Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

    Здравейте на всички,
    от няколко месеца ги следя тия 'обувки' в един локален магазин и гледам как цената им пада драстично.

    Идеята ми ?

    Налага ми се особенно сега през студените месеци да работя много навън и краката много ми се мокрят.

    Подходяща ли е тази обувка?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t_1564.jpg
Прегледи:2
Размер:10.3 КБ
ID:5903672

    http://www.leisurequest.net/product.php?productid=1564

    Цената е -50% от това което е обявено на сайта
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

  • #2
    От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

    Аз бих взел с по-висока гума около подметката,нещо такова като това долу.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15400_l.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:5220870

    Врьзките им почват от малко по-високо и няма опасност да джвакаш след някоя локва.Мери обаче колко тежат,че тия са евтинки,но не са леки ако да си голям човек.И Смарт трудно се карало с тия та трябва да си караш нормалната кола.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

      Смарт каза с тях , само кораба ще се кара

      Ще огледам днес какво предлагат в магазинчето ...

      Другия въпрос ... 'набук' що е то ? Взех едни други сега за есента , до сега не са пускали вода ... но не е кожа.

      Може ли някой да ме отвори по въпроса ?
      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

        http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...B1%D1%83%D0%BA - Нубук.

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

          От опит - повечето подобни обувки "работят" в зимни условия, при условие, че се движиш. Затоплянето се "генерира" от триенето на крака във вътрешната част на обувката и ако се застоиш на едно място изстиват бързо. Поне "Колумбия"-та, която имам се държи така. Вода не пуска по никакъв начин. Огледай добре как е обработена гумата по шева. Предишната ми "Колумбия" цъфна там, понеже буквално изяде конеца.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

            Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
            ...Другия въпрос ... 'набук' що е то ?...

            Велура е начин да се използват нискокачествените кожи, при него лице е обратната страна на кожата, тази, която е отвътре. Велур, обикновено се прави от свинска кожа. Набук, е начин, качествените кожи да се направят на велур, при него лице си е лицевата страна на кожата, но съответно обработена, така че нямаме естествена текстура на кожа, а дребните "мъхчета" на велура.
            По мое мнение, това е един от най-неподходящите материали за обувки, единственото основание за производство на такива от въпросния материал е модата.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

              Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
              Здравейте на всички,
              от няколко месеца ги следя тия 'обувки' в един локален магазин и гледам как цената им пада драстично.

              Идеята ми ?

              Налага ми се особенно сега през студените месеци да работя много навън и краката много ми се мокрят.

              Подходяща ли е тази обувка?

              [ATTACH=CONFIG]261373[/ATTACH]

              http://www.leisurequest.net/product.php?productid=1564

              Цената е -50% от това което е обявено на сайта

              Имам обувки на тази марка от три години , още са здрави не пропускат вода топлят и не запаряват. Моите не са кожени .

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

                Ето тук:
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...ED%E0%E1%F3%EA
                Има изчепателно описание и сравнение. Oт конкретният модел на Jack Wolfskin нямям впечатление, но бих споделил че подобна обувка от лицева кожа не съм виждал на пазара от поне 10 години. В къщи всички сме с Hanwag нубук среден годишен пробег - 2000 км. За 3 години не са мръднали.

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

                  Имам високите с гумената подметка от 6-7 години. Перфектни за дълбок сняг а и за градски киши. Много добре се държат на лед. Карам си колата със тях без проблеми след първите 2-3 минути за да свикна. Бързо изстиват наистина ако не се движиш. Иначе са си със собстевен дебел "чорап". Адски удобно и бързо се обуват и събуват.Много здрави. За толкова години зимно мъчение не са мръднали. А е кеф да джапаш с тях. Успех.
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

                    Според мен са си добри. Съвета ми е да вземеш малко по-голям номер и да сложиш хубава стелка, а ако се налага и вълнен чорап. Все пак, във Виена не пада много сняг, а и да падне е разчистен за минути.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

                      Благодаря за мненията на всички!

                      Значи мисля утре да отида да ги купя , ако са останали още де .... стоят 1 чифт от близо месец и половина в тоя магазин , щото са 47 Номер. По принцип нося 2 номера по малко, но като ги пробвах с нормален чорап почти не ги чуствах големи (явно не отговарят на номера).

                      Понеже от тая зима се очертава смяна на работата (или поне повече работа навън) ме притеснява малко факта , че като не се движа много , ще ми е студено.
                      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

                        Ако още не си ги купил, погледни тези http://www.jack-wolfskin.com/en/desk...plate-product/. На същата марка са, с отделен вътрешен чорап / с цел по-бързо изсушаване/. На картинка изглеждат добре.
                        Бъдете здрави!
                        Nissan Pathfinder 2.5 dci

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

                          Вече са мой
                          Чакам лошо време с нетърпение, да ги изпробвам.

                          Продавачката в магазина ми обясни, че трябва с някакъв спрей, който ще направи кожата водонепроникаема ..

                          @ Wolf70 : Имам и такива от миналата година (малко по-ниски) , но същата визия. Много съм доволен и от тях. Тази седмица ги мокрих доста обилно , оставих ги мокри в нас и чак след 1 ден след като ги свалих видях , че са се намокрили най накрая отвътре.

                          Предимството им е, че са доста по-леки от тия които купих.
                          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за тези обувки: Jack Wolfskin TRAIL GUIDE TEXAPORE

                            Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                            Имам обувки на тази марка от три години , още са здрави не пропускат вода топлят и не запаряват. Моите не са кожени .
                            В София къде мога да намеря такива?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X