Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раница за 72 часа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Раница за 72 часа

    Като живее пред монитора/телевизора.

    Коментар


    • От: Раница за 72 часа

      А как да отиде в гората без раница за да разбере каква му трябва?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Раница за 72 часа

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        А как да отиде в гората без раница за да разбере каква му трябва?
        Може и с градския транспорт -избор голям
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • От: Раница за 72 часа

          Е за това се пуля и аз,регистриран сьм от известно време,чета от доста преди това,десетина години ще станат и нещо в някои случаи не познавам форума.
          Питаш за раница и ти обясняват,че и с ножче става,питаш за пушка и ти казват колко си некадьрен и опасен стрелец,питаш за ............


          Пита за раница и сьвсем ясно се е обосновал защо пита пьк ние му правим психологична картина колко бил луд.

          Нищо де,разбрахме се,не е за хора там,а за родени научени и знаещи кое и как
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Раница за 72 часа

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Е за това се пуля и аз,регистриран сьм от известно време,чета от доста преди това,десетина години ще станат и нещо в някои случаи не познавам форума.
            Питаш за раница и ти обясняват,че и с ножче става,питаш за пушка и ти казват колко си некадьрен и опасен стрелец,питаш за ............


            Пита за раница и сьвсем ясно се е обосновал защо пита пьк ние му правим психологична картина колко бил луд.

            Нищо де,разбрахме се,не е за хора там,а за родени научени и знаещи кое и как
            Ти сигурен ли си, че си чел началото на темата? Чак в осмото мнение почти стана ясно какво точно му трябва. После до края на първата страница му казаха каква раница да си купи. Ма той искал някой да му каже къде точно да иде да ги види. В София не може да намери спортен/ловнорибарски магазин с раници, а ще ходи да оцелява в гората...
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • От: Раница за 72 часа

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:58602_092_02.jpg
Прегледи:1
Размер:2.0 КБ
ID:5642822

              5.11 в размера който тьрсиш намалена на 130 пари.Тия имат редовно намаления та ако я дебнеш може и на половината да я грабнеш,с пращането не ги знам как са,мислена за твоята цел.

              http://advancedsurvivalguide.com/201...72-molle-pack/

              А долу тема сьс 100 страници снимки на тая и подобни,да си засечеш размера.

              http://edcforums.com/threads/show-us...1-bags.109646/




              Ето я накичена,имай в предвид,че тоя е двийно на моите кила и това ако той го носи аз го влача.ГАРАНЦИЯ няма да помькна лаптоп или 2,но виж телефона с картите си го взимам,че и макспедишьн имам за него.

              http://www.spike-team.com/prepping/72-hour-pack/
              Последно редактирано от BENZBOSS; 21-02-15, 16:39.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Раница за 72 часа

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Ти сигурен ли си, че си чел началото на темата? .
                АБСОЛЮТНО СИГУРЕН,шанса човек да пита за джипка пьк да се подразбира,че му трябва да е с 2.5 инча лифт е минимален според мен.И нали форума е за питанки и обмяна на онформация,как да пита Кьде и кой магазин си заслужава?

                Пак да го кажа - тоя ТИП раници това му е името,няма да я крьсти 60 литровка защото много хора я знаят като 72 часа бьг аут.Мойта 72 часова както казах я ми потрябва за 6 минути я не,но това и е името и така я знаят и така я тьрси човека.

                Пьк може и аз грешно да чета
                Последно редактирано от BENZBOSS; 21-02-15, 16:41.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Раница за 72 часа

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Пак да го кажа - тоя ТИП раници това му е името,няма да я крьсти 60 литровка защото много хора я знаят като 72 часа бьг аут.
                  Аз съм си прост човек и не бях чувал за такива, а и си ги купувам на литри в зависимост от това какво искам да сложа в нея, а не в зависимост от това някой теоретик да я е сметнал, че ще събере това, което според него ще е необходимо на всеки за 72 часа

                  А се оказа, че и тук си се продават, ама понеже друг е смятал времето и цената е такава:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02q.jpg
Прегледи:1
Размер:98.4 КБ
ID:5642824

                  Та гледайки професионална раница за 72 часа, то излиза, че трябва да се купи 50 литрова, на която да се отваря цялото лице.
                  Да, ама както писах по-напред, автора на темата пусна друга тема, в която питаше как да събере по 10л вода на човек, защото по "сървайвълистките" форуми пишело, че толкова трябва. Та стигаме до фундаменталния въпрос, може ли 50 литрова раница да събере 30 литра вода?
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Раница за 72 часа

                    Е аз за това се чудя правилно ли чета,знам как ги водят и как ги крьщават и как ги мислят та цяла страница минала преди да се разбере 72 часа раница какво е.По модерно му някак си,западно са я смятали,един вид колко ти харчи колата - с един галон 15 мили минава,тук с една раница 72 часа караш или нещо такова.

