Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да има впечатление от подобен елек?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да има впечатление от подобен елек?

    По нашия край му викаме елек, някои му викат жилетка.. все едно. Та.. харесал съм си един елек The North Face. Бях на хижа Плевен в началото на месеца и видях един човек с такъв. От тогава го сънувам. Но преди да го купя, реших да се допитам до вас. Струва ли си?
    В сайта на българския вносител, елекът e 249 лева. Пращам ви линк към европейския сайт, защото иначе ще е като реклама.
    Ще се радвам ако чуя мнения.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CFK3JK3.JPG
Прегледи:1
Размер:20.4 КБ
ID:6078093
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Някой да има впечатление от подобен елек?

    За какво ще го ползваш? Леко тъничък идва. По мое мнение може да го ползваш като средно дебел полар. Пролет и есен за горен слой, а зимата за среден и както си видял ти в затворено помещение. Удобен е за интензивни дейности, без да пречи като истинско яке.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #3
      От: Някой да има впечатление от подобен елек?

      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
      За какво ще го ползваш? Леко тъничък идва. По мое мнение може да го ползваш като средно дебел полар. Пролет и есен за горен слой, а зимата за среден и както си видял ти в затворено помещение. Удобен е за интензивни дейности, без да пречи като истинско яке.
      Трябва ми главно като ходя по планините. Както казваш ти, като е по-топло за връхна дреха, а зимата за среден слой и като съм си вътре в хижата. Имам два полара на същата марка, като до сега те ми играят връхна дреха лятото. Въпреки че и поларите ги взех, уж за като ходя по планините, а пък не ги свалям. Няма да се учудя ако и с елека стане същото.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Някой да има впечатление от подобен елек?

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        ...
        Ще се радвам ако чуя мнения.
        Сигурен ли си

        Ето ти мнение: Норт фейс: единствената марка даваща качеството на Колумбия (по-евтини) на цената на Арктерикс (по, ъъъ, не-евтини). Никога не съм имал нищо лошо тяхно, но и никога не е било по-добро от другите, за сметка на това - винаги е било много по-скъпо (и с много повече претенции, но тук пазара е различен, може в другите държави да не са толкова надути). Отделно че (пак специфично за моето ежедневие) - тук всеки втори е с тая марка, да облечеш Норт Фейст е все едно да караш бежава Е класа в Кьолн

        Ако ти е на сърце - тук цената е по-висока (същото число но в долари), тъй че ако ти е на недоспиване - взимай.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Някой да има впечатление от подобен елек?

          Елека е супер, но преди да изхарчиш 250 лв сравни и алтернативите
          Като начало виж керимор в спортсдирект и кечуа в декатлон. Не те убеждавам разбира се да взимаш по-евтин продукт, но ако не те бият парите през ръцете е хубаво да сравниш какво получаваш за парите си. Специално на керимор елека, който се казваще KS750 или нещо такова е с отлично качество според мен.
          Също така бих те посъветвал да помислиш и да пробваш дали да вземеш елек или яке с ръкави. Като тегло има якета с ръкави, тежащи колкото много лек полар (300-400 г)
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #6
            От: Някой да има впечатление от подобен елек?

            Ъъъ, аз не исках да съм толкова директен, че може да държиш на марката, но и двамата ти казаха много точно нещата. Аз имам яке Кечуа със същата дебелина. За това си позволих да изкажа мнение.
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #7
              От: Някой да има впечатление от подобен елек?

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Сигурен ли си

              Ето ти мнение: Норт фейс: единствената марка даваща качеството на Колумбия (по-евтини) на цената на Арктерикс (по, ъъъ, не-евтини). Никога не съм имал нищо лошо тяхно, но и никога не е било по-добро от другите, за сметка на това - винаги е било много по-скъпо (и с много повече претенции, но тук пазара е различен, може в другите държави да не са толкова надути). Отделно че (пак специфично за моето ежедневие) - тук всеки втори е с тая марка, да облечеш Норт Фейст е все едно да караш бежава Е класа в Кьолн

              Ако ти е на сърце - тук цената е по-висока (същото число но в долари), тъй че ако ти е на недоспиване - взимай.

              И на мен ми е правило впечатление, че американците много обичат Норт Фейс. Тук пък е обратното, доста малко хора знаят за тази марка. Все пак сме в страната на Adidas.

              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
              Елека е супер, но преди да изхарчиш 250 лв сравни и алтернативите
              Като начало виж керимор в спортсдирект и кечуа в декатлон. Не те убеждавам разбира се да взимаш по-евтин продукт, но ако не те бият парите през ръцете е хубаво да сравниш какво получаваш за парите си. Специално на керимор елека, който се казваще KS750 или нещо такова е с отлично качество според мен.
              Също така бих те посъветвал да помислиш и да пробваш дали да вземеш елек или яке с ръкави. Като тегло има якета с ръкави, тежащи колкото много лек полар (300-400 г)
              Хм, виждал съм няколко пъти керимор на живо, но не ми е привличало вниманието. Ще се опитам да се сетя, кой приятел имаше такъв елек. Аз избрах Норт фейс, защото ми се струват изключително здрави и си струват парите. Примерно, имал съм доста полари от sportsdirect, които от прането и носенето се захабяват. Първият полар на Норт фейс ми е от почти година. Не го свалям, дори и на аватара съм с него , без майтап, пере се поне 3 пъти в седмицата и е като нов. Затова избрах отново Норт фейс и за елек. Ще видя, ще проуча още въпроса.
              Благодаря Ви.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #8
                От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                Норт Фейс нямам ни едно ако не говорим за кьси плажни,но там и качество не се гони,едва ли ще ми льсне задника.

