Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Buff cyclone headwear

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Buff cyclone headwear

    http://www.buffwear.com/buff-headwear/cyclone-buff

    Някой ползвал ли подобно чудо и доволни ли сте.
    Александър

  • #2
    От: Buff cyclone headwear

    Така показано не мога да вдена много. Някакъв вид кега за глава ли е, кърпа, боне(балаклава)? Аз имам две подобни, различни вида. Единия в сгънат вид става на шапка, също така и за шал, в разгънат става на боне и го ползвам за ветровка (windstopper). Другият го ползвам само като шал и шапка.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #3
      От: Buff cyclone headwear


      Такова някакво нещо - уж на всичко ставало. Има го в различни варианти - това което съм показал е най-скъпото и е с gore-tex мембрана. Аз си мисля дали да не си купя по-обикновеното за около 25 лв. за да видя дали ще ми хареса. Май ги има в един магазин в София, тия дни ще гледам да ги видя на живо.
      Александър

      Коментар


      • #4
        От: Buff cyclone headwear

        Да, да, аз съм за, абе ако ги поръчваш от чужбина вземай две, ако е от тук пиши на лични. Преди две години ми попадна такова нещо, но не си взех, защото бяха памучни. Моите (всъщност едното се вижда на аватара) са от така наречения полар, но не са полартек. и да практични са.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #5
          От: Buff cyclone headwear

          Ползвам такова от около 2 години. Предпочитам го пред шал... заради многото приложения. Моделите които ползвам са евтини и леки. Има го по оръжейните магазини синтетики някви но съм доволен. И за лятото става да те пази от прахоляк и изпотяване по и около врата
          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
          A POS
          0885600200
          За момента пасажер

          Коментар


          • #6
            От: Buff cyclone headwear

            Аз имам такова с полартек. Предполагам е друга марка, в Англия ги наричат "tube". През зимата е доста практично-шал, шапка и маска в едно.. Летният вариант ме заинтригува-пиши ЛС, ако ги има в София.

            Коментар


            • #7
              От: Buff cyclone headwear

              Еееее, видеото е Лудница! Пълен хахо и с тоя писклив глас.... не не.
              Супер готин е Бъфа. Нямам, но съм ползвал. Прекрасна работа. Ако е от полар, разпъва ли се толкова много? Или е от Polartec Power Stretch ?

              http://youtu.be/PtO1khcGTjk

              Коментар


              • #8
                От: Buff cyclone headwear

                Хех,днес взехме на децата и жена ми BUFF-ове по 10 кинта.Водят се зимни-technical fibre/polyester microfibre,демек имат и по-плътна част. За мъжки не питах,щото се бях отплеснал по други неща в магазина,но тези които купихме, сега заради темата ги мерих и зимната/поларената/ част ми е малка,по-тънката ми е ок.Сигурно става въпрос за размер.Мембрана за тези пари нямат.

                Коментар


                • #9
                  От: Buff cyclone headwear

                  Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                  Хех,днес взехме на децата и жена ми BUFF-ове по 10 кинта.Водят се зимни-technical fibre/polyester microfibre,демек имат и по-плътна част. За мъжки не питах,щото се бях отплеснал по други неща в магазина,но тези които купихме, сега заради темата ги мерих и зимната/поларената/ част ми е малка,по-тънката ми е ок.Сигурно става въпрос за размер.Мембрана за тези пари нямат.
                  За това следващия път няма да се пускаш от ръката на жената. А по темата, въпроса беше дали са практични и излезе, че са. То е ясно, че евтините нямат мембрани, но топлят, обират потта, абе функционални отвсякъде.
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Buff cyclone headwear

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    За това следващия път няма да се пускаш от ръката на жената. А по темата, въпроса беше дали са практични и излезе, че са. То е ясно, че евтините нямат мембрани, но топлят, обират потта, абе функционални отвсякъде.
                    Като влезем в туристически магазин,се разделяме и виждаме обикновено на касата.

                    Идеята ми беше за тези конкретно,ако някой го интересува,да пише ЛС за координати.За тези пари материала е добър,има избор на цветове.Произведени са в Италия за Бг фирма/според етикета/.Пробваха се различните приложения по картинките и се получават.
                    Виждал съм и летни такива,без поларена част.
                    Ще взема да се поинтересувам и за мен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Buff cyclone headwear

                      Бъфове съм виждал (и имам) 2 типа - едни са 100% синтетика (летни), другите са подплата от полартек до половината от дължината на бъф-а зимни.

                      Аз лично повече си ползвам летния, докато обикалям по чукарите. През деня го връзвам тип пустинна шапка (нося го обикновено в комбинация с тропическо боне) - да ми пази врата от изгаряне, а също така - идеално попива потта от тиквата, да не ми се стича в очите. По същата причина е много удачен за носене и под каска - колоездачна, алпинистка.

                      Вечерно и нощно време го връзвам тип шапка "кап@тка", че ми мръзнат ушите. Много практична вещ. Зимния бъф досега не съм го ползвал, предпочитам шамия (хем има и повече приложения).
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X