Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дрехи и Обувки на ProHunter

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дрехи и Обувки на ProHunter

    След прочетеното.Реших.Купих ги , ще видим какво ще излезе ... за сега ми се струват доста добри.Но ще си каже с времето.
    三菱帕杰羅
    Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

    Коментар


    • #17
      От: Дрехи и Обувки на ProHunter

      Дрехите - Да, обувките - НЕ. Имах такива обувки. Още на първите ловни излети пуснаха вода. Беше преди 3 години. За разлика от тях, другите ми обувки - Мендел и Дакщайн не пускат и наистина са дишащи. Дакщайна дори държи краката топли, но е с един номер по-голям и го нося с вълнен чорап. Менделите са моя номер, обувам ги с термочорап /пак Мендел/, но при температура под минус пет градуса ми измръзват пръстите. Иначе на рекламата пишеше - "до минус 30 - модел В".
      P.S. Да ме извинят онези, които държат да се изговаря "Майндъл"....

      Коментар


      • #18
        От: Дрехи и Обувки на ProHunter

        Виждам че колегата вече си е купил но все пак темата може да бъде полезна и на други така че:
        Тази есен реших и аз да пробвам тази марка. Взех си кубинки модел "лапландия" цената беше около 80 лв. За носене 3 - 4 месеца съм общо взето доволен с едно изключение - запарват. За студено време са добре - топлят но при температури над 0-та краката ми стават вир вода за полувин час и е много неприятно. Все едно съм с гумени ботуши.
        Освен това на лед подметката не държи добре и трябва доста да се внимава. Последния кусур е че една кукичка от тия за връзките се стчупи - а са метални...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X