Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръкавици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръкавици

    Добър ден и Честита Нова година на всички съфорумци!!!!
    Ето какво ми донесе Дядо Мраз.....
    Бродейки с последни усилия във веселата и неуморна компания на жена ми на 31,12,2011 год.,около13,00ч.натоварен с две големи торби с госпожата влязохме в поредният магазин...оказа се втора употреба....и просто я оставих да се вихри...аз седейки до щанда с продавачката и разменяйки по някоя банална фраза, без да искам се загледах в един кош пълен с детски шапки и съвсем автоматично бръкнах вътре.....и попаднах на тези ръкавици.Премерих едната и ме обхвана чувството, че съм открил нещо наистина ценно и то срещу невероятната сума от 4/четири/ !!!!!!!! лева,премерих и другата и взех командирското решение, че ще бъдат мои.
    Ръкавиците са марка "TRESPASS",за първи път попадам на нещо подобно....вътре са петопръстни от полар,а отгоре е някаква непропускаема материя с надпис "ТRES-TEX",която също е подплатена с полар....на снимките ще видите.Попитах чичко "Гугъл" и се оказаха доста интересни и полезни за хора обичащи зимно време да са сред снеговете.
    Моля споделете впечатления и мнения, както и какви ръкавици ползвате в хубавите студове...!!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01495.jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5954528Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01496.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5954529Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01498.jpg
Прегледи:1
Размер:128.8 КБ
ID:5954530Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01499.jpg
Прегледи:1
Размер:100.8 КБ
ID:5954531Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01500.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5954532Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01495.jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5954528Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01496.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5954529Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01498.jpg
Прегледи:1
Размер:128.8 КБ
ID:5954530Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01499.jpg
Прегледи:1
Размер:100.8 КБ
ID:5954531Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01500.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5954532
    LZ3YG

  • #2
    От: Ръкавици

    Честита Нова година!
    Такива ръкавици не съм ползвал, обаче като сме почнали да се хвалим с новогодишни подаръци хайде и аз да го направя. Моя норвежки Дядо Коледа (т.е. брат ми) ми подари ловни ръкавици на Sealskinz. Не знам дали кожата им е наистина тюленова, обаче е невероятно мека и удобна. Не се хлъзга и прилепва добре към оръжието. Материята отгоре със сигурност е дишаща и водонепропусклива. Ръцете не се изпотяват, а разтопения сняг направо се стича от тях. Изпробвах ги на 2 лова и останах очарован. Ръкавиците са доста тънки, но учудващо си топлят добре. Имат магнитчета за залепяне на показалците към китката при стрелба. Това си е лек недостатък ако човек реши да стреля без да си оголва показалеца, понеже магнита лепне по спусковата скоба, но се преживява. Цена не мога да споделя. Ето ги и тях на сайта на производителя:

    http://www.sealskinz.com/gloves/shooting-gloves
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

    Коментар


    • #3
      От: Ръкавици

      Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
      Добър ден и Честита Нова година на всички съфорумци!!!!
      Ето какво ми донесе Дядо Мраз.....
      Бродейки с последни усилия във веселата и неуморна компания на жена ми на 31,12,2011 год.,около13,00ч.натоварен с две големи торби с госпожата влязохме в поредният магазин...оказа се втора употреба....и просто я оставих да се вихри...аз седейки до щанда с продавачката и разменяйки по някоя банална фраза, без да искам се загледах в един кош пълен с детски шапки и съвсем автоматично бръкнах вътре.....и попаднах на тези ръкавици.Премерих едната и ме обхвана чувството, че съм открил нещо наистина ценно и то срещу невероятната сума от 4/четири/ !!!!!!!! лева,премерих и другата и взех командирското решение, че ще бъдат мои.
      Ръкавиците са марка "TRESPASS",за първи път попадам на нещо подобно....вътре са петопръстни от полар,а отгоре е някаква непропускаема материя с надпис "ТRES-TEX",която също е подплатена с полар....на снимките ще видите.Попитах чичко "Гугъл" и се оказаха доста интересни и полезни за хора обичащи зимно време да са сред снеговете.
      Моля споделете впечатления и мнения, както и какви ръкавици ползвате в хубавите студове...!!!
      Да, добри са. Няма да имаш проблеми с ръцете в студовете, както в града, така и в природата. Със здраве да си ги ползваш.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • #4
        От: Ръкавици

        След доста подробно оглеждане и многократно поставяне и сваляне,днес установих, че вътре поларената част е залепена с велкро за външната непромокаема част на ръкавиците.....може би с цел поддръжка и пране на вътрешните части.....не ми стана ясно, обаче защо отгоре има ципчета с дължина около 7-8 см.,които като се откопчеят, отдолу се вижда мрежичка някаква....може би вентилация ........някой да разкаже ако знае моля!!!
        LZ3YG

        Коментар


        • #5
          От: Ръкавици

          Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
          След доста подробно оглеждане и многократно поставяне и сваляне,днес установих, че вътре поларената част е залепена с велкро за външната непромокаема част на ръкавиците.....може би с цел поддръжка и пране на вътрешните части.....не ми стана ясно, обаче защо отгоре има ципчета с дължина около 7-8 см.,които като се откопчеят, отдолу се вижда мрежичка някаква....може би вентилация ........някой да разкаже ако знае моля!!!
          Точно вентилация е! Успокой се, имаш истински ръкавици. Дълко да ги ползваш.
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • #6
            От: Ръкавици

            Благодаря Дидо, за хубавите думи...да си жив и здрав!
            LZ3YG

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X