Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nike Pro Combat или Under Armour

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nike Pro Combat или Under Armour

    Здравейте, някой ползвал ли е двете марки, защото гледам, че напоследък Under Armour добиват голяма популярност и най-вече ме заинтригува рекламираната им способност да подтискат миризми. Аз засега съм ползвал само Nike Pro Combat и съм много доволен - според вас има ли смисъл да сменям марката или всичко е реклама.
    Александър

  • #2
    От: Nike Pro Combat или Under Armour

    Има

    дьлгата версия искаш ли я?


    Няма студено,няма жега,половината неща като долни или основни слоеве са ни Армър,топли,не смърди,влача се по корем с тях,в жегата държи 'ладно........Е малко са цифра ма си заслужават от всякъде.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Nike Pro Combat или Under Armour

      Да, искам я. Пробвал съм какво ли не - Мизуно, Асикс, Адидас - смърдят. Имам и термобельо от мерино (то е за други цели) - пак се вмирисва. Найк - добри са, но моята е без ръкави, та не знам как ще е ако взема с ръкав, съмнява ме че и там ще е същото.
      По-скоро ме интересува към кой модел да се насоча - дали има смисъл да взимам Cold Gear, защото сега Heat Gear са на промоции, все пак са летни. Как са и като размер, че тук няма къде да премеря - в смисъл дали си отговарят, поне при M размера.

      П.П. Ако някой даде съвет и как да си ги закупя най-тънко, ще е супер, че не ми се разправя с нашите митници.
      Александър

      Коментар


      • #4
        От: Nike Pro Combat или Under Armour

        Не смърди,но молим ти се не ме карай да обяснявам как половин океан не си сменям фанелката и пак не смърди.

        Колд Гиьр ма кой,имат компрес,имат нормален,имат торбест модел и си отговарят на размера всичко без компреси,него го взимаш размер по-голям ако нямаш шкембе или 2 размера за шкембести.От горе изброените Асикс съм нямал,но пък и Колимбиа и Норт Фейс и наука дето го спомена........и няма кое да бие Ъндьр Армьра.

        Термобельо имам на Колвейл / не съм писател,не ме бийте / като за начинаещ сноубордист дето не си става от задника.Това за ултрасупердупер студено,за нормално ти препоръчвам Пума от синтетиката им и Колд Гиьр 4.0 клин или експедишънс сериата им.

        От къде да ги купиш не знам,аз моите ги скубя на Ибей,че за един клин 70 кинта няма да им да,макарите на са ми златни
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Nike Pro Combat или Under Armour

          Твърдо за Ъндър Армора... имам около 5 фланелки хот гиър и две колд гиър....Няма такава радост. Наистина не се вмирисват. Друга много приятна фирма за тези неща- Хели Хансен. Друга хубава марка макар и малко не особено бюджетна - Термо Суед.
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #6
            От: Nike Pro Combat или Under Armour

            Седя от няколко дни и гледам. Има някакви отрицателни ревюта по английските сайтове - имам чувството, че качеството за Европа може да не е същото. Вие вашите в САЩ си ги купувате вероятно... Ще разгледам още малко и ще видим какво ще измисля.
            Александър

            Коментар


            • #7
              От: Nike Pro Combat или Under Armour

              За кое,кой модел и от какво се оплакват?

              Щото на някой ми е все тая,че червеното да речем не било достатьчно розово или му стегната на шкембето,а той носел само ХХЛ,а сега след празниците го хванал запека и нещо му стЕга.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Nike Pro Combat или Under Armour

                Ами оплакват се най-вече от европейските модели - има някакъв Cold Gear Evo - казват, че се отпускала яката и се вмирисвал и като цяло качеството не било така добро. Разправят, че били къси и в ръцете им били широки (то и аз не съм с големи бицепси, така че не знам как ще е, а няма къде да пробвам). На шкембето няма опасност да ми стяга, по-скоро се случва да ми стягат в гърдите и раменете подобни неща. А иначе сега съм си харесал един в продавалника, колд гиър с два слоя и като нищо мога да го отнеса, дават го на 60лв с етикетите. Цвета не ми дреме какъв е, аз така или иначе го нося отдолу. Само още не мога да реша какво ми трябва точно, все пак засега не предвиждам да изпадам в много екстремни ситуации и да седя с часове навън и не знам дали не е по-добре за мен да си взема тениска Heat Gear, която ще е по-използваема през цялата година.
                Александър

                Коментар


                • #9
                  От: Nike Pro Combat или Under Armour

                  Това е като избор между ботуши и джапанки,едното е за студ,другото за жега.Ако е добър модел това за 60 лева си заслужава всяка стотинка.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Nike Pro Combat или Under Armour

                    Ползвам ъндър армор колд гиър и хот гиър. Като термо свойства е супер, зимата топли, но с подходящите дрехи върху него. Но, лично на мен тези материи са ми малко дразнещи, особено когато е по тялото и трябва да стоя с него над 30 часа и накачулен с екипировка като коледна елха.

                    П.П. Хай тек облеклата противоречат на доста изпробвани принципи, примерно през лятото широки дрехи, а не плътни по тялото. Доста народи ги ползват от векове. Като се замисли човек имам за какво. Е ако е за военна употреба не става. не може да е накичен войника и да ходи с роба.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Nike Pro Combat или Under Armour

                      То на тия ъндър армор само цените като им погледнах и ми стана даже прекалено топло та чак се изпотих!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Nike Pro Combat или Under Armour

                        Ами погледни Skins и ще стане суна
                        Александър

                        Коментар


                        • #13
                          От: Nike Pro Combat или Under Armour

                          Те тия се носят когато не ти е много до пране,искаш да си топъл даже и леко мокър,да са леки и здрави и да не смьрдиш на катерички на третия ден.За това са тия пари.
                          Другите които бих препоръчал,но трудно се намират там в Европата са REI нам си кой модел.Изглеждат смотано,нормална цена са,отговарят си на номера и не смърсят като тия от 5 кинта,в такова рекорда ми е почти 2 седмици и никой не се оплака.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X