                    За 10 литра вода в България няма смисьл,за 24 кинта има прекрасни филтриращи системи в Амазон,това не е Калифорнийска пустиня,но и това не го смятам,пита човека и ясно,че е на тьмно.


                    и тая горе е 55 литра,пише го
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Раница за 72 часа

                      Аз да питам нещо друго -Айде взехме раницата еди колко си кила .Да ам трябва да се носи а с джапанки не става.Аз зиме лете съм с ,,кубинки'' с Vibram по мимнимум 10 + часа на ден По обектите по необходимост останалото време по навик.Едни добри обукви започват от 150Е нагоре че да издържат раница 40-50-60+кила
                      Grand Vitra ddis 2008
                      SEAT Althea XL tsi 2010
                      Mitsubishi Canter

                      Коментар


                      • От: Раница за 72 часа

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Е аз за това се чудя правилно ли чета,знам как ги водят и как ги крьщават и как ги мислят та цяла страница минала преди да се разбере 72 часа раница какво е.По модерно му някак си,западно са я смятали,един вид колко ти харчи колата - с един галон 15 мили минава,тук с една раница 72 часа караш или нещо такова.

                        За 10 литра вода в България няма смисьл,за 24 кинта има прекрасни филтриращи системи в Амазон,това не е Калифорнийска пустиня,но и това не го смятам,пита човека и ясно,че е на тьмно.
                        Чакай да систематизираме темата:
                        Страница първа: Казаха му да си купи 60 литрова раница, на която да се отваря цялото лице или да е разделена с „диафрагма", т.е. да има основен обем и да се отваря и долното отделение.
                        Всички останали страници: Разсъждения на тема трябва ли ни раница, какво да се сложи в раницата, защо има значение къде се намираме, накъде да се тича (с раница и без), колко бързо да се тича (пак с раница и без), защо е добре да си държим резервни запаси по маршрута на тичане и други бля, бля...
                        Който разбрал, разбрал. Който не, продължава да чете и това е.

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        и тая горе е 55 литра,пише го
                        А, пишело го в характеристиките, а в описанието пише "капацитета е приблзително 50 литра"
                        Последно редактирано от silverfox; 21-02-15, 17:14.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Раница за 72 часа

                          Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                          Аз да питам нещо друго -Айде взехме раницата еди колко си кила .Да ам трябва да се носи а с джапанки не става.Аз зиме лете съм с ,,кубинки'' с Vibram по мимнимум 10 + часа на ден По обектите по необходимост останалото време по навик.Едни добри обукви започват от 150Е нагоре че да издържат раница 40-50-60+кила
                          И какво питаш точно,сложи една питанка,че да я намеря.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Раница за 72 часа

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Чакай да систематизираме темата:

                            А, пишело го в характеристиките, а в описанието пише "капацитета е приблзително 50 литра"


                            А да видиш 'що се хиля аз тука.И темата систематизирахме.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Раница за 72 часа

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              И какво питаш точно,сложи една питанка,че да я намеря.
                              Питам че ми стана вече смешно.Хубаво нещо раницата ,аз има три но когато минавам през Samaria Gorge и като ги гледам туристите с много скъпи раници и с маратонки и крака подути ,изкълчени и разкървавени -раницата иска носене и който незна си пати.
                              При тукашние балкани като ходим на лов с раница на гръб едни обувки Lowa или Meindl изкарват максимум еди сезон 250-300е на сезон
                              Grand Vitra ddis 2008
                              SEAT Althea XL tsi 2010
                              Mitsubishi Canter

                              Коментар


                              • От: Раница за 72 часа

                                Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                                Питам че ми стана вече смешно.
                                Е не знам какво питаш и това си е,успех в намирането на отговора
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X