                И в други теми сме го дьвкали това и там сьм на Гублинското мнение - има ли Колумбия АЗ поне забравям за Фейса.

                По темата - такова подобно имам на Мармот,от 120 кинта го намерих за 50 и нещо и няма такьв кеф.Сьбира се в кой да е джоб на якето или раницата,леко,топли,ципове по джобовете........красота.Не е яка материя с която да дереш из храстите,но пьк да си метнеш и да закараш сина на училище с него си е супер,сгрява за нула време,това от преди 15 мин.

                Виж колко е пьлно това - дали е 500 или 800 или с 2 думи колко пух са му сложили,пьрвия не е по-лек от втория,но пьк и не грее колко него.За 250 ваши парици как и да го вьртя ще намеря спокойно 800 и ще ми останат,това сьщо е 800,просто марката и парите не ми харесват на мен.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                  Мармот си е класа, но до сега не съм се сещал да потърся елеци на тази марка. Въпросният елек е 800, даже го пише долу в дясно на елека.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                    Аз всъщност нямам нищо против норт фейс. То си е точно като адидас в областта на аутдора - масов, качествен, горе-долу скъп без крайности в никоя посока. Тук обаче (България) именно цената често е малко крайна... Например за още 20 лева можеш да вземеш пухен елек Montbell като там качеството е върха на сладоледа, ама наистина....
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                      Аз всъщност нямам нищо против норт фейс. То си е точно като адидас в областта на аутдора - масов, качествен, горе-долу скъп без крайности в никоя посока. Тук обаче (България) именно цената често е малко крайна... Например за още 20 лева можеш да вземеш пухен елек Montbell като там качеството е върха на сладоледа, ама наистина....
                      Интересното е, че във всички сайтове в чужбина, цените са почти същите като в България. Е, друг въпрос е минималната заплата.
                      Като споменахме Адидас, един техен елек е 150-200 лева. Почти колкото Норт Фейс. А мисля, че качеството е далеч по-ниско.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                        Сега ние с Боса си говорим, но не ни слушай чак толкова. Тук Колумбия бичат яко аутлети/фирмени преоценени или както там се казват магазини, и просто неща които са били на 300 зелени (истински триста, не да им сложиш етикет триста за да ги продадеш на 200) относително редовно се появяват по 70. Идеята е да не го търсиш в момента в който ти потрябва (зимата), а в момента в който само като погледнеш яке и ти потича пот допълнително под единствената тънка фланелка и без това залепнала от жегата. Днес е минус десет, и съм баш с такова, купувано лятото. От слоеве не разбирам особено, знам само че са две якета в едно (подплатата е на цип и като я махнеш си става на отделно яке), а аз нося само горния слой и си ми е добре.

                        Та идеята е че като видим елек на "нормална" цена и леко повдигаме вежда.

                        Норт Фейс също имат аутлет, но там стратегически разстилат намаленията така че да трябва да се постараеш истински за да събереш пълен комплект. Днес ще пуснат намален единия слой, другата седмица другия - а ние сме мъже, на аутлет ни водят с рев, молби и обещания.

                        Та като се замисля - в крайна сметка не знам дали Колумбия се води по-евтино. Излиза по-евтино, да.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                          В Берген често посещавам един спортен магазин със жестоки намаления. Продават основно Мармоти Ако не бързаш (обикновено всяка седмица минавам от там) мога да огледам следващия път за елеци и да доложа? Ако си харесаш нещо мога да ти го взема. На 20ти тръгвам за България...
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Сега ние с Боса си говорим, но не ни слушай чак толкова.
                            Та идеята е че като видим елек на "нормална" цена и леко повдигаме вежда.

                            Норт Фейс също имат аутлет, но там стратегически разстилат намаленията така че да трябва да се постараеш истински за да събереш пълен комплект. Днес ще пуснат намален единия слой, другата седмица другия - а ние сме мъже, на аутлет ни водят с рев, молби и обещания.

                            Та като се замисля - в крайна сметка не знам дали Колумбия се води по-евтино. Излиза по-евтино, да.
                            АЗ на нормална цена нищо не купувам.Ма гьските им били Унгарски......е па 3 гьски 200 долара ли са,аз село сьм виждал,гьска като гьска

                            Не ме карайте да ви снимам етикет с намаление 98%,ма лято било,ма топло било,ма нам си какво,но за 10 кинта от над 450 как да не го купи човек.Сьщата работа с тоя моя елек - завлече ме жената в Колорадо,кьде се набутах за чувал да си тьрся в един магазин за алпийско и това висеше там на 50 и няколко кинта.Само го погледнах дали е 800 и пляс.
                            Има магазини в които влизам и такива в които не ми се влиза - пред Колумбия и Норт,влизам в колумбията и знам защо,проблеми с техните сьм нямал.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                              В Берген често посещавам един спортен магазин със жестоки намаления. Продават основно Мармоти Ако не бързаш (обикновено всяка седмица минавам от там) мога да огледам следващия път за елеци и да доложа? Ако си харесаш нещо мога да ти го взема. На 20ти тръгвам за България...
                              Много благодаря за офертата. Лошото е, че мисля да закупя елек чак към Март, Април месец, защото сега.. пусто му и ски.. карат ми се и всичките ми спестявания заминават там. Просто реших да пусна темата по от рано, за да знам за какво събирам. Ти ще се връщаш пак в Норвегия, така че ще се чуем. Благодаря още веднъж.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X