Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

    Кюти си батка! Сеа некой депутатин ше намери тепърва на безценица склад със сигнални ракети - и тях ше си купиш. После некой помощник министър ше гепи контейнер с китайски ключодържатели - свирки, ти знаеш ли колко е кофти без ключодържател - свирка да спреш в мъглата? После учените ще открият че един път един папуас е останал жив, само щото един тир забуксувал на хамака дето папуаса изпуснал като побегнал на предишния завой от пиян пингвин. Купи си клетка за пингвини бе, къде ше си държиш иначе папуаската поличка като ги пишат в правилника за електромерите?
    Важното е безопастност да пада по пътищата, живот е тва, ей! Гласувайте с бюлетина № 50! Кой нема - може и с № 20. КАТ не е алчен!

    Коментар


    • #32
      До: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

      Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
      Вече го има в закона и са задължителни.

      ...

      И наистина се забелязват от много далеч, много полезна екстра са, която може да спаси живота ви, за 2 лева не си струва да се прави на въпрос.
      Малко позабравена тема, но чух по някакво радио за един човечец, който спира в аварийната лента, поради техническа причина, облича си светлоотразителната жилетка и в следващия момент ... лека му пръст. Амин.
      Приятели не се печелят - губят се завинаги.
      УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
      Времето е ценно, само ако не бързаш.
      0889623098

      Коментар


      • #33
        До: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

        Оранжевите се забелязват по-добре от зелените

        Коментар


        • #34
          До: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

          Първоначално публикуван от ivotosod;194931 един човечец, който спира в [COLOR=red
          аварийната лента, [/COLOR]поради техническа причина, облича си светлоотразителната жилетка и в следващия момент ... лека му пръст. Амин.
          Нищо не те спасява от такива, дето карат и не гледат. Оня кретен с автобуса, дето изпотрепа народа на магистрала "Хемус", не е забелязал един куп коли пред себе си, та един човек с жилетка ли ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            До: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

            Абе то от малоумници спасение няма,но :

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            И един спасен да има, пак ще е от полза, но при нас всичко е изкривено

            ето ви една случка ... миналата година ...
            блокира ми двигателя на старата шкода точно след един завой на междуградски път, равно, в 1 през ноща. триъгълник добре, ама и той е в завоя. и да внимава човек пак може да ме забърше. мисля си че със жилетка щях да съм по- спокоен.
            не че е спасние от всички тъпаци, но все пак увеличава шанса да те забележат.

            за мен лично въпроса има еднозначен отговор. имай си я под ръка пък дано не ти потрябва. все пак ти си решаваш дали да я носиш.
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X