Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся камуфлажен плат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся камуфлажен плат

    Здравейте, от скоро ми се върти една идея в главата да бутна интериора на колата, но не мога да си намеря камуфлажен плат. Интересувам се от следната разцветка:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bn13.jpg
Прегледи:1
Размер:19.2 КБ
ID:5992357
    Ще го ползвам за пре тапициране, така че найлонови и брезентови и т.н.т платове не ми вършат работа. Нека ако някой има информация от къде мога да си поръчам да ми пише. Може и в темата, може и на ЛС. Във Варна ако има магазин направо ще е перфектно, но и сайт или телефон на магазин от друг град също ми върши работа. Благодаря Ви предварително!
    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  • #2
    От: Търся камуфлажен плат

    Трудно ще намериш такъв плат в България. И на мен ми се въртят тия еротични мисли но уви няма намиране или не евтино. Нормален плат ще намериш но ще издържи точно 10-15 возения и ще го разкъсаш .. Точно брезентов или кордурен плат ти трябва за да стане максимално здраво и реалистично. С нормален плат ще седи все едно си си купил калъфки от лефчето. Другия вариант е изкуствена кожа но пак си трябва ровене по сайтовете извън България.
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

    Коментар


    • #3
      От: Търся камуфлажен плат

      От подлеза на гарата последно си купувах камуфлажен плат но не тази разцветка.
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #4
        От: Търся камуфлажен плат

        Някой друг?
        [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

        Коментар


        • #5
          От: Търся камуфлажен плат

          На Сточна гара в София има магазин на фирма за работно облекло, от тях съм си купувал няколко чифта панталони в приблизително тази разцветка (Duvi да каже дали е същата, той ме е виждал с тези панталони). Със сигурност дрехите ги шие самата фирма (преправяха ми нещата по моя поръчка), така че най-вероятно имат и платове на склад. Ако те интересува - драсни ЛС да ти дам координати на магазинчето.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #6
            От: Търся камуфлажен плат

            В Габрово е завода в който такът платовете за нашата и не само армии.Търси в нета фирма "МАК".

            Коментар


            • #7
              От: Търся камуфлажен плат

              В Перник ,когато купувах за ховъркафта ,да тапицирам седалка имаше подобен ,както ми каза продавача ,''нова шарка'' .Старата с много зелено ,а тази беше посемпла малко .Снимката ти черно бела ,или именно е такъв плата ? Мога да проверя ако кажеш ,не ми е много близко ,но все пак ,цената ,ако не се лъжа ,беше около 5 лв

              Коментар


              • #8
                От: Търся камуфлажен плат

                Първоначално публикуван от stefan stoev Преглед на мнение
                В Габрово е завода в който такът платовете за нашата и не само армии.Търси в нета фирма "МАК".
                http://www.mak.bg/bg/fabrics/military_fabrics.html Провери тук, доста хора си купуват от този фирма.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся камуфлажен плат

                  Продавам платове от 21 години. Това, което ти трябва е арт. Балкан /на Мак-Габрово/ или някой от артикулите на Вратица-Враца, но задължително хидрофобиран, грунд, щампа. Незнам дали все още се произвеждат, но все 7-8 м. ще се намерят. Друг вариант е бризент на Рилски лен-Самоков или арт. Поморие /плат за шезлонги/. От всичките най-подходящи са материалите на Вратица-Враца, но тази щампа и разцветка е трудна работа. До сега съм я виждал само веднъж преди 10-тина години и то в зелено-кафяво.
                  Всички изброени БГ материали са 100% памук или с малко синтетика в състава.
                  ПП Преди години Мак купиха и завода в Благоевград, така че и там е вариант. За жалост бастисаха Галатекс-Варна, но там имаше само тънки /ризарски/ камуфлажи и то не тяхно производство, а сега има само едно НИЩО!
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся камуфлажен плат

                    Първоначално публикуван от juri_fursov Преглед на мнение
                    .... ,цената ,ако не се лъжа ,беше около 5 лв
                    За тази цена вероятно е голям боклук, или в добрия случай щок и късмет за купувача.
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся камуфлажен плат

                      Благодаря на всички! Тези платове от фирма МАК съм ги гледал но не съм сигурен дали ще ми свършат работа. За момента търсих от ибей и изпратих няколко запитвания и всичко ако е окей май ще си поръчвам от извън БГ.
                      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X