това.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Някой да каже нещо в петък вечер? Тия копчета харесват ли ви?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      на мен ми харесват.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Тамън са.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          И аз съм определено ЗА!
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Изглеждат добре, ама тези само с две дупки май се чупят по-лесно - много зависи от материала им. Може да се направи тест - сравнение с динамометър, с еднакви конци.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Мисля, че зависимостта брой дупки/ здравина на копчето е обратна.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Аз поръчах две бройки, получих една брик от по-тънкия плат. Със сигурност ще участвам във втора серия за такава от по-дебелия плат, тъй като главно заради това я искам. Ако може в дължините на ръкавите да има размери, независимо от обиколката на шкембето. Но предполагам за такива малки серии не си струва. За експлоатацията нищо не знам, защото зимата не е сезон за разхождане по риза от тънък плат. А когато отгоре има пуловер, все едно какви джобове и финтифлюшки ще има ризата.
                                На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                                "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X